hrabalikoval hrabalikoval komentáře u knih

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

První díl za mě lepší, ale i tak se mi kniha líbila a určitě si přečtu i další díl. Bavil mě
Nejvíc konec kdy už to nabralo pořádný drive a jelo to šup šup. Každopádně mě zase víc bavilo to, že hlavní hrdinka psala novely a bylo tam okrajově propojení i těch jejích knih.

30.08.2022 3 z 5

Děvčátko Děvčátko Martin Goffa

Tohle mě prostě baví! Ikdyž je kniha tenká tak umí moc dobře překvapit. Děj jde tak rychle že jej jenom hltáte a pak je vám smutno, že je konec. Kniha má opravdu těžké téma, ale moc dobře zpracované. Určitě si ji za čas přečtu znova.

17.08.2022 4 z 5

Pravda nebyla k dostání Pravda nebyla k dostání Lucie Hlavinková

Tak tohle mě bohužel nebavilo :( Zde jsem výběrem podle obálky šlápla vedle. Téma by bylo i dobré jenom to zpracováni my vůbec nesedlo. Navíc nemám ráda když v knihách nejsou kapitoly a nemůžu si tak knihu dělit. Ale dočetla jsem to a to považuju za úspěch. Volila bych spíše knihu Listopád která má toto téma v knize také obsáhlé.

14.08.2022 2 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Tuto sérii jsem dlouho odkládala. Po této první knize mě to trošku mrzí. Kniha se mi líbila a moc dobře se četla. Není to žádná velká literatura, ale kniha u které víte jak to skončí. Ale to je to co občas potřebuju. Vzít oddechovou knihu nepřemýšlet a jenom si užívat jednoduchý příběh. Už se těším na další díl.

30.07.2022 4 z 5

Smrt přichází na prohlídku Smrt přichází na prohlídku Anders de la Motte

Tak tato kniha mě opravdu bavila. Musím říct, že nebýt čtenářského kroužku s kamarádkami tak si ji asi nepřečtu. A to by mě hodně mrzelo. Kniha se četla rychle, byla napínavá a měla spoustu zajímavých pasáží. Děj plynul a vy jste četli a četli až jste byli na konci a byli jste smutní, že to končí. Vinston mi padl do oka a bavil mě natolik, že se těším až bude druhý díl a já pro něj poběžím.

23.07.2022 4 z 5

Tak si ho nechaj! Tak si ho nechaj! Petra Hederová

Klasická “evitovka”, ktorá je proste zo života. Toto sa nám môže stať a ani o tom nevieme. Zaújmavý príbeh o láske o ktorej ani možno nevieme. A o tom ako nám môže niekto zamotať hlavu bez toho abysme zo vedeli. Dobre napísaná rýchlovka ktorá baví.

07.07.2022 3 z 5

Stín ve dveřích Stín ve dveřích Tim Weaver

Pokud se odprostím od toho, že toto je úplně něco jiného než na co jsme zvyklí, tak je to super! Opravdu to není klasický Weaver. Tento nápad propojení čtyř různých příběhů do sebe se mi moc líbí. Kniha mě bavila, ale musím říct, že se těším zase na toho pravého Weavera. Každopádně kniha je super a opravdu stojí za přečtení jako takový spojovač mezi dalšími příběhy, na které se všichni určitě těšíme.

07.07.2022 4 z 5

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

Kniha byla napínavá, čtivá a byla šup šup. Ale musím říct že Lapina to umí ještě líp. Mělo to strašně dobře našlápnuto na to udělat velké překvápko, ale nestalo se a to mě trochu zklamalo protože jsem to od ní očekávala. No doufám, že další kniha brzy vyjde protože její knihy mě i tak moc baví.

09.06.2022 3 z 5

Pláž v Chorvatsku Pláž v Chorvatsku Julie Caplin

Tak tato kniha mě opravdu bavila! Nemám moc ráda chorvatsko a tak jsem se toho docela bála ale dala jsem tomu šanci. Přece nevynechám jeden díl v sérii. A musím říct že mě to mile překvapilo. Líbilo se mi zpracování formou lodě a tím navštívených více míst. Kniha byla čtiva a přečetla jsem ji šup šup. Už se těším na další díl.

31.05.2022 4 z 5

Oběť bez tváře Oběť bez tváře Stefan Ahnhem

Na tento thriller jsem narazila náhodou. Dostala jsem tip na čtvrtou knihu série, ale musela jsem začít od prvního dílu. Přečetla jsem to opravdu rychle na to kolik to má stran. Nemohla jsem se od příběhu odtrhnout a zápletka stála opravdu za to. Prostě severská krimi. Už se těším na další díl.

