Hellou Hellou komentáře u knih

Levandulový pokoj Levandulový pokoj Nina George

Zrovna jsem knihu dočetla a ještě je z ní člověku hezky, smutno, dojatě ...

14.01.2015 5 z 5

V jedné osobě V jedné osobě John Irving

Typický Irving :) Kdyby to pro mě byla jeho první nebo druhá knížka, dávám hvězdiček 5 :) Ale takhle musím dát 3, i když jsem ostatní knihy četla už dávno, pořád mi přijde, že už se bohužel opakuje. Takhle pro mě Pravidla moštárny a Svět podle Garpa zůstanou dál TOP :)

05.01.2015 3 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Knížku jsem měla už delší dobu vyhlídnutou ... že jsem na konci brečela je jasný, s tím jsem do toho šla :) SPOILER Ale téma euthanasie mě v tomhle typu knihy příjemně překvapilo... osobně bych uvítala ještě propracovanější pohled na etickou stránku věci, protože vždy, když se rozpoutala diskuze, tak to jedna ze stran na mě zbytečně brzo utla, ale jinak spokojenost a zasloužené 4 hvězdy :)

22.02.2014 4 z 5

Pražská zima: Osobní příběh o paměti, Československu a válce, 1937-1948 Pražská zima: Osobní příběh o paměti, Československu a válce, 1937-1948 Madeleine Albright

Velmi zajímavě zpracované dějiny československa zpestřené autorčinou rodinnou historií a obohacené o její osobní pohled na politiku a osobnosti té doby ... pro mě velmi poučné, protože takhle se souvislosti, které ovlivnily náš stát, neučí - škoda!

22.09.2013 5 z 5

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

... po přečtení jsem neměla zrovna nejlepší pocit z toho, co všechno dokáže kletba ...

29.08.2013 4 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Krásná knížka... plná krásných momentů, kdy jsem nedokázala nebrečet... protože mě lidi občas taky děsí :(

12.12.2012 5 z 5

Hra o trůny 2 Hra o trůny 2 George R. R. Martin

Silně návyková záležitost :)

10.11.2012 5 z 5

Hra o trůny Hra o trůny George R. R. Martin

rozjíždí se to pěkně, uvidíme, jak to bude dál :) ale určitě sáhnu po další knížce, protože zima se blíží...

31.10.2012 4 z 5

moc krásná knížka :) řadím mezi své nejoblíbenější, častokrát mě dojala :)

07.09.2012 5 z 5

Pravidla moštárny Pravidla moštárny John Irving

Prvně jsem viděla film, ale když jsem se začetla do knížky ... :) Jedna z mých nejoblíbenějších vůbec :)

29.06.2011 5 z 5

Tři kamarádi Tři kamarádi Erich Maria Remarque (p)

Remarqua mám ráda, tuhle jeho snad nejvíc :)

29.06.2011 5 z 5

Milion malých střípků Milion malých střípků James Frey

Tak nevím, vzhledem k tomu, že tady skoro všichni dávají 5 hvězdiček, jsem čekala víc. I kvůli tomu, že když jsem dočetla My děti ze stanice ZOO, bylo mi z knihy zle ... Tady je léčení popsaný jenom jako jako nepříjemnost, kterou teda po něm někdo chce, ale přitom sistačí říct, že ne a nedělat to dál... Tak jednoduchý to je, škoda, že to nenapadlo i ostatní :)

11.03.2015 3 z 5

Pekelný kocour Pekelný kocour Lynne Truss

Nikdy jsem neměla kočky ráda :-)

03.02.2015 3 z 5

Letní zahrada Letní zahrada Paullina Simons

Na knížku jsem se hrozně těšila, po prvních dvou dílech, které jsem hltala a nedokázala odložit.
Bohužel, tenhle díl mě maličko zklamal, klidně mohla být kniha poloviční a o nich bychom nepřišli.

13.03.2014 4 z 5

Krátka príručka pre majiteľa šťastného psa Krátka príručka pre majiteľa šťastného psa Cesar Millan

se vším úplně nesouhlasím, ale pár dobrých tam bylo :)

11.02.2014 2 z 5

Svého psa nestřílejte! Svého psa nestřílejte! Karen Pryor

už se těším, až začnu klikat ;)

31.01.2014 4 z 5

Jeden den Jeden den David Nicholls

tři hvězdičky jsem dala jen za poslední část, jinak zbytečně rozvleklé a Dexter na zabití ...

31.12.2013 3 z 5

Norské dřevo Norské dřevo Haruki Murakami

Moje první knížka od tohoto autora, přiznám se, že jsem čekala víc, vzhledem k tomu, jak je teď populární :) začátek se mi zdál rozvleklý a nedokázala jsem se tak úplně ponořit do děje, nefandila jsem ani hlavnímu hrdinovi, ani Naoko... ke konci už mě kniha bavila víc, ale nebýt Midori, tak ji ani nedočtu :)

11.07.2013 3 z 5

příjemná oddechovka při učení ke státnicím :)

09.06.2013 5 z 5

Mistr a Markétka Mistr a Markétka Michail Bulgakov

Úžasná knížka, přečetla jsem jedním dechem a čímdál víc se u ní usmívala :) Hrozně ráda bych viděla Kňoura hrát šachy, kocouřisko jedno :) Určitě se k ní ještě vrátím :)

05.12.2012 5 z 5