ivca3710 ivca3710 komentáře u knih

Vampýrská akademie Vampýrská akademie Richelle Mead

Úžasné ! 1/3 knihy o ničem, ale potom? Bomba! Doporučuju všemi deseti!! :)

Léto, kdy jsme se potkali Léto, kdy jsme se potkali Robin Constantine

Obyčejná romanťárna podle mně. Sice mně to bavilo a dala jsem tomu 4/5, ale to na tom faktu nic nemění. Romantiku já mám ráda, ale tohle mi přišlo takové nijaké a chyběla mi tam ta zápletka, která by mně pořádně bavila a vždycky bych si řekla: "Jo, tak tohle byla ale neobyčejná romanťárna!"

14.11.2016 3 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Kniha mi přišla zdlouhavá a některé pasáže jsou podle mně tak sladké, až mě z toho bolí zuby :D Filmy jsou totálně úžasné, ale kniha se filmu nevyrovná !

14.11.2016 3 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Film se mi vůbec nelíbil. Herci mi tam nesedli, nesedlo mi tam nic. Ale seriál.. panečku, to je něco úžasného. kvůli filmu mně to odrazovalo si to přečíst, ale jsem ráda, že jsem to přečetla. Moc hezká kniha. Rozhodně si přečtu další díly, ale není to něco jako, když dočtete knihu a hned jdete do knihkupectví pro další díl :D

14.11.2016

Jak to vidí Milo Jak to vidí Milo Virginia Macgregor

Hezká kniha. Nebylo to něco užasného a popravdě jsem d toho čekala, že to bude něco jako (Ne)obyčejný kluk, ale ono vůbec. Ale ani to mně neodradilo od téhle knihy. Hezká jako pohádka :)

14.11.2016 4 z 5

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Krásně napsaná kniha. Sice jsem se občas ztrácela ve jménech, ale nakonec jsem to všechno pochopila. Krása :)

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Úžasná kniha plná napětí, romantiky a nečekaných zvratů. Strašně jsem se bavila a těším se na další díl! :)

Elita Elita Kiera Cass

Série Selekce je úžasná. Těším se na další díly.

23.10.2016 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata (ilustrované vydání) Harry Potter a Tajemná komnata (ilustrované vydání) J. K. Rowling (p)

Prostě Harry Potter, co čekáte. Bylo to úžasné! Doporučuji všem. :)

23.10.2016 5 z 5

Spáleniště: Zkouška Spáleniště: Zkouška James Dashner

Popravdě, mě více bavil první díl. Bylo to někdy zdlouhavé,a někdy jsem něco nepochopila, ale šla jsem dál, ale tenhle díl taky není k zahození. Kniha byla úplně jiná než film, (až na nějaké maličkosti, které byly stejné) a přesto se mi více líbila kniha. Byla více záživnějsí a podle mě lepší.

01.09.2016 4 z 5

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

Kniha se četla dobře. Byla čtivá, až na nějaké nedostatky, kdy jsem se nudila. První jsem viděla film a taky mi připadal lepší než kniha, ale samotná kniha nebyla špatná. Ale všem fanouškům TMR bych doporučila si knihu přečíst.

01.09.2016 4 z 5