hrabalikoval hrabalikoval komentáře u knih

Houpačky Houpačky Lucie Konečná

Tuto knihu mi doporučila kamarádka a já jsem nevěděla do čeho vůbec jdu. Ale musím říct že mě to fakt bavilo. Čtivá kniha o nejlepších kamarádkách které stojí vždy při sobě. Kniha je vtipná, smutná a svým způsobem i vášnivá. Musím říct že jsem fakt překvapená jak mě to bavilo. Rychlé klidné a odpočinkové čtení :)

20.03.2021 4 z 5

Němé oběti Němé oběti Tim Weaver

Opět velice dobrý příběh Davida a Healyho. Zvraty, které fakt nečekáte. Jako vždy přovapivý konec a pořád jsem nepřišla na to jak zjisti kdo je vrah nebo pachatel před koncem. A v tom mě Timovi knihy baví. Nikdy prostě nevíte co se stane a není konec do poslední stránky. Už se těším na další díl.

14.03.2021 4 z 5

Růže Růže Tiffany Reisz

Tak tahle kniha mě fakt nebavila. :( Jsem zklamaná, protože první díl byl pecka! Se stejným zápalem jsem otvírala i tuto knihu a těšila se na ní. Bohužel po 120 stránkách jsem věděla, že to není to co první díl. Děj se strašně táhnul a chyběla tam pořádná akce. Tato kniha mohla být o 200 stran menší a stejně bych o nic nepřišla. A moc mě to mrzí protože první díl byl super. Navíc moc nemám ráda řeckou mytologii a to knize taky moc nepomohlo.

22.02.2021 1 z 5

Všetko naopak Všetko naopak Ivana Furjelová

Nikto z nás nevie čo nám život napísal. Stela ako jedináčik v bohatej rodine nikdy nechápala čo má. Nakonec zistila, že nebola až taká “bohatá” a peniaze niesú to pravé bohatstvo. Jednoducho napísaný príbeh, ktorý plynie rýchlo a vy čístate a čítate a zrazu ste na konci. Povedala by som že aj docela poučná knížka. Zase si ju rada niektedy prečítam.

05.02.2021 3 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

(SPOILER) Asi jsem bohužel měla větší očekávání. Čekala jsem kniha která se bude odehrávat pouze v kavárničce. Tak to, ale nebyla a překvapilo mě, že kniha dokonce začíná v Anglii. Ale musím říct že postavy v knize jsem si hned oblíbila. Kniha byla dobrá a děj byl jednoduchý, žádné velké přemýšlení. Chvíli se děj sice táhl, ale konec byl hezký - romantický. Dalším dílům dám, ale určitě šanci.

30.01.2021 3 z 5

Dilema Dilema B. A. Paris (p)

Tato kniha je jedno velké dilema. Název si spisovatelka vybrala opravdu výstižně. Každopádně jsem u autorky zvyklá na trochu něco jiného a dávám tři hvězdy jenom protože knihy předtím mě bavily víc. Ale jinak je kniha hezky čtivá a napínavá. Děj plyne rychle a Nikdo si nedokáže představit čím musí hlavní hrdina procházet. Kniha je zajímavá a bavila mě. Nedá se moc to vytknout.

14.01.2021 3 z 5

Bez slitování Bez slitování Tim Weaver

Další opravdu povedená kniha. David mě velice baví, ale někdy i rozčiluje. Každopádně kniha hezky plyne a musíte číst dál a dál dokud knihu nepřečtete. Ikdyž má hodně stránek ani nevíte jak a jste na konci a vás to opět mrzí. Protože to prostě bylo dobrý a vy chcete číst dál. A proto se těším na další díl.

07.01.2021 5 z 5

Sněží, sněží... Sněží, sněží... Lauren Myracle

Hezké vánoční příběhy, které se v částech prolínají a navazují na sebe. To mě mile překvapilo, protože jsem to nevěděla. Příjemné oddychové čtení, které plyne rychle a svěže. Kniha mě dost bavila a líbila se mi. Nejvíc mě zaujala a chytla za srdce první povídka.

27.12.2020 4 z 5

Čtyři strany mince Čtyři strany mince Lukáš Záleský

Nečtu vůbec hororové příběhy a tak jsem se bála co na mě čeká. No byla jsem zklamaná, že jsem se nebála tak jak jsem čekala. Popravdě mě kniha nějak moc nebavila a to mě trochu mrzí. Příběhy jsou napsané hezky, ale nějak mě to nechytlo.

08.11.2020 2 z 5

Ukradnutý bozk Ukradnutý bozk L. J. Shen

K této knížce jsem se dostala tak trochu omylem. A dlouho jsem jí měla jenom na poličce než jsem k ní odhodlala. Bála jsem se, že se na knížce zaseknu a nebudu schopná ji dočíst. Opak byl, ale pravdou. Knihu jsem přečetla asi za dva večery, protože jsem se od ní nemohla odtrhnout. Autorka psala hezky plynule a záživně. Musím říct, že jsem knihu zhltla a asi né naposledy. Bavila mě zápletka a celkově i styl jaký kniha byla napsaná. Jsem moc ráda, že jsem si knihu nakonec přečetla.

