hrabalikoval hrabalikoval komentáře u knih

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Styl psaní této autorky mě velice začíná bavit a myslím, že se začíná řadit do oblibených autorů. Kniha byla napsaná čtivě a ikdyž se může zdát, že začátek je pomalejší, tak věřte, že není. Konec mě docela překvapil a musím říct, že tuhle zápletku jsem čekala od začátku, ALE!!! Autorka to napsala tak, že jsem podledních 100 stran četla nepřetržitě s otevřenou pusou. Palec nahoru.

20.06.2018 4 z 5

To nerieš! To nerieš! Tatiana Brezinská Čuperková

Tak ako mám rada evitovky, tak táto bola trošku slabšia. Každopádne stále ma baví to, že kniha je písaná štýlom "zo života" a to jej dáva právo byť v knižnici a prečítat si ju aj 50x.

13.06.2018 3 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Kniha byla ze začátku opravdu strašně napínavá a strhla čtenáře k pokračovaní. V polovině knihy se to začalo trochu táhnout, prootže se tam spousta věcí "opakovala". Musím, ale říct, že i přesto jsem netrpělivě čekala na konec s napětím jak jen se taková věc může vyřešit. Napínavá rychle čtecí knížka, se zajímavou zápletkou.

31.05.2018 4 z 5

V podezření V podezření Michael Robotham

Zezačatku to bylo trošku zdlouhavé, ale přesto tam bylo něco co mě u knížku nutilo zůstat. Nakonec jsem čekala, že konec bude trošku víc napínavější, podle toho jak se to vyvíjelo, ale i tak to bylo dobré. Příjemná změna mezi těmi všemi “populárními” knížkami, které čtu.

07.05.2018 3 z 5

V lete ti poviem, ako sa mám V lete ti poviem, ako sa mám Evita Twardzik Urbaníková (p)

Klasická evitovka! Takže klasická ľahká knížka na oddych, pobavenie sa a uvedomiť si, že toto sa fakt deje a my s tým nič nenarobíme. Príjemné čítanie a zaujmavý konec!

19.04.2018 4 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Robert mě prostě svýma knížkama dostal a drží to i nadále. Do poslední dechu bere dech hlavně v tom, že si nikdo z nás ani neuvědomuje jak moc jsou sociální sítě nebezpečné. Tato knížka jenom dokazuje to, že autor si drží svůj čtivý styl a dává hlavním postavám příjemné pokračování jejich životů. Už teď se těším na další díl co se bude s hrdinami dít a jaké připady je budou čekat.

16.04.2018 5 z 5

Stařec a moře Stařec a moře Ernest Hemingway

Klasika, která nikdy neomrzí. Už čtu po několikáté a myslím, že ne naposled.

06.04.2018 4 z 5

Tisíc kousků tebe Tisíc kousků tebe Claudia Gray (p)

Musím říct že tato knížka mě hodně překvapila. A myslím to v dobrém smyslu. Nečekala jsem že bude až tak zajímavá a čtivá. Nadchla mě obalem a názvem takže jsem očekávala klasickou zaláskovanou oddechovku. Musím říct že to tak ale úplně nebylo. Kniha měla spád a dobře se četla. Ikdyž jsem měla tušení jak to dopadne tak i přesto jsem byla v některých ohledech překvapená.

04.04.2018 4 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Po Bábovkách, které jsem dočetla s depresí jsem dala knize osm naději. Bohužel to dopadlo poměrně stejně. Podle mě byla kniha až moc publikována. Spojení románu a detektivky bylo zajímavé a neobviklé ale nějak mi to nesedělo. Všechno to bylo tak nějak smutné ikdyž to bylo veselé. Přišlo mi to zbytečně komplikované a zvláštní. Popravdě nevím jestli si chci tuto knížku přečíst znova ikdyž nemůžu říct, že mě vysloveně nebavila.

16.03.2018 3 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Musím říct, že knížku jsem si koupila jenom kůli tomu, že mě bavili Manželé od vedle. A tak jsem se trošku bála jestli autorka dokáže zaujmout stejně. A musím říct, že se jí to povedlo! Dokonce nebyl konec natolik přehnaný jako v manželích - ale přesto byl zajímavý a i nečekaný! Knížka je napsaná velmi čtivě a tak se rychle přěcte ale to mi vůbec nevadilo, protože to bylo napínavé a musela jsem číst dál a dál dokuď jsem nedočetla.

