Girl Online

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Penny má tajemství. Pod přezdívkou Girl Online si začne psát blog o svém každodenním životě – o klucích a kamarádkách, o trablech ve škole i doma, ale také o záchvatech paniky a úzkosti, kterými v poslední době trpí. Když ji na školním představení potká ten ,,největší trapas", který díky internetu uvidí ,,celý svět", a situace začne být na všech frontách na pováženou, rodiče ji vezmou na pár dnů do New Yorku. A tam Penny potká Noaha: úžasného charismatického muzikanta, kterému se prostě nedá odolat. A vůbec poprvé v životě se doopravdy zamiluje. A jak jinak (je přece blogerka!), o své pocity se upřímně podělí se všemi čtenářkami svého anonymního blogu. Jenomže Noah má taky svoje tajemství. A kvůli němu její anonymita na webu jednoho dne praskne jako mýdlová bublina – a v ohrožení se neocitne jenom ona, ale i její vztahy k nejbližším přátelům....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/24_/241613/girl-online-fqN-241613.jpg 3.7557
Série:

Girl Online (1.)

Žánr:
Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Jota
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (151)

Kniha Girl Online

Přidat komentář
Ran
předevčírem

Autorčin styl psaní je velmi dobrý a i když je v příběhu hodně dobrých momentů, tak mě kniha hodně často přišla puberťácká a moc přeslazená. A nezaujala mě natolik, abych chtěla pokračovat v sérii.

6484
22. července

Přečteno za pár dní. Kniha je oddechová a snadno se čte. Dobré pro letní čtení.

anca_h
17. července

Kniha se mi líbila, čte se sama. Děj je téměř celou dobu předvídatelný, ale jako oddechovka na léto má své kouzlo. Místy je i vtipná a věřím, že v srdcích mladších čtenářek si najde své místo.

malazluta
18. června

Románek pro náctileté, kdybych spadala do této věkové kategorie, asi by se mi to líbilo víc.

6370
11. června

Takový románek na letní prázdniny. I docela dost vtipné a čtivé.

6370
02. června

Dobrá knížka, taková oddechová.

PhoebePollard
18. května

Knihu jsem četla v největší tísni, kdy už jsem opravdu neměla co číst, tak jsem ji ukradla kamarádce. Kniha se četla vlastně sama, a i když zápletka není nejoriginálnější, jak odpočinková literatura perfektní.

Vendula39
23. února

Dobrá knížka, četla se vlastně sama. Když jsem si knížku koupila ani jsem neměla ponětí, kdo je Zoella.