hrabalikoval hrabalikoval komentáře u knih

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Popravdě jsem od knížky čekala víc. Tím, ale nechci říct že knížka je špatná. Jenom mi v tom prostě chyběla dynamičnost. Ano knížka se čte dobře a poměrně rychle. Jenom jsem si myslela, že to bude více dechberoucí.

01.10.2017 3 z 5

Deník jedné mrchy Deník jedné mrchy Suzanne Hawley

Musím říct, že kniha není žádné veledílo. Ale nadruhou stranu na je to příjemná odpočinková knížka. Dobře se čte ikdyž jsem se ze začátku bála toho, že není nějak členené na kapitoly. Popravdě mně překvapilo, jak mně děj pohltil a knihu jsem přečetla rychle. Musím říct, že některé scény mě z Maggs velice bavili a úpřimně jsem se zasmála. Knihu doporučuji, pokuď si chcete odpočinout a jenom číst a moc nepřemýšlet. Ideální na dny, kdy si chce zalést do postele s knížkou a nad ničím nepřemýšlet.

15.09.2017 3 z 5

Romeo a Julie Romeo a Julie William Shakespeare

Klasika, po které se nikdy nebudu bát sáhnout :)

13.09.2017 4 z 5

Tři přání Tři přání Liane Moriarty

Knížku jsem dočetla pouze kvůli čtenářské výzvě. Knížka mě ničím nenadchla. Chyběla mi tam akce a tak jsem se hodně přemáhala, abych ji dočetla. Což je škoda, protože po přečtení o čem knížka je jsem se těšila na zajímavé intriky, které nepřicházely.

04.09.2017 2 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Musí říct že zezačátku jsem nedávala knížce moc šancí, ale přece tam bylo něco co mě přimělo číst dál. Musím říct, že v konečném důsledku mě kniha velice překvapila. Je plná zvratů a ikdyž si už myslíte že jste na všechno přišli není to úpně tak. Musím říct že posledních 150 stran jsem přečetla na jeden nádech a nebyla jsem schopná se odrthnout :) Velice zajímavá knížka po které určitě ještě někdy sáhnu :)

13.08.2017 4 z 5

Kocour Bob Kocour Bob James Bowen

Knížku mi doporučila kamarádka. Musí říct, že knížka mě bavila a lehce se četla :) příjemná změna od knih které jsem četla a super uvolnění :) do knížky jsem se začetla a prožívala ji společně s Bobem a Jamesem.

04.08.2017 3 z 5

Nevinná navždy Nevinná navždy Abbi Glines

Po druhé dílu jsem dlouho nevěděla, že i pokračování no byla jsem proto, aby jejich příběh pokračoval. Když jsem později zjistila, že jejich děj pokračuje byla jsem nadšená. Stejně tak jsem nadšená z poslední knížky (ikdyž od začátku víme jak to dopadne). Bylo příjemné si znova tuto sérii přečíst a dopnit ji poslední velmi zajímavý díl.

26.07.2017 3 z 5

Nikdy viac Nikdy viac Abbi Glines

Velice příjemné pokračování prvního dílu. Stejně jako první díl je velice čtivě napsaný. Pokud někdo hledá odpočinkovou knížku u které se nemusí moc přemýšlet, ale jenom odpočívat tak vřele doporučuji.

26.07.2017 4 z 5

Zájsť priďaleko Zájsť priďaleko Abbi Glines

Knížku čtu už po druhé a asi ani né naposledy. Nemůžu říct, že je to nějaká světová literatura, kterou si musí přečíst každý protože jinak nežije. Nadruhou stranu je to super oddechovka s jednoduchou zápletkou. Na letní večery je tato série super. Jenom čtete protože knížka je napsaná takovým stylem že prostě nemůžete přestat. Prostě: super čtivá oddechovka.

20.07.2017 4 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Knihu jsem začla číst z pohledu Jáchyma. Ten mě bavil, protože jeho příběh plynule navazoval a byl dobrodružný. Po přečtení jeho poloviny jsem se těšila až se dozvím podrobnosti u některých částí s Veronikou, které u Jáchyma nebyli úplně jasné. Byla jsem však trochu sklamaná, protože vysvětlovaní na které jsem se těšila, že bude podrobné mi přišlo, že bylo stručné. Každopádně knížka se mi četla dobře a jako oddychovka je ideální :)

14.07.2017 4 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Jelikož mě strašně nadchla Dívka v ledu, hned jsem sáhla po druhém dílu. Musím říct, že nesklamal! Ikdyž od poloviny knihy víte kdo je vrahem, musím říct, že mě právě ta druhá polovina nenechala v klidu dokuď jsem knížku nedočetla. Knížka je napsaná stejně čtivě jako první díl. Nemohla jsem ji prostě jenom tak odložit a nechat třeba den bez i sebemenšího posunu v ději. Musím však říct, že homosexualita, která je v tomto díle velice očividná mě trošku překvapila. Už v prvním díle bylo vidět, že autor homosexualitu neskrývá. Ale v druhém díle už toho bylo trošku víc. Každopádně nemám proti homosexuálům nic, takže mi to ani v tomto množství vůbec nevadilo. Každopádně knihu jsem přečetla "jedním dechem" a těším se na další autorovi knížky. Celkově jsem zvědavá jak se bude vyvíjet život Eriky a hlavně na jakého dalšího šíleného vraha narazí.

