hanap hanap komentáře u knih

Popravčí Popravčí Chris Carter

To byl pořádný "nervák". Detektiv Robert Hunter a jeho kolega se stávají moji oblíbení
vyšetřovatelé.

04.02.2022 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Drsné, napínavé, čtivé.

26.01.2022 5 z 5

Jelení vršek Jelení vršek Hana Marie Körnerová (p)

Krásné. I pro mě je autorka nová. Kniha je napínavá a zasazena do drsné doby. Moc jsem čtení této knihy užila.

06.02.2023 5 z 5

Vesnice Vesnice Kristýna Trpková

Další díl ze série Laura Linhartová. Detektivka má spád, vyšetřování pohrešovaných děti je napínavé a má překvapující rozuzleni. Vedle toho se rozkrývá I osobní příběh Laury.. Za mě hezké čtení.

12.07.2023 4 z 5

Poslouchala jsem nádherně zpracované audio na irozhas. Hrůzy o kterých se dovídáme po tak dlouhé době. Ve mně to zanechává hlubokou vzpominku na toto vyprávění. Děkuji paní Lednické, za tak poutavý román.

24.11.2022 5 z 5

Pohřbení Pohřbení Ellison Cooper

(SPOILER) Pěkně, kniha drží tempo, napětí by se dalo krájet.
Mám přečteny všechny díly této série a řekla bych, že je to čím dál tím lepší.

28.07.2021 4 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Třetí díl, pořád skvělé čtení.

17.07.2023 5 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Šikmý kostel je velmi zajímavá kniha, která pojednává o několika generacích horníků z Karwiné. Podepisuje velmi těžký život horníků, jejich žen, vlastně celych rodin, který se ještě zhorší po dolním neštěstí. Pojednává také o soužití Čechů a Poláků po skončení první světové války a ustanovení hranice Československa. Tyto dějinné události nejsou příliš známé.

24.07.2020 5 z 5

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Moje první Petra Dvořáková a hned skvělý příběh. Kniha čtivá, uvěřitelná. Přes všechny jeho chyby sympatický doktor Grábl. Dobrý operatér, otec, mizerný manžel a přesto člověk který má v sobě kus hrdosti a postaví se zlu, i když může úplně všechno stratit. Moc pěkné čtení.

12.10.2019 5 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Čtvrtý díl stále výborné čtení, jdu pokračovat ten detektiv Hunter a detektiv Garcia jsou návykoví.

26.07.2023 5 z 5

Medvědín Medvědín Fredrik Backman

Nenapíšu nic lepšího než je v komentářích pode mnou. Je to skvělé čtení, které pomalým tempem přivede čtenáře do plných obrátek a nelze knihu odložit. Krásné, krásné,..

05.11.2020 5 z 5

Andílek Andílek Lucinda Berry

Už dlouho se mnou žádná kniha tak nezamávala jako Andílek. Chvílemi jsem si říkala, že ani nechci vědět jak to bude pokračovat.
Doporučuji číst jen pro silné povahy.

04.06.2021 5 z 5

Jako hvězdy v temné noci Jako hvězdy v temné noci Jojo Moyes

Letos mám štěstí na výběr knih, již druhá kniha, která pro mě byla milou společnicí. Příběh o statečných ženách, které v těžkých podmínkách provozují knihovnu a knihy svým čtenářům rozvažejí na koních po okolních horách za každého počasí a přes odpor některých hodně konzervativních spoluobčanů, především mužů...

03.02.2021 5 z 5

Světelný klam Světelný klam Louise Penny

Navštívila jsem přátelé v Three Pines. Tak na mě působí knihy Louise Penny. Těším se na další knihu, vždy je to příjemné čtení.

03.10.2019 5 z 5

V ráji šumavském V ráji šumavském Karel Klostermann

Krásná kniha o Šumavě a těžkém životě zdejších lidí.

10.05.2019 5 z 5

Ze světa lesních samot Ze světa lesních samot Karel Klostermann

Poslouchám jako četbu na pokračování v rádiu. Je to úžasné. Určitě si seženu další jeho knhy a určitě se vydáme na Šumavu.

03.05.2019 5 z 5

Věci, na které nastal čas Věci, na které nastal čas Petra Soukupová

Poslouchám na Český rozhlas. Je to krásně napsané a výborně načtené.

31.12.2023 5 z 5

Inspektor s velkým ptákem Inspektor s velkým ptákem František Niedl

Druhý díl snad ještě lepší než první. Mám ráda tento druh humoru. Inteligentní, vtipný a ještě vyřeší a pochytá zločince.

25.05.2023 5 z 5

Popel všechny zarovná Popel všechny zarovná Dominik Dán

Mám od Dominika Dána přečteno již několik knih, tato " Popel všechny zarovná " poslouchám jako audioknihu a je to pro mě zatím nejlepší díl, ale ještě jich mám hodně před sebou. Vynikající je Marian Geišberg, který knihu načetl.

02.02.2023 5 z 5

Slib mlčení Slib mlčení Linda Castillo

Napínavé do posledního slova. Nenašla jsem slabé místo.

29.12.2022 5 z 5