hanap

Na dněNa dněR. Caine (pseudonym)

Výborně napsaný triller, dramatický od začátku až do konce. Moje typy se nepovedly. O to víc jsem spokojená.

Bílá VodaBílá VodaKateřina Tučková

Jsem ráda, že jsem si tuto knihu přečetla.

Sněžný andělSněžný andělAnki Edvinsson

Na severskou krimi asi málo propracované. Nějak s tím hodnocením nevím rady.

ZubařZubařTim Sullivan

Detektivní román se mně moc líbil. Poté co jsem přijala Georga Grosse za svého oblíbeného vyšetřovatele jsem si příběh jen užívala. Uvěřitelné, napínavé a pro mě překvapivý pachatel. ( můj tip byl jiný )

Až ji najdouAž ji najdouLia Middleton

(+ SPOILER) Začalo to jako nehoda. Potom se kupi lež jedna na druhou,..
Autorka, řekla bych až mistrně proplétá a poodkrývá a stupňuje napětí. Za mě výborně napsaný příběh.

Svůj vůz i pluh veď přes kosti mrtvýchSvůj vůz i pluh veď přes kosti mrtvýchOlga Tokarczuk

Poslouchala jsem jako četbu v rozhlasu. Nádherné provedení v podání pí. Smutné a p. Hanuše. Úžasný zážitek

PopravčíPopravčíChris Carter

To byl pořádný "nervák". Detektiv Robert Hunter a jeho kolega se stávají moji oblíbení
vyšetřovatelé.

Dvojitý křížDvojitý křížChris Carter

Drsné, napínavé, čtivé.

ApatykářApatykářLucie Hlavinková

Přecitlivělý mladý lékárník František, poznamenaný výchovou v rodine si hledá svoji cestu v životě, má nakonec štěstí kluk jeden.

CopCopLætitia Colombani

Tři ženy, tři osudy, tři velmi odlišné lokality .
Přesto si jsou tak podobné, svoji houževnatostí dosáhnout svého cíle a bojovat za své ideály.

29.12.2021

Nezapomeň na měNezapomeň na měLesley Pearse

Příběh Mary Broadove, je o negramotné, ale bystré a podnikavé dívce je napsán podle skutečné události. Kdysi, hodně dávno jsem viděla film a to mě přimělo přečíst si knihu. Hezky strávený čas s touto knihou.

13.12.2021

AurisAurisVincent Kliesch

Po hodně dlouhé době jsem četla knihu ve slovenštině, po pár stránkách jsem propadla napinavemu ději, že už jsem to ani nevnímala. Je to výborně napsaný triler, napínavý, plný zvratů rychle ubíhající.

04.12.2021

Volání z hlubinVolání z hlubinTanya Stewner

Moc pěkná knížka pro nejen náctileté.

27.11.2021

Šamanský bubínekŠamanský bubínekJarmila Pospíšilová

Dobrý detektivní příběh, příjemné čtení, gradujici k rozuzlení.

20.11.2021

SmrtkaSmrtkaNeal Shusterman

Tato kniha není pro mě.

10.11.2021

Propast smrtiPropast smrtiRobert Bryndza

Moje první od Roberta Bryndzy, ale doženu to.
Hezky se kniha četla, bylo napětí, několik možných pachatelů, Kate a Tristan jsou dobrá dvojice vyšetřovatelů.

03.11.2021

Podraz na přídělPodraz na přídělJaroslav Kuťák

Nějak jsem se s příběhem nepotkala, golf nehraju swingersparty jde taky mimo mě a krimi příběh tam nějak zapadl.

23.10.2021

Dívej se, jak zemřeDívej se, jak zemřeAnna Bagstam

Mně se to moc líbilo,

16.10.2021

Nejhorší obavyNejhorší obavyMichal Sýkora

Marie Výrová, další skvělá česká detektivka. Napínavá do posledního slova. Přála bych si jiný konec, ale i takový je život. Tleskám pane Sýkora.

30.09.2021

Andělé smrtiAndělé smrtiPatricia Gibney

Napínavý az mrazivý detektivní příběh. Dvojice vyšetřovatelů mě bavila.

28.09.2021

Dáma z komparzuDáma z komparzuInna Rottová - Mirovská

Kapitánka Hronová vyšetřuje vraždu bývalé tanečnice, mnoho podezřelých postav podivně spolu propletených. Trochu "ukecaný" příběh.

24.09.2021

Kavárna v KodaniKavárna v KodaniJulie Caplin

Červená knihovna, snaživá dívka-zápletka- konec dobrý všechno dobrý. A protože mám zrovna období, kdy jsem potřebovala číst něco takového, tak za mě dobrý.

21.09.2021

Městečko Virgin RiverMěstečko Virgin RiverRobyn Carr

Viděla jsem seriál na Netflix a moc se mě líbil, tak jsem začala shánět knihu, abych porovnala knihu a seriál.
Nyní nevím co se mi líbilo víc. Seriál se vůbec nedrží předlohy jen postavy jsou stejné, ale osudy jsou jiné a přesto to bylo to super. Kniha je taky moc pěkná I když trochu jiná než jsem čekala.

12.09.2021

Bude to bolet, doktore?Bude to bolet, doktore?Adam Kay

Občas vtipné, dost odborné

02.09.2021

Vražda v lázních SkalkaVražda v lázních SkalkaJarmila Pospíšilová

Dobré čtení na pohodu.

31.08.2021

Ani později, ani jindeAni později, ani jindeDelphine de Vigan

Dva lidé, dva tíživé osudy, potkají se, pomohou si,... Utlá knížka a tolik otázek k přemýšlení.

28.08.2021

Dárek na rozloučenouDárek na rozloučenouTeresa Driscoll

Krásně dojemný příběh lásky, bolestí a hledání.

27.08.2021

Mám nad tebou mocMám nad tebou mocTeresa Driscoll

Zajímavě napsaná detektivka, napínavá, postupně odkrývá co se stalo s Annou. Jsem spokojená.

24.08.2021

Hora mezi námiHora mezi námiCharles Martin

(+ SPOILER) Kniha a příběh, který popisuje se mně moc líbil. Film jsem neviděla tak nejsem ovlivnená. Miluju napínavé knihy s dobrým koncem. Doporučuji.

21.08.2021

Nejsem mrtváNejsem mrtváA. Frasier (pseudonym)

Napínavé, výborný triler.

19.08.2021