09.05.2017 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Musím říct, že touto knihou mě autor totálně dostal. Hned vytáhnu z knihovny druhý případ. Musím říct, že od knihy jsem se nemohla odtrhnout do té doby dokuď jsem ji nedočetla. I když jsem měla menší pauzu v kategorii detektivky tak jsem opravdu ráda, že jsem se do této knížky pustila. Kniha byla příjemně čtivá a myslím, že ji někdy určitě ještě přečtu.

09.04.2017 4 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Tahle kniha mě stejně jako provní kniha autora totálně dostala. Milostré příběhy napsané vtipně a tak je v reálném životě potkáváme (ne nežiju v tom, že každej každýho podvádí). Jednu hvězdičku dávám dolů za to, že knížka možná mohla mít o 100 stran míň, ale na druhou stranu, vždy když jsem začínala mít pocit, že mě přestává bavit, došlo něco co ten příběh zase nakopl. Odpočinková kniha, kterou jsem si určitě nepřečetla naposled.

20.03.2017 4 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Mílá, čtivá a vtipná kniha, která je výborně napsaná. Hlavní hrdinové jsou super, hned jsem si je oblíbila. Příjemně jsem se u knížky nasmála a s radostí se pustím i do dalších autorových knížek :)

27.02.2017 4 z 5

První První Kiera Cass

Tahle knížka (a celá série) a vysloveně dostala. I když jsem od záčatku tušila, jak to dopadne vždy se stalo něco co jsem nečekala!! Dávám palec nahoru za to jak vyřešili některé problémy. Hodně jsem celou dobu přemýšlela, jak nakonec bude Amerika vycházet s králem, ale tohle rozuzlení jsem fakt nečekala (ikdyž je drsné). Zápletka na konci byla pro mě příjemný překvapením, protože tohle bych nečekala. Bojím se sice trošku pokračovaní v podobě jejich dcery, ale věřím, že když jsem si tuhle sérii zamilovala, tak si zamiluji i další pokračovaní. Knížku doporučuji a to i těm co normálně témhle žánr nečtou. Jsem zvyklá číst oddychové knihy, u který člověk ví jak to dopadne, ale tahle série a hlavně tato kniha dokázala, že i předvídatelný konec má své ALE.

19.02.2017 4 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Kniha je sice takovým natahovacím mezičlánkem, ale přesto jsem ji hltala a přečetla téměř na jeden nádech. Automaticky sahám po třetím díle a ikdyž to má předvídatelný konec, čekám jaká zápletka se nám ještě ukáže.

12.02.2017 4 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Jelikož mám tyto příběhy docela ráda tak nejde knížku hodnotit jinak než na výbornou. Hlavní hrdinku jsem si zamilovala a popravdě fandím víc princovi. :) Je to krásný a milý příběh. Jednoduché čtení, které krásně plyne a těšíte se na další a další stránku :) jenom jsem zvědavá jak se děj zamotá na tolik, aby se knížka rozrostla do dalších dvou. Doufám, že budu jenom mile překvapene. Knížku určitě doporučuji :)

05.02.2017 5 z 5

Himmlerova kuchařka Himmlerova kuchařka Franz-Olivier Giesbert

Knížku bych si asi sama nevybrala, ale jelikož jsem ji dostala tak jsem se do ní pustila. Nějak nevyhledávám knížky o dějinách (paměti) atd. Ale tahle mě teda nadchla. Nečekala jsem, že mě knížka tak bude bavit. I když řekneme si narovinu, trošku jsem se u toho děje pozastavovala a nevěděla jsem jestli se mám smát nebo brečet. Každopádně knížka plynula rychle a se zájemem jsem čekala co se JEŠTĚ může stát. Příjemné čtení, které určitě doporučuji (a to i těm co nemusí dějiny).

26.01.2017 3 z 5

Od spisovatele, který napsal úžasnou knihu Stoletý stařík a super knihu Analfabetka, jsem čekala další knihu plnou humoru. Už předtím jsem dostala typ, že už to není ono, ale věřila jsem!! No bohužel se musím přidat k těm co je kniha nenadchla. Knihu jsem dočetla jenom k "úctě" k předešlým dvěma knížkám. Knížka byla sklamáním a to mě mrzí. Bohužel u téhle série knížek platí, že čím víc dílů tím horší :(

14.01.2017 2 z 5

#naružovo #naružovo Eva Urbaníková

Vždy som mala rada Evitine knihy. Keď vyšla kniha o nej samej, dlho som uvažovala či knihu kúpiť, lebo nemám rada životopisy. No toto je originalita. Kniha je napísaná tak ako Evita žije, môžete si z toho zobrat pár rád aj pre seba. Knižku som vyslovene zhltla a musím povedať, že je úžasná. Určite si ju v blízkom čase prečítam znova a znova :)

02.01.2017 5 z 5