Girl Online

Penny má tajemství. Pod přezdívkou Girl Online si začne psát blog o svém každodenním životě – o klucích a kamarádkách, o trablech ve škole i doma, ale také o záchvatech paniky a úzkosti, kterými v poslední době trpí. Když ji na školním představení potká ten ,,největší trapas", který díky internetu uvidí ,,celý svět", a situace začne být na všech frontách na pováženou, rodiče ji vezmou na pár dnů do New Yorku. A tam Penny potká Noaha: úžasného charismatického muzikanta, kterému se prostě nedá odolat. A vůbec poprvé v životě se doopravdy zamiluje. A jak jinak (je přece blogerka!), o své pocity se upřímně podělí se všemi čtenářkami svého anonymního blogu. Jenomže Noah má taky svoje tajemství. A kvůli němu její anonymita na webu jednoho dne praskne jako mýdlová bublina – a v ohrožení se neocitne jenom ona, ale i její vztahy k nejbližším přátelům....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/24_/241613/girl-online-fqN-241613.jpg 3.7573

Girl Online 1.

Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, Jota

Kniha Girl Online

blankaa89
30.11.2019

Tuto knihu jsem si koupila jen proto, že Zoella je moje nejoblíbenější youtuberka. Vůbec jsem nevěděla, co od knihy čekat a musím řict, že se mi vůbec netrefila do vkusu. Ale to jen díky tomu, že je mi 27. Věřím, že kdybych jí četla ve věku 11-17 let, byla bych z ní nadšená a stala by se mojí nej knihou. Takže už vím, co pořídím své 11ti leté sestřenici :)

Kacennnka
04.11.2019

Autorka udělala jediné - vzala všechny klišé YA literatury, hodila je do mlýnku na maso a vytvořila tohle. Girl Online je průšvih už od začátku. Je to pro hodně mladší čtenáře, kteří jsou plní iluzí a v hlavě si neposkládají, jaká to vlastně je slátanina. Ale! Další díly jsou prý o mnoho lepší, ale odvahu na to nemám.

FejKýý
14.10.2019

Před pár lety koupeno a bohužel nedočteno, nezačetla jsem se, ani v polovině knihy, za mě příběh o ničem. Kniha je pro mladší. Tehdy by se mi to možná líbilo a dočetla bych to, tak 10 let zpět.

luzajickova
14.09.2019

Zoe Sugg mám ráda dříve sem ji sledovala na youtube a naprosto sem si jí zamilovala♥
Její styl psaní se mi strašně líbí čtu na čtečce takže se mi čte fakt příjemně
Kniha se četla rychle a krásně:)
Nejvíc miluju Noahaaaa!♥♥
Eliotta♥ Toma♥ Penny a její rodiče♥ Bellu♥ a samozdřejmě Sadie Lee♥♥
Knihu doporučuji♥
Neumím vůbec psát recenze tak se aspoň nějak snažím tak snad je to v pohodě :)
•Neukamenovat Prosím•

Ran
18.08.2019

Autorčin styl psaní je velmi dobrý a i když je v příběhu hodně dobrých momentů, tak mě kniha hodně často přišla puberťácká a moc přeslazená. A nezaujala mě natolik, abych chtěla pokračovat v sérii.

22.07.2019

Přečteno za pár dní. Kniha je oddechová a snadno se čte. Dobré pro letní čtení.

anca_h
17.07.2019

Kniha se mi líbila, čte se sama. Děj je téměř celou dobu předvídatelný, ale jako oddechovka na léto má své kouzlo. Místy je i vtipná a věřím, že v srdcích mladších čtenářek si najde své místo.

malazluta
18.06.2019

Románek pro náctileté, kdybych spadala do této věkové kategorie, asi by se mi to líbilo víc.