06.11.2020 4 z 5

Není cesty zpět Není cesty zpět Tim Weaver

Kniha se mi líbila, ale musím dát jenom tři hvězdičky protože předchozí byly zkrátka lepší. Docela dlouho jsem měla nějaký zmatek ve jménech a taky mi déle trvalo než jsem se začetla tak abych se nemohla odtrhnout. Každopádně posledních 150 stran bylo už to pravé s opravdu nečekaným koncem. Už se těším na další díl a pokračování příběhu.

31.10.2020 3 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Od autorky už čtvrtá kniha a opět to byla zajímavá kniha. Kniha mě bavila, byla hezky čtivá bez jakýchkoliv prodlev a zbytečného natahování. Zápletka se mi taky líbila. A pěkně to v knize ukazuje na to že každý máme v životě něco o čem druzí neví. Když se člověk začte nejde jinak jak knihu dočíst a to mě u autorky moc baví. Pokud vyjde další kniha tak po ní ráda sáhnu.

13.10.2020 4 z 5

Nedotýkej se mě Nedotýkej se mě Laura Kneidl

Dívčí román o strachu. Hlavní hrdinka se pořád bojí. Na jednu stranu je to velmi otravné, ale na druhou stranu se to dá pochopit vzhledem k tomu čemu si prošla. Kniha popisuje o tom jak je těžké se po traumatu z dětství zařadit do normálního života a navíc ještě milovat. Knížka mohla být určitě o několik stran kratší, ale zase je docela čtivá. Na konci byste nejraději chtěli vzít hned druhý díl, ale to si bohužel musíme počkat. Každopádně jsem zvědavá jak tento příběh dopadne :)

08.10.2020 3 z 5

Ztracený Ztracený Tim Weaver

Timovy knihy mě velmi baví. Líbí se mi jak na navazují a pořád nám ukazují více a více. Tento příběh mě dostal asi 3x, kdy už jsem si myslela, že vím co se děje. Ale vždy tomu bylo úplně jinak. A tyto zvraty mě baví. Opět povedená, napínavá a dobře napsaná kniha.

24.09.2020 5 z 5

Rudá galerie Rudá galerie Tiffany Reisz

Kniha nebyla špatná. Krátký erotický příběh, který neurazí. Není to žádná velká literatura, ale rychle se čte a plyne. V knize se odehrávají zajímavé příběhy. Kniha má vzhledem k tématu nečekaný konec.

09.09.2020 3 z 5

Vím, že tě chci Vím, že tě chci Estelle Maskame

Jsem ráda že mám k sérii u pohled z druhé strany. Trochu mě mrzí že v knížce nejsou zahrnuty všechny tři díly, ale pouze první díl. Bavíme mě jak kniha popisuje Tylerovi dětství a děsí mě že se to opravdu ve světě děje. Příjemné počtení.

07.09.2020 3 z 5

Údolí mrtvých Údolí mrtvých Tim Weaver

Zajímavý příběh, překvapivý konec. Popravdě mě strašně baví ty krátké kapitoly a lehkost psaní. Prostě se mi jeho knížky dobře čtou a neumím se od nich odtrhnout než je nedočtu. A to mě na tom moc baví.

05.08.2020 5 z 5

Úzkosti a jejich lidé Úzkosti a jejich lidé Fredrik Backman

Kniha zaujme názvem, obálkou i hodnocením. Očekávala jsem, ale něco víc. Ze začátku to bylo až moc vtipné a ke konci zase až dost vážné. Líbilo se mi však propletení postav. Líbí se mi když je kniha rozdělena na kratší kapitoly a líp se čte. No bohužel mi tam něco chybělo.

27.07.2020 3 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Pohodové “kriminální” čtení. Takovej zlatej střed bych řekla. Zápletka zajímavá a dobře popsaná. Kniha se četla dobře, protože děj navazoval. Jenom mě mrzelo, že konec byl tak rychlý.

09.07.2020 3 z 5

Víš, že mi chybíš? Víš, že mi chybíš? Estelle Maskame

Poslední kniha série. Četla jsem celkem později jak první dva díly. Ale i přesto mi přijde, že byla asi nejslabší. Nadruhou stranu pořád příjemné čtení u kterého si odpočinu. Knížka jednodušší. Děj plyne trochu pomaleji, jak u těch předchozích. Každopádně jsme rádi, že máme konec, a že jsme toho hodně dozvěděli. :) určitě si přečtu i čtvrtý díl, který je výpovědí Tylera.

03.07.2020 3 z 5