Slunce je také hvězda

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Natasha je dívka, která věří ve vědu a fakta. Rozhodně ne na osud! Nebo na sny, které se nikdy nesplní. A už vůbec není ten typ holky, která se na rušné ulici v New Yorku potká s klukem a hned se do něj bláznivě zamiluje. Zvlášť když její rodině zbývá dvanáct hodin do deportace ze Spojených států. Ani Daniel nebyl nikdy snílek, ale když Natashu potká, zapomene úplně na všechno. Cosi v ní ho přimělo věřit, že jim osud nachystal něco opravdu zvláštního....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/365137/big_slunce-je-take-hvezda-aFl-365137.jpg 3.9225
Žánr:
Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány

Vydáno: , CooBoo
Originální název:

The Sun is Also a Star, 2016


více info...
Nahrávám...

Komentáře (61)

Kniha Slunce je také hvězda

karolinka163
19. srpna

Nevím jestli jsem měla až moc velké očekávání od této knihy, ale zklamala mě. Moc mi nevyhovoval styl, jakým to autorka napsala, takže se to strašně na můj vkus vleklo. Když na tím tak přemýšlím, tak mě ten děj vůbec nebavil. Všechno se to odehrává v 1 dni, což je na mě moc málo té “omáčky”. Ty “vsuvky”, co měly být asi zajímavé, byly stejně hrozné jako ten děj. Už pravděpodobně nikdy knihu neotevřu.

Martiiiiinka
03. dubna

Tahle kniha mne zaujalo svou obálkou, která je opravdu nádherná. Co už není tak optimistické, je zpracování knihy. Bylo fajn číst všechno z obou úhlu pohledů, to musím knížce nechat stejně jako čtivost celé knihy. Co musím vytknout byly všechny ty dějiny, tohle byla strašná nuda. Daniel ani Natasha mi nevadili, ale za nejlepší hlavní hrdiny bych je také rozhodně nepovažovala. A konec? Ten mne velmi překvapil a celé knížce to pomohlo na popularitě.

Co se týče filmového zpracování, tak to taky nebyla žádná bomba. Stále jsem čekala na ten konec, který byl v knížce povedený. Bohužel jsem se nedočkala.


katee21
26. března

Musím uznat, že mě kniha pohltila neskutečným tepem. Konec jsem dokonce obrečela. Vím, že se tady asi nesetkám se souhlasem ostatních, protože většina píše, že film byl lepší. Za mě rozhodně ne! Knihu doporučuji, film asi radši ne....

petulkapeta
10. března

Styl psaní byl opravdu zvlaštní to musim uznat,ale zase originalni...pravdou je,že Natasha i Daniel byli super a musim řict,že mi stačilo vidět trailer a řekla bych že to bude lepši jako kniha (i když to jindova byva naopak...)

Bebe2004
27. února

Mám smíšené pocity. Na jednu stranu se mi to hrozně líbilo, ale na druhou mi úplně nevyhovoval styl psaní. Příběh jako takový je bez pochyby krásný. Postavy jsem se zamilovala, jak Natashu, tak Daniela. Musím ale říct, že film byl podle mě o něco lepší.

Ronnie37
04. ledna

Jakože. . . Není to špatná knížka, ale nějaká pecka to taky není. Trvalo mi dlouhou dobu než jsem to přečetla, a musela jsem se k tomu i nutit...

Suzanne07
12.11.2020

(+ SPOILER) Pro mě průměrná kniha. Natasha mi celou dobu lezla na nervy. A Daniel mi byl nějak jedno. Ten konec mi přišel přitažený za vlasy! Kdyby to prostě skončilo tak, že se už nikdy neuvidí, tak by mě to chytlo za srdce víc, než jak to doopravdy bylo. Ani tak by mě to za srdce nechytlo, ale chápeme se :)

niknikita
23.08.2020

Zajímavé téma, ale...ALE!
Tolik slov a slovíček? Nechápu, proč se někteří autoři snaží napsat tlustou knihu o ničem. Naštěstí krátké kapitoly trochu rozbíjejí nudu, která z příběhu vylézá na všechny strany. Občas jsem našla pár pěkných slovních spojení a přirovnání, ale děj a napětí se nějak ztrácelo.
Zkusím zjistit, co s tím udělali filmaři.

1