16.05.2022 4 z 5

Muž z chatrče Muž z chatrče Martin Goffa

Tato kriminálně série mi sedla. Baví mě, že knihy jsou čtivé a že se to odehrává v Čechách. Děj plyne a ani nevíte jak jste na konci a chtěli byste i víc stran. Jsem ráda, že jsem se dozvěděla zase něco víc o devadesátkových kauzách. Už se těším na další knihu.

07.05.2022 3 z 5

15 roků lásky 15 roků lásky Patrik Hartl

Na to jaká to je tlustá kniha tak jsem jí docela rychle zhltla. Děj plynul a četli jste a četli a konec. Ale musím uznat, že kdyby to bylo o 100-150 kratší asi by se nic extra nestalo. Ale děj mě bavil, ale byla jsem z něj i trochu smutná. Štěstí v tom příběhu určitě nebylo, ale je to život, tak jak ho žijeme bez příkras. A to mě bavilo.

29.04.2022 3 z 5

Přiznat vinu Přiznat vinu Martin Goffa

(SPOILER) Jeden rychlo detektivní příběh. Ale musím říct, že zajímavý. Ikdyž jako rozřešení to, že se vrah přijde přiznat je trochu sladší řešení zápletky. Ale zase mi to otvírá další knihy u kterých jsem zvědavá jak se budou řešit případy. Těším se na to.

18.04.2022 3 z 5

Terapie Terapie B. A. Paris (p)

Čtete, čtete, čtete, myslíte že víte a najednou bum rozuzlení a vy nechápete co se stalo. Paris prostě umí psát tak, že nikdy nevíte jak to skončí a kdo je v tomto případě vrah. Napínavé čtení od kterého se nemůže odtrhnout protože musíte číst dál. Už se těším na další knihu.

13.04.2022 4 z 5

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

Povedená oddechovka. Chvilku mi trvalo se do příběhu začíst, ale pak už to šlo jak po másle. Sice byly v této sérii i lepší knížky, ale i tato za to stálo. Vždy obdivuju jak autorka barvitě popisuje prostředí kde se děj odehrává. Úplně máte chuť se zvednout a tu zemi navštívit.

05.04.2022 3 z 5

Nikdo není doma Nikdo není doma Tim Weaver

Opět zase jednou skvělé čtení. Kniha od které se neodtrhnete dokuď jí nedočtete. Já furt nemůžu dojít na to, jak to Tim dělá, že nikdy netrefím jak to skončí. Prostě jsem vždy překvapená a to mě na tom baví. Opravdu se těším na další jeho knihu.

28.03.2022 5 z 5

Komediantka Komediantka Petra Hederová

Toto ma vždy bude baviť. Proste evitovka o živote, tak ako je. Bez okolkov na plnú hubu to čo sa nám deje alebo može stať každému. Toto rýchlo čítanie ma velmi baví. Je to napísané plynulo a vy iba otáčate strany a zrazu je koniec a je vám to ľuto, ale práve preto si to prečítate kludne zase niekedy znova.

22.03.2022 3 z 5

Tři sestry Tři sestry Heather Morris

(SPOILER) Pro mě nejtěžší kniha ze tří vydaných. Nevím zda se mi četlo hůř kvůli okolním situacím s válkou a ukrajině anebo z pohledu, že šlo o tři sestry. Byl to opravdu silný příběh, který mi dal zabrat. Do poloviny se mi to četlo s těžkým srdcem ale druhou polovinu už jsem přečetla jako drak. Jsem opravdu ráda, že životy těchto žen nakonec dopadly dobře. Ikdyž samozřejmě ta hrůza z nich žije do dnes a my si to nedokážeme ani představit i když o tom už víme hodně. Kniha byla fakt silná a teď to bude chtít nějakou oddechovku. Ale pokud vyjde další kniha od autorky, tak si jí rada přečtu.

13.03.2022 4 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Knihu čtu už minimálně po druhé a opět mě to bavilo. Jednoduchý milostný příběh doplněný sexem. Oproti minulým dílům se jedná o klasický sex, který nemá vic “navíc” a žádné “divné” choutky. Prostě zamilovaný pár, který má rád postelové hrátky.

16.02.2022 4 z 5

Jak hacknout zlomené srdce Jak hacknout zlomené srdce Kristin Rockaway

Klasická oddechová knížka, která se dobře čte. Bavila mě to propojení IT scény, protože jsem na podobný děj ještě nenarazila. Knížku jsem si přečetla náhodou a jsem za to ráda.

08.02.2022 3 z 5