Girl Online

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Penny má tajemství. Pod přezdívkou Girl Online si začne psát blog o svém každodenním životě – o klucích a kamarádkách, o trablech ve škole i doma, ale také o záchvatech paniky a úzkosti, kterými v poslední době trpí. Když ji na školním představení potká ten ,,největší trapas", který díky internetu uvidí ,,celý svět", a situace začne být na všech frontách na pováženou, rodiče ji vezmou na pár dnů do New Yorku. A tam Penny potká Noaha: úžasného charismatického muzikanta, kterému se prostě nedá odolat. A vůbec poprvé v životě se doopravdy zamiluje. A jak jinak (je přece blogerka!), o své pocity se upřímně podělí se všemi čtenářkami svého anonymního blogu. Jenomže Noah má taky svoje tajemství. A kvůli němu její anonymita na webu jednoho dne praskne jako mýdlová bublina – a v ohrožení se neocitne jenom ona, ale i její vztahy k nejbližším přátelům....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/24_/241613/girl-online-fqN-241613.jpg 3.7573
Série

Girl Online 1.

Žánr
Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, Jota
více informací...


Nahrávám...

Komentáře (155)

Kniha Girl Online

Přidat komentář
blankaa89
30.11.2019

Tuto knihu jsem si koupila jen proto, že Zoella je moje nejoblíbenější youtuberka. Vůbec jsem nevěděla, co od knihy čekat a musím řict, že se mi vůbec netrefila do vkusu. Ale to jen díky tomu, že je mi 27. Věřím, že kdybych jí četla ve věku 11-17 let, byla bych z ní nadšená a stala by se mojí nej knihou. Takže už vím, co pořídím své 11ti leté sestřenici :)

Kacennnka
04.11.2019

Autorka udělala jediné - vzala všechny klišé YA literatury, hodila je do mlýnku na maso a vytvořila tohle. Girl Online je průšvih už od začátku. Je to pro hodně mladší čtenáře, kteří jsou plní iluzí a v hlavě si neposkládají, jaká to vlastně je slátanina. Ale! Další díly jsou prý o mnoho lepší, ale odvahu na to nemám.

FejKýý
14.10.2019

Před pár lety koupeno a bohužel nedočteno, nezačetla jsem se, ani v polovině knihy, za mě příběh o ničem. Kniha je pro mladší. Tehdy by se mi to možná líbilo a dočetla bych to, tak 10 let zpět.

luzajickova
14.09.2019

Zoe Sugg mám ráda dříve sem ji sledovala na youtube a naprosto sem si jí zamilovala♥
Její styl psaní se mi strašně líbí čtu na čtečce takže se mi čte fakt příjemně
Kniha se četla rychle a krásně:)
Nejvíc miluju Noahaaaa!♥♥
Eliotta♥ Toma♥ Penny a její rodiče♥ Bellu♥ a samozdřejmě Sadie Lee♥♥
Knihu doporučuji♥
Neumím vůbec psát recenze tak se aspoň nějak snažím tak snad je to v pohodě :)
•Neukamenovat Prosím•

Ran
18.08.2019

Autorčin styl psaní je velmi dobrý a i když je v příběhu hodně dobrých momentů, tak mě kniha hodně často přišla puberťácká a moc přeslazená. A nezaujala mě natolik, abych chtěla pokračovat v sérii.

6484
22.07.2019

Přečteno za pár dní. Kniha je oddechová a snadno se čte. Dobré pro letní čtení.

anca_h
17.07.2019

Kniha se mi líbila, čte se sama. Děj je téměř celou dobu předvídatelný, ale jako oddechovka na léto má své kouzlo. Místy je i vtipná a věřím, že v srdcích mladších čtenářek si najde své místo.

malazluta
18.06.2019

Románek pro náctileté, kdybych spadala do této věkové kategorie, asi by se mi to líbilo víc.

1 ...