Slunce je také hvězda

od:

Slunce je také hvězda

Natasha je dívka, která věří ve vědu a fakta. Rozhodně ne na osud! Nebo na sny, které se nikdy nesplní. A už vůbec není ten typ holky, která se na rušné ulici v New Yorku potká s klukem a hned se do něj bláznivě zamiluje. Zvlášť když její rodině zbývá dvanáct hodin do deportace ze Spojených států. Ani Daniel nebyl nikdy snílek, ale když Natashu potká, zapomene úplně na všechno. Cosi v ní ho přimělo věřit, že jim osud nachystal něco opravdu zvláštního....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/36_/365137/slunce-je-take-hvezda-aFl-365137.jpg 4.519
Originální název:

The Sun is Also a Star (2016)

Žánr:
Literatura naučná, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, CooBoo
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (6)

Přidat komentář
maky11
09. července

Moc krásný příběh, který se odehrává (až na malé výjimky) v jednom dni. Natasha i Daniel jsou krásné postavy a kniha samotná je zajímavě sepsaná.

šneki
04. července

Při čtení jsem se nenudila, ale zase to nebylo nic přelomového. Prostě lehké čtení na léto. 3,5*

CatherineH.
02. července

Jedním slovem bomba.Jako kdyby slunce každou minutu se rozprsklo na všechny strany vesmíru a za další minutu by se znova vytvořilo.A to několikrát za pouhý jeden den.Tak to vidím já, příběh Natashy a Daniela.
Co se může stát za minutu? Kdo ví, třeba dostanete práci,kterou jste si vysnili nebo se zamilujete do někoho,koho neznáte,vidíte ho třeba v metru a myslíte si,že budete spolu navždy. At' se stane,co se stane,může to být jen jediný prostý den,který se vám změní na celý život.
Slunce je také hvězda je bezpochyby toho příkladem.Nejen to,je to kniha,která ukrývá tolik příkladů,který si moc neuvědomujete, až když si celou knihu přečtete.
Jak se zamiluje Korejec do Afroameričanky v Americe,rodinné vztahy mezi rodiči a svými dětmi a spoustu dalších věcí....Asi by se mnou Natasha nesouhlasila se slovem ,,věcí'',řekla by to nějak jinak a hlavně vědecky a Daniel básnicky.
Velmi doporučuji tenhle příběh,říkám z jistého důvodu ne knihu.Protože to ve mně něco neindifikovatelneho probouzí.Už vím, proč tolik nakladatelství moc doporučuje Slunce je také hvězda a já se přidávám k nim.Tenhle příběh vás zasáhne jako Amorův šíp.Dobře tak to jsem trochu přehnala,prostě jedním slovem zasáhne.Doporučuji k přečtení v létě.

anishta
25. června

Velmi pěkný příběh, sice se tam toho moc nestalo, ale i tak mi to dalo hodně. Nejvíc mě zaujaly ty kraťoučké mezi-příběhy. Milé, romantické, vtipné.

kaca3606
19. června

skvělá kniha, někdy jsem nechápala text pod nadpisem , a nektere pasaze byly navic. pribeh byl uzasny

Francesca14
31. května

Na knize se mi líbilo několik věcí - bylo tam dost hezkých a zajímavých myšlenek, námět nebyl špatný, hodně se mi líbil pohled do životů ostatních "nepodstatných" lidí a oceňuji konec. Jinak mě ale knížka moc nenadchla. Neměla jsem ráda hlavní postavy, moc jsem jim nevěřila to, čemu věřili ani to, co cítili a příběh mě docela často nudil, ke konci jsem se už dost těšila, až to dočtu. Kdybych to měla srovnat s autorčinou první knihou, tak ta se mi určitě líbila víc.


Štítky

pro dívky

Autor a jeho další knihy

Nicola Yoon

Nicola Yoon
americká

Uživatelé mají knihu

v Právě čtených7x
v Přečtených20x
v Čtenářské výzvě1x
v Doporučených2x
v Knihotéce41x
v Chystám se číst144x
v Chci si koupit44x
v dalších seznamech1x