hrabalikoval hrabalikoval komentáře u knih

Hon na mrtvého Hon na mrtvého Tim Weaver

Napínavý příběh plný překvapení. Na to, že jsem měla období kdy jsem byla “předetektivkovaná”, tak jsem knížku přečetla jedním dechem. Hezky se to četlo a děj plynul rychle. Těším se na další díly.

21.06.2020 4 z 5

Zhasnite! Zhasnite! Monika Macháčková

Milý príbeh z života herečky. Odpočinkové rýchle čítanie. Nič náročné.

01.02.2020 4 z 5

Kruh Kruh Bernard Minier

Určitě je potřeba číst sérii postupně, protože knížka hodně odkazuje na první díl. Jako u prvního dílu mi trvalo díl se začíst, ale jak se to začne utvářet a vykreslovat nemohla jsem se odtrhnout. Servaz mě baví víc a víc a proto jdu rovnou na další díl.

03.01.2020 4 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Z knihy jsem sklamaná. Jako jedna z mála asi. Na knížku jsem se dle recenzí strašně těšila. Prvních 100 stran bylo super, ale pak to začalo. Bylo toho moc! Moc vtipu, moc jednoduchosti, moc nucenosti. Přijde mi že spisovatel chtěl být za každou cenu vtipnej, ale bylo toho prostě moc. Ke konci už jsem ju hledala jenom abych ju dočetla a mohla ju založit a vzít další.

12.11.2019 2 z 5

Clona Clona Samuel Bjørk (p)

Tento díl je o trochu horší jako ty předešlé. Konec byl až moc rychlý a myslím, že se tam dalo více věcí vysvětlit trochu podrobněji. Jinak se knížka četla dobře a byla napínavá, tak jako předešlé díly. Je tam hodně vracení se v ději, takže doporučuji celou sérii číst, tak to jde od prvního dílu jinak by to asi moc nedávalo smysl. Určitě bych ocenila další díl.

25.10.2019 4 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Kniha mě bavila. Musím říct, že styl psaní autora mě začíná cím dál tím víc bavit. Líbí se mi jak nejdřív nevíte proč tam nějaké část příběhu je a nakonci to dává obrovský smysl. V jeho knížkách není lehké uhádnout kdo je vrahem a to mě na tom baví. Jsou napínavé a udrří vás v ději dokud je nedočtet. No ja se jdu vrhnout na třetí díl a sérii se určitě později zase vrátím.

18.10.2019 5 z 5

Opatrovateľka Opatrovateľka Marika Budayová

Život. Niekedy potrebujeme vyskúšať to čo nemôžeme, aby sme zistili čo máme a že nám je dobre.

07.10.2019 3 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Skvělá kniha. Mám ráda knihy rozdělené po kratších kapitolách a tady to tak je. Kniha tím pádem krásně plyne a dobře se čte. Děj je opravdu výborný a zápletka mě moc bavila. Už se těším na autorovu další knihu.

01.10.2019 4 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

Jsem v knize tak 30:70 za dobrý výkon. Ano kniha má zajímavý děj i zápletku. Ale prvních 200 stran bylo trochu nudných a musela jsem něma překousat abych se dostala do správného čtecího rytmu. Potom to ale šlo jako po máslo. Krásně děj plynul a objasňoval se tak jak jsem si přála. Jsem zvědavá na další pokračování.

22.09.2019 3 z 5

Milion světů s tebou Milion světů s tebou Claudia Gray (p)

Ze začátku jsem byla mírně zmatená. Ale myslim si, že to bylo asi tím že jsem druhý díl četla docela dávno předtím. Každopádně jsem se do knízky nezačetla nějak extra, ale jsem ráda že vím jak to všechno dopadlo. :)

08.09.2019 3 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Dlouho mi trvalo začíst se, ale pak už to šlo. Jako není to žádné velké veledílo, ale přečetla jsem to a konec byl zajímavý.

21.08.2019 3 z 5

Musím to vědět Musím to vědět Karen Cleveland

Musím uznat, že každá kapitola končila, tak že jste museli číst dál. Ale to je asi jediná výhoda knížky. Myslela jsem si jak knížku přečtu za den max dva a nakonec jsem se s ní trápila přes týden. Není to úplně špatné, děj je docela zajimavý, ale něco mi tam prostě vadilo. Nějak mi nešlo vzít jen tak knížku a pokračovat. Musela jsem si vždy říct, už zo pojď dočíst.

28.07.2019 2 z 5

Vidličky, lyžičky, nože Vidličky, lyžičky, nože Eva Urbaníková

Za jeden deň hotovo. Oddychovka medzi knížkami. Nenadchne a neurazí je myslím dosť výstižné.

21.06.2019 3 z 5

Víš, že tě potřebuju? Víš, že tě potřebuju? Estelle Maskame

Musí uznat že mi přijde že tento druhý díl byl malinko lepší jako ten první. Možná to je tím že miluju NYC a tomu trošku napomohlo. Kazmdopádně to mělo trošku víc “promyšlenejší” děj jako jednička. Konec navodil na další díl víc než první knížka na dvojk.

18.06.2019 3 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Přečteno ani ne za den. Nejdřív jsem si myslela, že to bude blbost. Bylo tam však něco co mě drželo v ději a otáčela jsem stránku za stránkou až jsem zjistila, že mě to baví. Konec byl docela překvapující, ikdyž pozornější čtenář si to uvědomí dřív než to je napsáno. Nakonec překvapivě čtivé a dobré.

24.05.2019 4 z 5

Víš, že tě miluju? Víš, že tě miluju? Estelle Maskame

Ano čekala jsem - potkají se, zamilují se, nesmí spolu být, skončí spolu. No konec byl překvapující. Každopádně na podobné téma jsem četla i napínavější knížky. No i tak se určitě pustím do druhého dílu.

23.05.2019 3 z 5

Hádej kdo Hádej kdo Chris McGeorge

Pet lidi v jednom pokoju kteri musi vyresit vrazdu - namet super. Moc jsem se na to tesila, ale bohuzel pribeh nebyl tak pohlcujici jak jsem cekala.

09.05.2019 3 z 5

Podozrivo dokonalý Podozrivo dokonalý Mila Klein

Láska je proste láska a nemá logiku.

02.05.2019 3 z 5

Bestie Bestie Dominik Dán

Nenechá Vás to chladným. Je to kniha, která se prostě musí dočíst. Příběh je až nepochopitelný na to aby to byla pravda. No není každá knížka hezká a tahle určitě nepatří mezi ty s “hezkým příběhem”.

28.04.2019 3 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Od knihy jsem na základě ohlasů moc nečekala. Proto jsem byla řekvapená že 3/4 knížky jsem přečela jedním dechem a moc mě bavila. No konec mi přišel už moc dlouhý a zbytečně moc překombinovaný a složitý. Bavilo mě, jak se v knížce měnil často děj a udržovalo mě to ve čtení. Zajímavá a neobviklá tématika se mi líbila, ale prostě mi u knížky chyběl lepší konec.

01.04.2019 3 z 5