Hakate Hakate komentáře u knih

Dvojí Dexter Dvojí Dexter Jeff Lindsay (p)

Další skvělý díl.

12.09.2021 5 z 5

Delikátní Dexter Delikátní Dexter Jeff Lindsay (p)

Opět skvělé

Heatová v žáru smrti Heatová v žáru smrti Richard Castle

Skvělý díl, opět nechybí skvělý humor a napětí.
Mrzí mě, že serie nedostala více prostoru a další díly se již nepřekládají.

Heatová a led v žilách Heatová a led v žilách Richard Castle

Serii miluju a ráda se k ní vracím.
Skvělé postavy, skvělé příběhy.

Heatová a hra s ohněm Heatová a hra s ohněm Richard Castle

Serii miluju a ráda se k ní vracím.
Skvělé postavy, skvělé příběhy.

Heatová a žhavá odhalení Heatová a žhavá odhalení Richard Castle

Kate, její tým a Richard jsou prostě skvělý, stejně tak i tako kniha a celá serie v čele s Niki a Jamesonem.
Je vidět, že na knize pracovali skvělý spisovatelé, ovšem oproti prvnímu dílu, se již autoři více se synchronizovali a už tu nejsou patrné prvky jednotlivých stylů autorů, nýbrž už začínají fungovat jako jeden - Tedy náš známý Richard Castle.

Heatová a vlna žáru Heatová a vlna žáru Richard Castle

Asi většina z nás po knize sáhla díky serialu.
Je vidět, že na knize pracovali skvělý spisovatelé a ne jen tak někdo.

12.09.2021 5 z 5

Dexter v hlavní roli Dexter v hlavní roli Jeff Lindsay (p)

Serie Dextera je skvělé a i když jsem mezitím přečetla již mnoho knih, Dexter bude asi vždycky jedním z mých TOP seriových vrahů.

12.09.2021 4 z 5

Drasticky děsivý Dexter Drasticky děsivý Dexter Jeff Lindsay (p)

12.09.2021 5 z 5

Dexter v temnotách Dexter v temnotách Jeff Lindsay (p)

12.09.2021 4 z 5

Drasticky dojemný Dexter Drasticky dojemný Dexter Jeff Lindsay (p)

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

První odložený případ Carla a Asada, výborný začátek serie, skvělá zápletka, postupné rozlétání případu, i odhalování osobních vztahů hlavních hrdinů. Díky skvělému stylu psaní se rychle stanete součástí týmu Q.

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Jussi Adler-Olsen

Jedna z TOP knih případů z oddělení Q.
Opět dokonalý příběh, zápletka, styl psaní a vše co má výborná kriminálka mít, Asadův humor je třešničkou na dortu.

Byla to tichá dívka Byla to tichá dívka Michele Campbell

První setkání s autorkou a opravdu nemám vytknout.
Krásná poutavá obálka. Skvěle propracované postavy. Velmi zajímavý nápad a provedení. Velké + za způsob, kdy dlouho nevíte, která ze sester je vlastně mrtvá a to působí více fantazie, kdo může být vrahem a z jakého důvodu. Příjemným okořeněním jsou policejní výslechy. Super kniha, doporučuji.

Manželka mezi námi Manželka mezi námi Sarah Pekkanen

Nesouhlasím s většinou komentářů zde, mě se kniha líbila. Příběh Vanessy byl propracovaný a i když je téma otřepané přesto byl příběh originální s mnoha zvraty. Některé jsem odhalila, některé pro mě byly velkým překvapením. Styl psaní autorů je příjemný a velmi dobře se čte.
Těším se na další knihu autorů.

Imaginární přítel Imaginární přítel Stephen Chbosky

Co k tomuto dílu... Za začátku velké nadšení, které od cca půlky knihy každou kapitolou rapidně klesá a ke konci se již opravdu těšíte až už je konec, který je stále v nedohlednu. Z prvu se vše jeví velmi propracovaně jako fajn fantasy příběh s hororovými a psycho prvky, ke konce značně prekombinovaná směsice čeho si. Konec takový nemastný neslaný. Hodnotím spíše 2,5*

12.09.2021 2 z 5

Ti druzí Ti druzí C. J. Tudor

Po Kříďákovi, který nasadil opravdu velmi vysokou laťku, jsem dlouho dobu další knihy od Tudor odkládala. Nakonec přišla řada na Ti Druzí.
Ze začátku trochu chaotické, místy jsem se ztrácela. Čím déle člověk knihu čte a vytváří si různé obrazy dějové linie jak by to mohlo být, ve většině případů nám do toho autorka hodí vidle a jsme zase na začátku, část příběhu nám rozkličuje a část nám zase zamotá. Ke konci už do sebe vše krásně zapadá a poslední puzzle složí krásný obraz celé dějové linie. Vše se vším souvisí. Skvěle propracovaný příběh i zápletka, která není jen plná křivdy a odplaty, ale poukazuje na základní pravidlo, nic není zadarmo a velmi si rozmysli, co si vlastně přeješ a pravidlo oko za oko, zub za zub. Také se dozvíme něco málo o temném společenství na Dark webu, která knize přidává další porci napětí. A vše okoření menší dávka napřirozenosti. Kniha je úžasně zamotaná, propojena a není překombinovaná.
Výsledkem, je opravdu skvělá kniha, která pobaví, nutí se pořádně zamyslet, dávat pozor a ve zrytu nese i určité poselství. Kniha je úžasně zamotaná, propojena a skvěle rozklíčovana. Příběh ani jednotlivé linky neruší ani nejsou překombinované.

13.08.2021 5 z 5

Malorie Malorie Josh Malerman

Narozdíl od většiny komentářů tady, musím říct, že se mi druhý díl líbil mnohem více. A chvíli jsem zvažovala, zda 1. dílu jednu tu hvězdičku nesebrat. Kniha má větší spád, více akce, nejsou tu nudné pasáže. Jediné, co pro mě ubírá na 5* je neskutečně protivná, nesympatická a hysterická Malorie. Tu holku prostě nemám ráda. Kontrast hysterie Malorii a pohled Toma a Olympie. Opět se tu setkáme se známými tvářemi a občasné vzpomínky na minulost, kdy Malorie žila spolu s Tomem a ostatními v domě mi nevadily a na zážitku rozhodně neubraly. Vše dokonale podtrhuje velké tajemství Olympie a Tomův pohled na celou situaci.

08.08.2021 4 z 5

Cujo Cujo Stephen King

Cujo příběh, který mám ráda a ráda se k němu vracím.

08.08.2021 4 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Námět už byl využit v několika knihách, které byly propracovanější a mnohem zajímavější.
Kniha mě nezaujala.

07.08.2021 2 z 5