Svého psa nestřílejte!

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Zakladatelka klikr tréninku Karen Pryorová napsala knihu Svého psa nestřílejte!, která přináší zcela nový přístup k učení a trénování psa, ale nejen jeho. Tato úžasná, jasně srozumitelná a nesmírně užitečná kniha je určena každému, kdo by rád porozuměl nebo změnil chování nějakého živého organismu - ať už jde o štěkajícího psa, hlučného souseda, nepřátelskou kočku nebo vaše vlastní zlozvyky. Světově uznávaná klasika Jako průkopnice na poli výzkumu chování je Karen Pryorová významným zastáncem principů a praktického využití pozitivního upevňování při učení nového chování. Tohle jsou tajemství změny chování vašich domácích mazlíčků, dětí a dokonce i vás samotných: Principy revoluční metody klikr tréninku, která za svůj fenomenální úspěch vděčí okamžitému účinku. Osm metod, jak se zbavit už existujícího nežádoucího chování - od koček, které drápou po nábytku, po nepořádného spolubydlícího. Deset pravidel tvarování chování - k výsledkům se dostanete bez násilí a bez bolesti. Tipy na trénink vašeho psa, ale také třeba jak se vypořádat s potomkem, se kterým cloumá puberta....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/73_/73132/sveho-psa-nestrilejte-73132.jpg 4.747
Žánr:
Literatura naučná, Příroda, zvířata

Vydáno: , Práh
Originální název:

Don't shoot the dog!: the new art of teaching and training


více info...
Nahrávám...

Komentáře (13)

Kniha Svého psa nestřílejte!

Kampal
22. ledna

Knihu jsem dočetl, kdybych ji nečetl, nic by se nestalo. Autorka je možná dobrá v tréninku zvířat, jako spisovatelka mě moc nezaujala. Překvapuje mě - v době psaní komentáře - 94%.

Snoopi
02.09.2021

Oceňuji, že autorka se snaží o hluboké porozumění principů chování nejen psů, ale i jiných zvířat. Zajímavý je způsob oslovení: čtenářům převážně vyká, ale do textu vkládá i své zajímavé zkušenosti a poznatky. Nenásilnou formou se jí povedlo propojit "nudnou" teorii s praxí a o svých poznatcích následně čtivě referovat.
Skvělá kniha pro ty, kteří chtějí pochopit vzorce chování svého čtyřnohého miláčka, mohu jen doporučit.


Verka13
27.01.2021

Skvělá kniha o principech tréninku (nejen) zvířat. Vřele doporučuji.

Sirina
04.11.2020

Výborná kniha, ať už chcete trénovat cokoliv. Rozhodně doporučuji si přečíst.

KaroM
27.10.2020

Kniha, která by neměla chybět v žádné domácí knihovně bez ohledu na to, zda vlastníte nějaké zvíře.

martina1505
13.06.2019

Bible pro všechny pejskaře. Pro mě nejhodnotnější kniha co se výcviku psa, ale vlastně čehokoliv ( :D ) týče :D

Anet-Nety
09.05.2019

Rozhodně doporučuji

Ajinka126
30.07.2017

Tahle kniha až ohromující. Není to naučná literatura jen pro komunikaci, výchovu a výcvik zvířat, ale je to naučné pro mezilidské vztahy. Nahlodalo to změnu špatných zvyků i ke mě samé. Je mi líto, že to trochu nedoceněná kniha. Pokud by se vydala bez ohledu na psi, tak by se dostala do rukou více lidem. Více lidem by mohla pomoct.

1