Hádej kdo

Televizní moderátor. Číšnice. Uklízeč. Právník. Herečka. Studentka. Ti všichni jsou zamčení v jednom hotelovém pokoji s mrtvolou muže, jehož každý z nich nějak znal. Ani jeden z nich netuší, jak se dostal dovnitř. Nikdo z nich neví, jak se dostat ven. A jeden z nich je vrah. Mají tři hodiny na to, aby ho odhalili, jinak všichni zemřou. Pravidla jsou jednoduchá, ta hra však nikoliv... dotisk 2019...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/391803/big_hadej-kdo-5H3-391803.jpg 3.3163
Literatura světová, Thrillery

Vydáno: , Kalibr

Guess Who?, 2018

Kniha Hádej kdo

soukroma

Nekutečná ptákovina. Neuvěřitelnost na neuvěřitelnost: největší rébus jsem řešila s počtem lidí zavřených v jednom budníku - nebylo jich pět (podle anotace a obálky a...komentářů), ani šest, ale přece celkem sedm - a to není žádný spoiler!
Ztráta času. A to jsem to ještě doprolétla až do konce. 45%

Marley_Kid

(+ SPOILER) Hele, beriem do úvahy to, že kniha je autorovou magisterskou prácou, čo vysvetľuje jej nedokonalosti, ktore už boli zmienené čitateľmi predo mnou a ja s nimi súhlasím. Najväčší problém som mal s tým, že sa mi kniha javila ako že autor mal nápad, ale postupne to už hlavne potreboval dopísať a tak motivácie, vysvetlenia a doplnenia tej hlavnej myšlienky, ktorá láka k prečítaniu, za samotnou myšlienkou zaostávajú. Osobne absolútne nerozumiem motivaciam Simona Wintera, ostatné postavy sa tiež správajú podivne nelogicky (pardon ale, na začiatku všade hľadáme kamery a sme presvedčení že je to televízny program ale nenapadne nám, že za oknami sú obrazovky? really?) ale zas, prečítať sa to dalo a autor má ešte pred sebou roky písania a priestor na zlepšovanie.

kachnat

Zajímavý námět, nejdřív jsme čekala knižní SAW... Dobře se četlo, za 2 večery jsem knihu zhltla. Hodnocení zde mě trochu odrazovalo, ale kniha mě příjemné překvapila.

lendinka.k

(+ SPOILER) Výborný námět, ale některé detaily mi neseděly: Proč psal učitel čísla na tabuli ve své třídě? A neměly by se najít dopisy psané nevěrnou manželkou u něj na půdě a ne u ní? Z děje vyplynulo, že dopisy dostal. Nebo mu je neposlala? ... Ale jinak, i když to bylo hodně překombinované, se mi to líbilo a dobře se četlo. Mám totiž ráda, když na základě nějakého impulsu musí člověk přehodnotit svůj život a možná se i změnit. A o tom podle mě tato kniha je.

Gracinka

Vraha jsem tušila už od počátku. Příběh se četl pěkně, první polovina byla dost napínavá. Pak byly nudné části - zpět do minulosti a konec jsem celkem předpokládala.

Janík511

Kniha zase není tak špatná na to, jaké má zde hodnocení. Četla se mi dobře, má zajímavou zápletku s tak trochu nezajímavým koncem. Vraha jsem tušila už asi od půlky, takže velké překvapení nakonec pro mě nebylo. Dávám proto 3,5 hvězdičky.

Annkag

Jsem z této knihy nadšená....
Sledovala jsem dění v ,,hotelovém pokoji,, i odpočet tří hodín a ani se nepokoušela přijít na to Kdo?
Úžasná zápletka, úžasný retrospektivní příběh a rozuzlení které mi vyrazilo dech...

knihomolkaMist

Jako... nemám slov.
Do knihy jsem se ze začátku nemohla začíst. Přecejen je tu takový pomalejší rozjezd. Ale co přijde potom?
Čtení, od kterého se dá jen stěží odtrhnout. Autor vás neustále zahlcuje novými informacemi. Donutí vás domyslet si, kdo za tím vším stojí.
Celé je to ale úplně jinak.
Neskutečně jsem si to užila a mohla bych s klidným srdcem doporučit :)