Ukradnutý bozk

PRVÝ BOZK BY VRAJ MAL BYŤ Z LÁSKY. Môj mi ukradol diabol v maškarnej maske pod tmavou chicagskou oblohou. SVADOBNÉ SĽUBY SÚ VRAJ POSVÄTNÉ. Naše sme porušili ešte v kostole. SRDCE ŽENY VRAJ BIJE PRE JEDNÉHO MUŽA. Moje zlomené krvácalo pre dvoch rivalov, ktorí oň bojovali až do trpkého konca. Sľúbili ma Angelovi Bandinimu, dedičovi jednej z najvplyvnejších rodín chicagskej mafie. Vzal si ma však senátor Wolfe Keaton ako výkupné za otcove hriechy. VEĽKÉ ĽÚBOSTNÉ PRÍBEHY SA VRAJ KONČIA ŠŤASTNE. Ja, Francesca Rossiová, som ten svoj škrtala a prepisovala až do poslednej kapitoly.Jeden bozk. Dvaja muži.Tri životy. Osudovo prepletené.Dekadentne šťavnatý román Ukradnutý bozk sa od vydania teší obrovskej popularite mladých čitateliek. Nenávistný a vášnivý vzťah Francescy a Wolfa sprevádza poznanie, že Wolf požiadal o jej ruku iba z pomsty. Rozmaznaná dedička mafiánskeho impéria sa ocitá v cudzom svete, vystrašená, ale odhodlaná presadiť sa....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/41_/412896/ukradnuty-bozk-OmH-412896.jpg 4.237
Vydáno, Tatran (Bratislava)

The Kiss Thief, 2019

Kniha Ukradnutý bozk

Lokajka
03. prosince

Naprosto skvělá kniha.

mimisko
03. prosince

To byla jízda. Už dlho som nečítala nič v slovenčine a táto kniha mi sadla. Mám síce pár výhrad k hlavnej hrdinke, ktorej chovanie v niektorých prípadoch je menej predvydateľné ako aprílové počasie ale chápem čo tým autorka chcela dosiahnuť. Wolfe bol super, chápala som ho a fandila som mu. Táto kniha mala krásne fungujúcu chémiu medzi hlavnými hrdinami. Čo dodať, tlieskam a určite som to nečítala prvý a posledný krát.

EvaSupovic
20. listopadu

Byla jsem do toho zažraná až po uši a bavila se. Pro mně krásně zakončeno.

Misspullinn
10. listopadu

Já tuto autorku prostě a jednoduše miluju! Další skvělá knížka, nádherný příběh :)

Anežka524
08. listopadu

Tuto knihu jsem četla v angličtině a musím říct, že se mi nijak zvlášť nelíbila. Hl. hrdina byl naprosto na ránu a hl. hrdinka taktéž. Příběh by mohl být zajímavý, nebýt těch over- the- top situací. Autorčiny knihy mám ráda, četla jsem všechny a tahle byla zdaleka nejhorší. Zdá se mi, že čím víc autorka vydává knih, tím víc ztrácejí na kvalitě. Ale chystám se tohle dílko přečíst znovu a uvidíme, třeba se mi tentokrát bude líbit víc.

lusitta05
06. listopadu

Na 5 hviezd mi tam niečo chýbalo, ale príbeh mal vcelku spád a dobre sa čítal. Trochu mi vadil ten vekový rozdiel hlavných hrdinov a jeho stále pripomínanie.

Martina1988
05. listopadu

Obálka možno láka k tomu, že príbeh ukrytý pod ňou je z inej doby. Omyl, vážení. Príbeh je riadna pecka! a to doslova. Od prvých riadkov som sa do neho zamilovala. Musím sa priznať, že som beznádejná romantička. Plačem pri Titanicu a iných klišé filmoch, ale toto ma naozaj dostalo. Nevedela som sa od knihy odtrhnúť, Wolfe svojím slovníkom ma hocikedy dostal na kolená a usmievala som sa od ucha k uchu. Áno, príbeh je plný klišé, možno pre niekoho aj zvrátených nechutností, ale je jednoducho Woooou. Za mňa aj 10*/10*.

keiko33
02. listopadu

No jedno sa knihe upriet neda. Citala sa rychlo. Pribeh bol super, hoci v nom bolo vela klise. Na zaciatku sa nenavidia, postupne sa do seba zalubia. On je proti vstahom a nikdy nechce deti. Ona vsak vsetko zmeni. Jedine co je tu nove, je to, ze sa senator zalubi do mafianovej dcery. To tu este nebolo. Mozno, ze by som aj dala 5*, no ten slovensky preklad bol katastrofa. Tie niektore slovne vyrazy, my doslovne trhali oci. Skoda, ze kniha nieje v cestine.