Dexter v hlavní roli

Dexterovi jeho práce analytika krevních stop neustále nabízí nová pokušení, jež apelují na jeho podivný smysl pro spravedlnost… a Temný společník dál touží lovit spolu s ním za svitu měsíce. Naštěstí pro Dexe se objeví někdo s obzvláště zvrácenými choutkami. Dexter nikdy nebyl velkým fanouškem umění – avšak nález těla (umělecky naaranžovaného jako opalující se turista na plážovém lehátku) přirozeně vzbudí jeho zvědavost. Miamská smetánka brzy zjistí, že se městem pohybuje nový děsivý sériový vrah. A Dexter je pochopitelně zpět na scéně....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26531/dexter-dexter-v-hlavni-roli-iPx-26531.jpg 4.1250

Dexter 4.

Literatura světová, Thrillery
Vydáno, BB art

Dexter by Design, 2009

Kniha Dexter v hlavní roli

kofola33
07.05.2020

Polidstujici se Dexter aneb Noha Jennifer v Parizi...to me docela bavilo. Postavy Codyho a Astor dostavaji vetsi prostor a nejlepsi byl ten konec, ten me dostal. Jdu hned na dalsi dil.

danny_21
21.11.2019

Čtvrté pokračování roztomile zvráceného, samozvaného ukončovatele životů bídných narušených mozků je pro mě zklamáním. Pokud čtenář čeká krájecí hody v Dexterově podání, dostane pouze jednu malou hubenou ochutnávku, Dex jedná místy jako nezkušený hošík a ten mizerný, protivníka degradujicí na hlupáka konec ... no, bohužel po počátečním nadšení mi Dexter pomalu padá v hodnocení dolů, tentokrát lepší průměr, hlavně diky povedeným autorovým / Dexovým prupovidkám - 60 %

Julinka679
13.10.2018

Opět skvělý díl!
Drahoušek Dexter a umění? Překvapivě to funguje dokonale!
Opět tu řešíme vraždy, tentokrát "umělecké" a po Dexterovi jde "nečekaně" další vrah, a tak si i se svou rodinou znovu užívá svoje. Konec byl hodně dobrý a poslední strana mě hodně překvapila :D
Už se těším na další díl! :-)

nothing_forever
23.05.2018

Bída s nouzí. Stěží jsem to dočetl. Autor konečně vysvětlil, proč se Deborah chovala tak nepříjemně k Dexterovi, ale utnul to dříve, než tuto zajímavou psychologickou linku rozvinul, škoda. Dexter se pořád jenom chlubil, jak je úžasně chytrý a choval se jako naprostý pitomec. A pak jenom čekal, co se bude dít. Ty dva bodíky jsou pro Kyleho a taky pro Codyho a Astor. Jinak to za moc nestálo.

Terva
06.02.2016

..........Dexter toho cítí spoustu, hlavně únavu a nudu. A Dexter také cítí stále rostoucí nutkání už brzy si najít někoho, s kým by si mohl hrát. Aby byl upřímný, tak čím dříve, tím lépe, neboť manželství mu z nějakého podivného důvodu jen zvýšilo chuť.............. Vzhledem k tomu, že jsem viděl kompletní televizní seriál o životě Dextra a jeho Temného společníka, mohl jsem si dovolit nastoupit do rozjetého Dextrainu v polovině knižní série. Věděl jsem, co mě čeká, nemusel jsem zjišťovat, jak se Dexter oženil a co před manželstvím dělal. Nevidět seriál, byl bych se v knižním příběhu ztrácel - takhle, ale ne a vůbec mi to nedělalo problémy. .......Vědomí, že člověka někdo postrádá, skutečně zahřeje u srdce, a kdybych nějaké srdce měl, nejspíš bych i pocítil příliv tepla.......... Já ten optimismus nesdílím. Tento příběh mi připadal strašně nudný a nebýt těch několika velmi dobrých Dextrovo hlášek v jedné osobě asi bych to ani nedočetl. Úvodní pasáž z Francie obsahuje až moc cizích výrazů, do Českého jazyka, z nějakého podivného důvodu, ani nepřeložených a už to samotné mě celkem odrazovalo. Dexter se tu jen vytahuje a zas tak moc lidí nezabije. Naopak tu probíhá zbytečná honička, která nás zavede až na Kubu a upřímně, pasáž z Kuby je totálně profláknutá, nudná a zbytečná. Z příběhu mi tak zůstalo jen těch několik hlášek. ..............jest-li sem tam ujede a povraždí pár lidí, je to vážně taková hrůza?........... a pocit, že další knihu už nepřečtu. Malá ochutnávka: Dexter Velkolepý ovládne svět jako novodobý Kolos Rhodský, se spoustou úhledných mrtvolek u nohou, přineseme vám ho naživo, v barvách a právě včas do večerních zpráv. Jé mami, kdo je ten velký a hezký muž se zakrvácenou pilou? Ale no tak, drahoušku, to je přece Dexter Morgan, ten hrozný člověk, kterého před chvilkou zatkli. Ale mami, proč se usmívá? Má rád svou práci, miláčku. Vezmi si z toho ponaučení - najdi si jen takovou práci, která ti přináší potěšení......... CHYBA V LOGICE PŘÍBĚHU: Na straně 257 zajíždí Dexter k budově svým autem. Neměl kde zaparkovat, a tak postaví auto šikmo na chodník a na palubku položí svojí policejní průkazku, aby každý věděl, kdo takhle zaparkoval. O pár minut dál (strana 258) se však snaží dostat na výstavu, ale dozorce ho nechce vpustit. A jak pak sám Dexter říká: Pustil mě až když jsem mu ukázal svůj policejní průkaz.......... Ale ten přeci nechal před budovou v autě.Tak si to přeberte jak chcete. Slabých 60%

sarekaslukova
24.12.2015

Díl mě bavil trochu méně, Dexter mi přišel takový zaprdnutý. I ta jeho malá vraždička nebyla popsaná tak jako v předchozích dílech. Ale celkem se mi začíná líbit projevy Astor a Codyho. No a díky poslední větě, jsem opravdu zvědavá na další pokračování :-).

Dinosaur
16.11.2015

(10/10) Dexter je opět ve formě, jenže to tentokrát tak úplně nestačí. Jeho protivník je vždy krok před ním a Dexter zjišťuje, že pokud se mu nepovede správně zasáhnout, tak se ocitne v pěkné bryndě. Závěr je sice trochu ujetý, ale tak proč ne. O něco lepší než třetí díl. Btw.: v posledních dvou dílech mě baví, jak autor do příběhu zapojuje Astor a Codyho. (14. 6. 2015)

PETERYY
03.02.2015

Trochu něco jiného, než jednička a dvojka..Podobné trojce...Byl jsem napnutý až do konce... a poslední věta..chi.