Hanaol Hanaol komentáře u knih

Tichý pan Genardy Tichý pan Genardy Petra Hammesfahr

Od knihy se nejde odtrhnout. Děsivé psycho a víte, že se to může opravdu stát. Čtivé, rychlý spád děje.

05.07.2019 5 z 5

Příběhy draka Balabána Příběhy draka Balabána Jaroslav Perry

Četla jsem vnukům a moc se nám líbila. Hezký děj i čeština. V dnešní době, v záplavě " mega bestsellerů", je toto opravdu kvalitní vrána.

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

Mazec, pecka. Pěkný, dobrý spád děje. Vžila jsem se do toho a stále čekala, kdy to Něco přijde. A ono jo. Ten duchařský tajemný konec mě mega bavil. Bomba

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Napínavá, hezká knížka s překvapivým koncem. Děj má spád, dobře se čte.

12.05.2019 4 z 5

Tušení souvislosti Tušení souvislosti Ludvík Souček

Vždy člověka láká tajemství jeho původu a další pozemské katastrofy a nevysvětlitelné jevy. Souček uměl při čtení čtenáře rozechvět a vtáhnout do děje. Zažila jsem s knihou spoustu krásných chvil.

Tušení stínu Tušení stínu Ludvík Souček

V době prvního vydání mi kniha vyrazila dech. Úžasné.

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Ohromně jsem se pobavila a zasmála. Krásné čtení.

12.05.2019 5 z 5

Tři banány (aneb Petr na pohádkové planetě) Tři banány (aneb Petr na pohádkové planetě) Zdeněk Karel Slabý

Moje zamilovaná knížka, kterou jsem dostala od Českého rozhlasu za vyprávění o nálezu české Venuše v roce 1964. Kouzelný výtah a dobrodružství Petra na
pohádkové planetě. Fajn, že vychází znova.

11.05.2019 5 z 5

Noc trifidů Noc trifidů Simon Clark

Namlsaná Dnem trifidů jsem čekala víc. Přečetla jsem ji, ale tu sílu, co jsem čekala nemá. Přesto nasytila zvědavost, jak to bylo dál...

10.05.2019 3 z 5

Den Trifidů Den Trifidů John Wyndham (p)

Nejlepší kniha o zániku civilizace. Napínavé, čtivé, chvíli ztrácíte naději a na konci naději cítíte. Četla jsem několikrát a pořád mě baví. A o rabování obchoďáků se mi zdálo. Rozhodně kdo jste nečetl, jděte do ní. Tato kniha je Povinnost.

Zvuk slunečních hodin Zvuk slunečních hodin Hana Andronikova

Velmi silný příběh. Takové píše život. Nic není v životě náhoda a věci se léty propojují. Patří k nejsilnějším knihám, co jsem kdy četla. Dala bych 10*

Andělské poselství naděje Andělské poselství naděje Lorna Byrne

Život s anděly. Za mne slabší, Lorna umí víc. Ale přináší naději a to se cení.

10.05.2019 4 z 5

Nebeská láska Nebeská láska Lorna Byrne

Jediné co má na světě smysl je Láska.

10.05.2019 4 z 5

Schody do nebe Schody do nebe Lorna Byrne

Kniha mi spoustu věcí vysvětlila a "schody" mě opravdu na chvíli zavedly do nebe. Kniha mě velmi silně ovlivnila na celý život.

Andělé v mých vlasech Andělé v mých vlasech Lorna Byrne

Tato kniha mi změnila život. Krásné vyprávění o andělech. Od té doby, co jsem ji přečetla, jsou se mnou vědomě.

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Kniha má hezký spád, dobře se čte. Děj je zajímavý a odhalení vraha mě překvapilo. Jen mě občas štvala hlavní postava Erika. Tvrdohlavá, nedodrží slovo, občas se chová jak amatér a ne detektiv. Kniha stojí za přečtení.

Odměna Odměna Jarmila Loukotková

Zajímavý psychologicky propracovaný příběh. Mladý muž se stane vrahem. Ale přesto je oběť vítězem v dané situaci. Doporučuji, hezká kniha.

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Napínavá kniha, co se dobře a rychle čte. Hrdinka někdy jedná unáhleně a blbě. Ale snaží se zachránit unesené dítě, tak jí to odpustíte. Všude sníh a zima. Kniha rozhodně není bestseller. Pod tím si představuji fakt pecku.

05.03.2019 2 z 5

Klíč k minulosti Klíč k minulosti Tatiana de Rosnay

Pěkný a smutný příběh z druhé světové války. Jak jsou v ději děti, odloučení, válka, sliby a zásahy osudu, tak je o mazec postaráno. A to tu vše je. Kniha se čte lehce. Také se u ní lehce zaslzí. Doporučuji přečíst.

30.10.2018 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Úžasná knížka. Skvělý emoční příběh jedné obyčejné židovské rodiny za druhé světové války. Nikdy nic není tak, jak to vypadá. Dlouho mám knihu pod kůží, rozhodně doporučuji přečíst.

23.05.2018 5 z 5