hrabalikoval hrabalikoval komentáře u knih

Malvína Malvína Patrícia Stanková

Rychlá jednohubka medzi ďalšími knížkami. Nič náročné.

26.03.2019 3 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Tohle mi prostě nesedlo. Kdybych knížku neměla v telefonu tak ji asi ani nedočtu :(

22.03.2019 2 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Asi takto: Bryndza je zpět! Přesto že jsem si myslela, že předchozí díly byli dobrý, tak si myslim, že až tento ukázal jak to Bryndza ve skutečnosti umí. Chytlo mě to od první stránky a nepustilo. Líbilo se mi, že zde bylo víc dopodrobna rozebrano Eričino soukromí. No a myslím, že se máme na co těšit v dalším díle.

21.03.2019 5 z 5

Nehanebné neviniatko Nehanebné neviniatko Dominik Dán

Začiatok trošku pomalší a bála som sa že knížku odložím. Ale potom sa to stalo. Strhlo sa to čo som čakala. Nemohla som knihu zrazu odložiť ale musela som ju dočítať. Inak sa nedalo. Smutný príbeh o tom ako to podla mňa presne chodí len to nikto nevie alebo si myslí že to tak není lebo to predsa neni normálne. Výborny príbeh a teším sa na ďalšie pokračovanie.

11.03.2019 4 z 5

Slunce je také hvězda Slunce je také hvězda Nicola Yoon

Občas dostanu chuť na YA tématiku. Knihu jsem objevila díky její obálce. Popravdě jsem ji koupila a ani se nezajímala o čem je. A byla to dobrá volba. Je to klasicky zamilovaný příběh a mile mě překvapil. Odpočinková knížka s příjemným příběhem. Není nad to šáhnout někdy na něco u čeho prostě vypnete a blbě se culíte. A tohle je přesně ono

21.02.2019 4 z 5

Náš manžel Náš manžel Jo Jakeman

Na knížku jsem se strašně těšila. A byla jsem asi trošku přemotivovaná. Ale musím uznat že tady není klasicky model, že 3/4 knížky manžel týrá manželku aby o tom nikdo nevěděl a pak se to vyřeší. Tady to je jiný a musím říct, že zajimavý. Chvili mi sice trvalo než jsem se začetla, ale pak už jsem se do toho dostala.

16.02.2019 3 z 5

Uväznená Uväznená Evelin Cabániková

Po prvých 50 stránkach som čakala mega napínavý a drsný dej knížky na ktorý som sa velmi tešila. Potom prišlo trošku sklamanie. Nebolo to také drsné ako som si myslela. No aj tak dej išiel rychlo. Klasická evitovka. Rychlo, relaxačne medzi knížkami rozpýlenie formou ďalšie knížky.

03.02.2019 3 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Jako řekla bych, že o trochu lepší jako Hadrový panák, ale možná trochu moc překombinovaný. Je pravda, že zápletka byla docela překvapivá. Ikdyź reálně si to neumím moc představit. Ale musím říct, že to je napsané tak, že jsem se knížky držela a otáčela stránku za stránkou.

31.01.2019 3 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Tuto knížku jsem si chtěla přečíst kvůli obálce a ohlasům. Nakonec jsem zjistila, že je na téma, které mě moc nevyhovuje a nečtu jej skoro vůbec. Přišel do cesty osud a začla jsem ji číst v elektronické formě. Na to, že toto téma nevyhledávám a ani nečtu mě kniha docela zaujala. Věřím, že takto to prostě za války bylo a nebylo to jednoduché. Má to silný příběh, ale čekala bych od knížky větší dramatičnost.

26.01.2019 3 z 5

Manželka mi nevadí Manželka mi nevadí Evita Twardzik Urbaníková (p)

Proste život.

22.01.2019 3 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Čekala jsem od knihy víc. Šla jsem do ní s nadšením a skončila sklamaná. Kniha se mi četla hůře a musela jsem se snažit ji dočíst, abych ju neodložila nedočtenou. Bohužel mě nijak nezaujala.

07.01.2019 1 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Nejdřív jsem potřebovala nakopávku abych se do knihy začetla. Ta ale přišla velmi rychle a potom už jsem se nemohla odtrhnout. Autorův styl psaní mi neskutečně vyhovuje a knížky se velmi dobře čtou. Velmi mě baví, že je to členěné na krátké kapitoly a proto se knížka rychleji čte. Toto pokračování mě velmi bavilo a nemohla jsem knížku odložit dokud jsem ji nedočetla. Už se těším na další díl.

08.12.2018 5 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

První kniha od Třeštíkové u které jsem po první “kapitole” neměla depresi. Musím říct, že předchozí knížky byly spíše smutné a tak mě tahle mile překvapila. Ano jsou tam i smutné části, ale není to tolik depresivní jako předešlé knížky. Příjemná změna. No i tak to není žadná velká literatura, ale klasická normální knížka na přečtení když už nevíte co a chcete si odpočinout.

27.11.2018 3 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Knížka mě bavila a zhtla jsem ju jením dechem. Během pár dní jsem jí měla přečtenou. Autor píše velice čtivě a musela jsem pořád číst dokud jsem nebyla u konce. Zápletka s jedním tělem, ale více obětma mě velice nadchla a určitě to je jenom plus.

07.11.2018 4 z 5

Psí domov Psí domov W. Bruce Cameron

Na knížce se mi líbí, že už to zbytečeně nenavazuje na děj dvou předešlích knížek. Je to tedy samostatný příběh což mě potěšilo. Knížku jsem si přečtla hlavně kůli tomu, že patří do série a musí říct, že jsem s ní spokojená

31.10.2018 3 z 5

Deset tisíc nebí nad tebou Deset tisíc nebí nad tebou Claudia Gray (p)

První díl jsem přečetla okamžitě. Hned jak jsem zjistila že je pokračování musela jsem ho mít. No nejsem z něj tak moc nadšená jako z prvního dílu. Některé věci byli zbytečně zdlouhavé a často jsem knížku odkládala. No konec mě namotivoval na další pojračovaní a tak se těším jestli nějaké bude.

12.10.2018 2 z 5

Zlodejka otcov Zlodejka otcov Monika Macháčková

Klasická evitovka :)

03.09.2018 3 z 5

To prší moře To prší moře Radka Třeštíková

“Negativní” styl psaní autorky mi docela vadí, ale nevím proč mě každá její knížka zajímá. Asi to bude tím, že ikdyž není všechno tak happy tak je něco co nás může každého potkat a to dává knížkám asi nějaké zakleté kouzlo. Ikdyž knížka byla trošku zmatená dočetla jsem posledních 150 stran na jeden zátah a nakonec to bylo zajímavé.

26.08.2018 3 z 5

Manželka mezi námi Manželka mezi námi Sarah Pekkanen

Velmi jsem se na knížku těšila a zaujal mě hlavně název. No byla jsem po přečtení trochu sklamaná. Dnešní thrillery jsou na trošku vyšší úrovni a tak jsem to čekala i od této knížky. Bylo to zbytečně zdlouhavé a komplikované. Ano bylo tam něco co mě nutilo knížku dočíst, ale nebylo to tak silné jako u ostatních knížek tohot žánru.

07.08.2018 3 z 5

Puzzle Puzzle Eliška Holienčíková

Pořád to stejné dokola. Přišel, odešl, přišel, odešel...

03.07.2018 2 z 5