04.03.2018 4 z 5

Psí cesta Psí cesta W. Bruce Cameron

Milé pokračování prvního dílu. Nedokážu říct, který díl lepší. Každopádně mi přišlo tady auto ještě víc vyšperkoval styl psaní a tak knížka byla náramě čtivá a nedokázala jsem se od ní odtrhnout. Kniha měla příjemné zakončení, které bylo smutné ale i šťastné. Musím říct, že tato knížka se opravdu povedla.

28.02.2018 5 z 5

Červená kráľovná Červená kráľovná Victoria Aveyard

Zajímavá knížka připomínající trošku Selekci a i tak čtivá a napínavá. Jsem ráda že mám doma koupené další díly a nemusím netrpělivě čekat na návštěvu knihkupectví :)

18.02.2018 3 z 5

Tajnostkár Tajnostkár Blanka Svobodová

Klasická evitovka. Čo je iba dobre!! Kniha je presne taká akoby ju napísal život a to ma tom baví najviac. Odpočinková kniha na dlhé večery.

25.01.2018 3 z 5

Popol všetkých zarovná Popol všetkých zarovná Dominik Dán

Na Dominika Dána som počula samú chválu a tak som po rokoch tiež potrebovala vedieť čo luďia chvália. Dlho som rozmýšlala či začať od prvého dielu (tohoto) alebo proste nejakú kúpiť. Začala som jednotkou a po prečítaní knížky som za to veľmi rada. Čo naznačuje že knížka ma brutálny koniec a fakt som nečakala že to takto môže skončiť. Musím ale povedať že mi dosť vadilo že kniha ma strááášne dlhé kapitole (častejšie delenie mi vyhovuje viacej). Tým sa mi dej vliekol a nechápala som čo je “také úžasné” na jeho knížkach. No posledny tak 150 strán ma nenechala chladnou a už sa teším na ďalšie pokračovanie tejto série :)

18.01.2018 4 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Na knihu jsem se těšila - slyšela jsem samou chválu, a lidé mi ji doporučovali. Ale musím říct, že knížka mě příliš nenadchla. Začátek se strašně vleče (ikdyž se to později protojí). Děj začíná více plynou zhruba od poloviny knížky. Ikdyž byl konec zajímavý nemůžu říct, že bych knížku dočetla s otevřenou pusou. Knížka není špatná, ale v tomto žánru jsou mnohem lepší knížky.

31.12.2017 3 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Tato série mě baví od prvního dílu. Musím říct, že každý díl je zaměřený trošku jinak takže se nenudíme. Temné hlubiny mě bavily a velice dobře se četli. Autorův styl psaní mi neskutečně vyhovuje, protože to má dynamičnost a děj se v žádné fází knížky nevleče.

20.12.2017 5 z 5

Psí poslání Psí poslání W. Bruce Cameron

Jelikož mám doma dva čtyřnohé miláčky, tak mě knížka velmi bavila. Vcítila jsem se do děje a s napětí otáčela stránky a čekala co se dál stane. Přečtení knížky jsem oddalovala kůli recenzím že je to moc smutné. Odolala jsem a přečetla jsem. Knížka má nádherný dojímavý příběh u kterého může ukápnout slzička. Domnívám se že tato knížka je převážně pro lidi kteří už doma mají nějakého pejska a tak se do toho příběhu vcítil víc jak lidé kteří doma pejska nemají. I tak je to čtivá a zábavná/napínavá a dojemná knížka.

17.12.2017 5 z 5

R.U.R. R.U.R. Karel Čapek

Kniizku jsem cetla po nekolikate a myslim ze stejne ne na posledy. Nadcasova kniha.

07.12.2017 5 z 5

Stretneme sa na svadbe Stretneme sa na svadbe Natalie Liu

Příjemná odpočinková knížka na dlouhé večery. :)

30.10.2017 4 z 5

Prachy pani Schwarzovej Prachy pani Schwarzovej Karin Krausová

Celkovo knížky z Evitapressu ma bavia. Sú zo života a často sa v nich človek nájde, alebo ako v tomto prípade sa ponaučí. Kniha sa číta rýchlo a má rýchly dej. Čítala som už druhý krát a určite nie posledný. Velmi ma baví :)

11.10.2017 5 z 5