Girl Online

Penny má tajemství. Pod přezdívkou Girl Online si začne psát blog o svém každodenním životě – o klucích a kamarádkách, o trablech ve škole i doma, ale také o záchvatech paniky a úzkosti, kterými v poslední době trpí. Když ji na školním představení potká ten ,,největší trapas", který díky internetu uvidí ,,celý svět", a situace začne být na všech frontách na pováženou, rodiče ji vezmou na pár dnů do New Yorku. A tam Penny potká Noaha: úžasného charismatického muzikanta, kterému se prostě nedá odolat. A vůbec poprvé v životě se doopravdy zamiluje. A jak jinak (je přece blogerka!), o své pocity se upřímně podělí se všemi čtenářkami svého anonymního blogu. Jenomže Noah má taky svoje tajemství. A kvůli němu její anonymita na webu jednoho dne praskne jako mýdlová bublina – a v ohrožení se neocitne jenom ona, ale i její vztahy k nejbližším přátelům....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/24_/241613/girl-online-fqN-241613.jpg 3.7557

Girl Online (1.)

Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Jota

Kniha Girl Online

Ran
předevčírem

Autorčin styl psaní je velmi dobrý a i když je v příběhu hodně dobrých momentů, tak mě kniha hodně často přišla puberťácká a moc přeslazená. A nezaujala mě natolik, abych chtěla pokračovat v sérii.

Přečteno za pár dní. Kniha je oddechová a snadno se čte. Dobré pro letní čtení.

anca_h

Kniha se mi líbila, čte se sama. Děj je téměř celou dobu předvídatelný, ale jako oddechovka na léto má své kouzlo. Místy je i vtipná a věřím, že v srdcích mladších čtenářek si najde své místo.

malazluta

Románek pro náctileté, kdybych spadala do této věkové kategorie, asi by se mi to líbilo víc.

Takový románek na letní prázdniny. I docela dost vtipné a čtivé.

Dobrá knížka, taková oddechová.

PhoebePollard

Knihu jsem četla v největší tísni, kdy už jsem opravdu neměla co číst, tak jsem ji ukradla kamarádce. Kniha se četla vlastně sama, a i když zápletka není nejoriginálnější, jak odpočinková literatura perfektní.

Vendula39

Dobrá knížka, četla se vlastně sama. Když jsem si knížku koupila ani jsem neměla ponětí, kdo je Zoella.