Girl Online - Na turné

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Zdá se, že navzdory vzdálenosti, která je od sebe dělí, jsou Penny s Noahem pro sebe jako stvořeni. Vždyť nakonec ustáli i mediální smršť, která vypukla po Vánocích, když se bulvární média o jejich vztahu dozvěděla. Trápení jim způsobuje jen skutečnost, že se mohou vidět tak málo. A tak když Noah Penny pozve, aby s ním odjela na velké evropské turné, Penny má pocit, že její život už nemůže být báječnější. Jenomže brzy se ukáže, že cesta do Evropy nebude zdaleka taková idyla, jak si Penny původně myslela. Její Kluk z Brooklynu je v jednom kole a nemá na ni vůbec čas, ne každý z jeho týmu Pennyinu přítomnost na turné vítá s nadšením, a aby toho nebylo málo, někdo (že by nějaká Noahova žárlivá fanynka?) jí začne posílat výhružné e-mailové zprávy. Není divu, že netrvá dlouho, a Penny začne mít pocit, že život na turné není nic pro ni… Stýská se jí totiž nejenom po domově a nejlepším příteli Elliotovi, ale i po jejím starém životě, ve kterém nepochybovala o tom, kým vlastně ve skutečnosti je… Dokáže Penny po Noahově boku najít svou životní cestu, nebo je to úkol natolik těžký, že během jednoho dlouho očekávaného léta přijde o všechno?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/291177/girl-online-na-turne-W5T-291177.jpg 3.8192
Série

Girl Online 2.

Žánr
Pro děti a mládež
Vydáno, Jota
Orig. název

Girl Online On Tour, 2015

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (43)

Kniha Girl Online - Na turné

Přidat komentář
luzajickova
16.09.2019

Jak sem psala u předchozího dílu
Zoe Sugg mám ráda dříve sem ji sledovala na youtube a naprosto sem si jí zamilovala♥
Její styl psaní se mi strašně líbí čtu na čtečce takže se mi čte fakt příjemně
Kniha se četla o trochu hůře než 1 díl
Nejvíc mě štval Dean jak se tam furt přetvařoval a hlavně to co provedl ._. NE!! nebudu spoilerovat.
Nejvíc sem se zamilovala do ♥Larryho♥Eliotta♥Alexe♥ Penny rodiču♥Toma♥Leah♥ a Megan mě fakt překvapila mile překvapila no a Noaha bych nejradši chvílema uškrtila za to jeho chování.. Penny a ty její záchvaty :( bohužel vím jaké to je mít takovýhle záchvat nic příjemného to rozhodně není..
Neumím vůbec psát recenze tak se aspoň nějak snažím tak snad je to v pohodě :) •Neukamenovat prosím•

malazluta
14.06.2019

Romantická knížka pro náctileté, kdybych ji četla ve věku, pro který je napsaná, líbila by se mi asi víc.


Kaja01
21.01.2019

Tenhle díl se mi líbil asi víc než ten první. Pro mě byla kniha taková oddychovka, typický young adult příběh s místy předvídatelným dějem, ale i tak mě bavila. Navíc jsem ji četla v originále, tak jsem spojila příjemné s užitečným. :-)

Ivka14
16.09.2018

Tohle bylo lepší něž první díl,ale občas jsem se ztrácela nebo jsem přeskakovala asi jsem na tu knihu moc stará,ale jinak to doporučuji.

Christianne.K
08.08.2018

Já nevím, čekala jsem o hodně více. Tohle byl prostě průměr (možná 3,5 hvězdičky). Podle mě je prostě tahle série populární jen kvůli autorce. Na ten poslední díl se asi v dohledné době chystat nebudu, protože pokud to bude jako předchozí dva díly...tak bych se akorát musela zase "rozčilovat" :D

karol_tdm
18.06.2018

Ze tří knih se mi líbila nejvíce.

beatadudova
03.04.2018

Tenhle díl mi přišel jako nejslabší ze všech, což tak u trilogií už vlastně bývá... Penny jede na úžasné turné s Noahem, ale už od začátku je úplně jasné, že to prostě fungovat nemůže a taky nebude. Penny se občas chová dost naivně, dětinsky a má prostě až moc velká očekávání od Noaha, který nemůže přece zvládat koncertovat a ještě podnikat s Penny super dětinský Den kouzel a tajemství. Problémy, které nastávají mi přijdou vložené do děje jen proto, aby se vše nezdálo moc idylické. Ruku na srdce, kdo se zamiluje do rockového boha, který lásku opětuje a jede na obrovský turné prostě jen tak, protože je to jeho přítelkyně? Některými částmi jsem se dost prokousávala. Jako oddechovka dobrý, ale první a třetí díl jsou rozhodně za mě mnohem lepší.

SknihouVrukách
06.03.2018

Fajn kniha. Rýchlo sa čítala.

1

Doporučujeme

Illuminae
Illuminae
Panství krve a kovu
Panství krve a kovu
Uvnitř mé hlavy
Uvnitř mé hlavy
Bylo nás pět
Bylo nás pět

Štítky

YouTube láska

Autor a jeho další knihy

Zoe Sugg
britská, 1990

Podobné knihy

Kniha Girl Online - Na turné je v

Právě čtených10x
Přečtených311x
Čtenářské výzvě52x
Doporučených24x
Knihotéce109x
Chystám se číst81x
Chci si koupit41x
dalších seznamech4x