Svého psa nestřílejte!

Zakladatelka klikr tréninku Karen Pryorová napsala knihu Svého psa nestřílejte!, která přináší zcela nový přístup k učení a trénování psa, ale nejen jeho. Tato úžasná, jasně srozumitelná a nesmírně užitečná kniha je určena každému, kdo by rád porozuměl nebo změnil chování nějakého živého organismu - ať už jde o štěkajícího psa, hlučného souseda, nepřátelskou kočku nebo vaše vlastní zlozvyky. Světově uznávaná klasika Jako průkopnice na poli výzkumu chování je Karen Pryorová významným zastáncem principů a praktického využití pozitivního upevňování při učení nového chování. Tohle jsou tajemství změny chování vašich domácích mazlíčků, dětí a dokonce i vás samotných: Principy revoluční metody klikr tréninku, která za svůj fenomenální úspěch vděčí okamžitému účinku. Osm metod, jak se zbavit už existujícího nežádoucího chování - od koček, které drápou po nábytku, po nepořádného spolubydlícího. Deset pravidel tvarování chování - k výsledkům se dostanete bez násilí a bez bolesti. Tipy na trénink vašeho psa, ale také třeba jak se vypořádat s potomkem, se kterým cloumá puberta....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/73_/73132/sveho-psa-nestrilejte-73132.jpg 4.737
Literatura naučná, Příroda, zvířata
Vydáno, Práh

Don't shoot the dog!: the new art of teaching and training

Kniha Svého psa nestřílejte!

martina1505

Bible pro všechny pejskaře. Pro mě nejhodnotnější kniha co se výcviku psa, ale vlastně čehokoliv ( :D ) týče :D

Anet-Nety

Rozhodně doporučuji

Ajinka126
30.07.2017

Tahle kniha až ohromující. Není to naučná literatura jen pro komunikaci, výchovu a výcvik zvířat, ale je to naučné pro mezilidské vztahy. Nahlodalo to změnu špatných zvyků i ke mě samé. Je mi líto, že to trochu nedoceněná kniha. Pokud by se vydala bez ohledu na psi, tak by se dostala do rukou více lidem. Více lidem by mohla pomoct.

ondrej0877
10.09.2016

Naprostá povinnost pro každého chovatele. Ač vypadá kniha podle obálky lacině, její obsah má pro každého majitele psa (a ne jen pro něj) cenu zlata. Autorka je trenérka delfínů, kteří se nedají ovládnout silou a jsou mnohem chytřejší než psi (tedy i vyčůranější). Srozumitelnou formou se zde naučíte co je to operantní podmiňování (psychologie podle B.F. Skinnera) a jak ho lze použít k úpravě chování jakéhokoliv zvířete případně i člověka.
PS: klikr není potřeba :)

alcaaja
02.06.2016

vyborna kniha jedna z mala ktera se da cist a je i uzitecna

Scathia
24.01.2015

Základní knížka, kterou doporučuju všem pejskařům, kteří chtějí začít se svým psem pracovat.

Hellou
31.01.2014

už se těším, až začnu klikat ;)

nemeckovatereza
06.10.2012

Suprová knížka pro lidi, kteří se zajímají o výcvik psa. Každý takový by jsi ji měl přečíst. Pro mě osobně byla na čtení a porozumění náročnější takže jsem ji četla už 2 krát a rozhodně jsi ji opět přečtu