Komediantka

Komediantka https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/479568/bmid_komediantka-G9B-479568.jpg 4 9 9

Agáta je celkom obyčajná žena, s ktorou sa osud nemazná. Jedného dňa zistí, že je tehotná so svojím prominentným milencom, ktorý o však dieťa nejaví záujem. Sám totiž deti má a k nim aj nič netušiacu manželku. Agáta sa teda rozhodne zostať slobodnou matkou. Už počas tehotenstva v sebe odhalí skrytý talent zabávať ľudí. Začína sa kolotoč stand-up vystúpení, nakrúcania videí a nečakanej vlny popularity. Otvárajú sa jej celkom nové obzory, prichádzajú nevídané možnosti. Ale aj nástrahy a problémy...... celý text

hrabalikoval
22.03.2022 3 z 5

Toto ma vždy bude baviť. Proste evitovka o živote, tak ako je. Bez okolkov na plnú hubu to čo sa nám deje alebo može stať každému. Toto rýchlo čítanie ma velmi baví. Je to napísané plynulo a vy iba otáčate strany a zrazu je koniec a je vám to ľuto, ale práve preto si to prečítate kludne zase niekedy znova.

Majka1979
02.12.2021 3 z 5

Agáta, hlavná postava... dievča, vlastne už žena okolo 30-tky.

Jej príbeh je naozaj zvláštny. Stretáva sa s mužom, s ktorým otehotnie. Vie,že je ženatý. Žeby naivne dúfala, že sa kvôli nej rozvedie? Ako sa môže tak naivne stať jeho milenkou?
A ako môže byť až taká naivná, že s ním spáva bez akejkoľvek ochrany?

A čo sa stane? Veľké prekvapenie- ostáva tehotná a odkopnutá, on o dieťa nestojí. Má ženu a s ňou deti.

Agáta má milujúcich rodičov, prácu a zopár priateľov.

Jej život sa začne meniť. Nájde v sebe niečo, čo ju ženie vpred. A chlapi? Hm, ktovie,...

Možno si stačí prečítať príbeh, ktorý je mierne prepojený aj s obdobím korony.

Príjemné čítanie, takéto niečo som nečítala ešte, ale stálo to za prečítanie určite ;)

2019  70%Hádaj, s kým spíš
2018  61%Milovanie s vanilkou