Svého psa nestřílejte!

Zakladatelka klikr tréninku Karen Pryorová napsala knihu Svého psa nestřílejte!, která přináší zcela nový přístup k učení a trénování psa, ale nejen jeho. Tato úžasná, jasně srozumitelná a nesmírně užitečná kniha je určena každému, kdo by rád porozuměl nebo změnil chování nějakého živého organismu - ať už jde o štěkajícího psa, hlučného souseda, nepřátelskou kočku nebo vaše vlastní zlozvyky. Světově uznávaná klasika Jako průkopnice na poli výzkumu chování je Karen Pryorová významným zastáncem principů a praktického využití pozitivního upevňování při učení nového chování. Tohle jsou tajemství změny chování vašich domácích mazlíčků, dětí a dokonce i vás samotných: Principy revoluční metody klikr tréninku, která za svůj fenomenální úspěch vděčí okamžitému účinku. Osm metod, jak se zbavit už existujícího nežádoucího chování - od koček, které drápou po nábytku, po nepořádného spolubydlícího. Deset pravidel tvarování chování - k výsledkům se dostanete bez násilí a bez bolesti. Tipy na trénink vašeho psa, ale také třeba jak se vypořádat s potomkem, se kterým cloumá puberta....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/73_/73132/sveho-psa-nestrilejte-73132.jpg 4.747
Literatura naučná, Příroda, zvířata

Vydáno: , Práh

Don't shoot the dog!: the new art of teaching and training

Kniha Svého psa nestřílejte!

Kampal

Knihu jsem dočetl, kdybych ji nečetl, nic by se nestalo. Autorka je možná dobrá v tréninku zvířat, jako spisovatelka mě moc nezaujala. Překvapuje mě - v době psaní komentáře - 94%.

Snoopi
02.09.2021

Oceňuji, že autorka se snaží o hluboké porozumění principů chování nejen psů, ale i jiných zvířat. Zajímavý je způsob oslovení: čtenářům převážně vyká, ale do textu vkládá i své zajímavé zkušenosti a poznatky. Nenásilnou formou se jí povedlo propojit "nudnou" teorii s praxí a o svých poznatcích následně čtivě referovat.
Skvělá kniha pro ty, kteří chtějí pochopit vzorce chování svého čtyřnohého miláčka, mohu jen doporučit.

Verka13
27.01.2021

Skvělá kniha o principech tréninku (nejen) zvířat. Vřele doporučuji.

Sirina
04.11.2020

Výborná kniha, ať už chcete trénovat cokoliv. Rozhodně doporučuji si přečíst.

KaroM
27.10.2020

Kniha, která by neměla chybět v žádné domácí knihovně bez ohledu na to, zda vlastníte nějaké zvíře.

martina1505
13.06.2019

Bible pro všechny pejskaře. Pro mě nejhodnotnější kniha co se výcviku psa, ale vlastně čehokoliv ( :D ) týče :D

Anet-Nety
09.05.2019

Rozhodně doporučuji

Ajinka126
30.07.2017

Tahle kniha až ohromující. Není to naučná literatura jen pro komunikaci, výchovu a výcvik zvířat, ale je to naučné pro mezilidské vztahy. Nahlodalo to změnu špatných zvyků i ke mě samé. Je mi líto, že to trochu nedoceněná kniha. Pokud by se vydala bez ohledu na psi, tak by se dostala do rukou více lidem. Více lidem by mohla pomoct.