Grety Grety komentáře u knih

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Paličatá a vzdorovita Erika mě celkem, baví člověk neví zda jí pilotovat nebo nakopnout...

22.02.2022 3 z 5

Ztracené děti Ztracené děti Linda Castillo

Tady už mi ta Kate přišla příliš nesmrtelná a Amišové zfanatizovaní nějak moc. Ale pořád dobrá kniha se zajímavou zápletkou.

20.06.2021 4 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Můj šálek kávy, drsná spravedlivá policistka a kupa zlých zkorumpovaných poldů. Těším se na další díl.

07.12.2020 4 z 5

Smrtící bílá Smrtící bílá Robert Galbraith (p)

Strike a Robin mám prostě ráda, když se do detektivní příhody ještě vtěsna trocha romantiky jsem spokojená.

21.10.2020 4 z 5

Dům na útesu Dům na útesu Rachel Abbott

Za mě moc prekombinovane, celý život se užírat smrtí z dětství a kvůli pomstě objetovat dceru, no nevím...

20.03.2020 3 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Napínavý a zamotany příběh. Kim a Tracy mají společného víc než si myslí..

09.02.2020 4 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Super zápletka, dávný kostlivec ve skříni vypadl a řada bývalých prominentních studentů je postupně zlikvidována. Další na řadě se jen třesou, neboť ví odkud vítr vane...

24.11.2019 4 z 5

Oběť bez tváře Oběť bez tváře Stefan Ahnhem

Dobrá, čtiva kniha, ale místy pritazena za vlasy. Hlavní hrdina je snad nesmrtelný a archívy ve Švédsku nefungují?

03.09.2019 3 z 5

Zlámané kosti Zlámané kosti Angela Marsons

Dobrá, čtiva a napínava kniha. Napětí až do posledních stran.

12.07.2019 4 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

V průběhu čtení jsem chvíli hlavní hrdinkou pohrdala a chvíli jí litovala. Žádná silná osobnost to teda není. Kdo je pachatelem se dá vydedukovat poměrně brzy, ale konec se ještě pěkně zamotal :)

23.09.2018 4 z 5

Oblíbené období historie sepsané čtivě a zábavně. Možná je hlavní hrdina jako brouk pytlík, jež všechno zná a všude byl, ale mně přirostl k srdci.

20.09.2018 4 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Pro mě příjemné překvapení. Zajímavé momenty z života tří generací v naší matičce zemi. Po dočtení jsem přemýšlela, jak bych se chovala za totalitního režimu, zda bych byla jako pan Leopold, Václav či dopadla jako Oldřich. Po bitvě každý generál ..

18.08.2018 4 z 5

Ranhojič Ranhojič Noah Gordon

Po delší době jsem si knihu přečetla znovu a musím říct, že se mi líbila snad víc než poprvé. Mám ráda knihy z lékařského prostředí a historie, pro mě TOP.

28.06.2018 5 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Model hlavního hrdiny ubožáka, který nemá žádný osobní život a věnuje se jen práci, a to až tak, že se zblázní je teď super oblíbený u autorů všech národností. Tenhle Wolf mě teda nenadchl, sympatie ve mně nevzbudil. Osobně by mě zajímalo kolik reálných detektivů takto žije..

17.06.2018 3 z 5

Doktor v domě Doktor v domě Richard Gordon (p)

Jako bývalou studentku sice zvířecí medicíny se mi to moc líbilo, v řadě situací jsem se našla a zavzpomínala si. Vhodné na cesty, nenáročné a vtipné.

14.03.2018 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Manželský pár a jejich sousedé, velice zajímavá sebranka. Jsou hlavní hrdinky nejlepší kamarádky nebo rivalky, kdo je oběť a kdo pachatel ? Každá z postav má své tajemství. Příjemné čtení nejen na dlouhé zimní večery.

14.03.2018 4 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Čtivé, více dějových linek jež se pěkně střetnou. Zajímavý konec, zkuste.

22.01.2018 4 z 5

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Filmy jsem neviděla, ale knihu jsem zhltla za den a půl. A filmem si ten zážitek zkazit nenechám.

14.08.2016 5 z 5

Jiskra života Jiskra života Erich Maria Remarque (p)

Doporučuji, aby si knihu přečetl každý, kdo si stěžuje v jaké strašné žijeme době..Syrový popis reality v koncentračním táboře musí každého alespoň trošku myslícího stěžovatele přesvědčit, že život, který vede vlastně nemá chybu. Přežijí kamarádi ze staré party kostivců nebo ne?

27.02.2016 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Konečně po letech jsem se rozhodla si příběh přečíst, samozřejmě filmové zpracování jsem viděla. Při čtení jsem nemohla uvěřit, jak autorka mohla něco tak perfektního vymyslet.

07.09.2015 5 z 5