Tušení souvislosti

Koupit

Populárně vědecká knížka volně navazující na Tušení stínu rozšiřuje a doplňuje okruh dosud neobjasněných otázek týkajících se původu člověka na Zemi, možností ničivých katastrof, existence a působení vyspělých mimozemských civilizací na kulturu lidstva aj. Autor k těmto hypotézám přistupuje kriticky a své závěry opírá o současné vědecké poznatky....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/82_/8280/tuseni-souvislosti-vHG-8280.jpg 4.3168
Literatura česká, Literatura naučná, Záhady
Vydáno, Československý spisovatel

Kniha Tušení souvislosti

kapr
04.11.2020

Česká bible vyznavačů boje za zkoumání naší skutečné historie, alternativám k uznávaným, oficiálně jedině správným verzím. Vynikající, nelze než doporučit.

icewind
07.10.2020

Ech....ke knihám p. Součka jsem se evidentně dostal s hodně velkým zpožděním a abych to hodnotil ve stylu, že v době vydání to byla nejspíš pecka, to asi opravdu ne. Nicméně z textu jednoznačně vyplývá autorova oddanost tématu, to rozhodně popřít nelze, ovšem valná většina věcí, o kterých je zde zmínka už je dnešním pohledem úplně někde jinde a stejně jako v předchozím Tušení jsem se místy v tom zápalu pro věc a hromadění a vyvracení argumentů současně, jaksi ztrácel. A frekventované slovo marxismus mi tedy obzvlášť lezlo na nervy.....Ale i tak, vzhledem k tomu, že jde stále o témata, která mě zajímají, beru to jako svébytný pohled na věc ze svébytné doby.

Greenfingers
15.09.2020

Autora jsem měl docela rád - byl to takový náš Däniken. Záhady a tajemno mě vždy přitahovaly, proto i tahle kniha mě bavila.

jiri77
25.02.2020

Kniha trochu staršího data ,ale přesto pořád zaujme svou nápaditostí a snahou odtajnit záhady a události let minulých. Hodně zajímavé čtení.

Hanaol
12.05.2019

Vždy člověka láká tajemství jeho původu a další pozemské katastrofy a nevysvětlitelné jevy. Souček uměl při čtení čtenáře rozechvět a vtáhnout do děje. Zažila jsem s knihou spoustu krásných chvil.

kara
18.01.2019

Knihu jsem přečetla už před nějakou dobu, teď jsem se k ní znovu vrátila a znovu jsem ji přečetla téměř na jeden zátah.

kannibal28
09.09.2018

tušenie tiena je podla mna zaujimavejšie čítanie ako suvislosti je to taky dobrý priemer.

Rawen616
04.07.2018

Většina záhad které jsou zde prezentovány už byla dávno vyvrácena a nebo se autor často nechal hodně unést svou fantazií...ale, když on Souček je do toho tak zapálený, že to z toho textu uplně cítíte a na chvíli se necháte unést tou atmosférou tajemna. Taky jsem se tím jako malý nechával unášet. Bohužel, pokud člověk klouže jen po povrchu záhad, budou mu připadat záhadné celý život. Pokud se do tohohle tématu potopíte, zjistíte smutnou pravdu, že drtivá většina toho jsou blbosti. Ale v případě Součka rozhodně atmosferické a čtivé blbosti:-)