EvkaB7 EvkaB7 komentáře u knih

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Super, jsem nadšená!! Nehledám žádné mouchy, chtěla jsem se u čtení bavit a být v napětí. Dostala jsem vše :).

24.02.2019 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Silný příběh a úžasně napsaný. Knihy s touto tématikou moc nevyhledávám, ale toto byl neskutečný zážitek. Kdo ještě nečetl, vřele doporučuji!!

08.04.2018 5 z 5

Vždycky je to manžel Vždycky je to manžel Michele Campbell

Tak jsem si říkala po přečtení některých komentářů, co jsem si koupila za hrůzu, ale já jsem spokojená, dostala jsem to, co jsem od knihy očekávala. Čtivý příběh, přečtený v rekordním čase, bezvadně vykreslené postavy, tajemství a pachatele, kterého jsem tedy opět nečekala :). Za mě skvělý, odpočinkový psychothriller.

31.01.2019 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

A mně se to líbilo. Bylo to napínavé, hodně zvratů a nečekaných tajemství, něco se sice uhádnout dalo, ale i tak mě autorka dostatečně povodila za nos. A ten strohý a jednoduchý styl psaní mi u thrilleru sedí a nevadil. No, u mě dobrý :).

09.05.2017 5 z 5

Dům na útesu Dům na útesu Rachel Abbott

Thrillerová pecka od začátku do konce!! Pochybujete, víte, měníte názor a na konci zjistíte, že je vše jinak, super čtení.
Doporučuji!

03.11.2019 5 z 5

Přej mi domov Přej mi domov Kay Bratt

Asi většinu z nás nejprve dostala obálka, no a mně se líbil také příběh. Hezké víkendové počtení, pro pejskaře zvlášť!

18.01.2020 4 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Maximální spokojenost jako vždy u této autorky. Má to spád, dobrou zápletku a krátké kapitoly jistí, že vám kniha dlouho nevydrží :). A Kim je skvělá!!

28.02.2018 5 z 5

Oblíbená dcera Oblíbená dcera Kaira Rouda

Bezva kniha, která zaujme především ty čtenáře nebo asi spíš čtenářky, které baví pitvání se v citech, pocitech a hlavách psychicky narušených postav. Manipulace, přetvářka, lži a výborné vyústění příběhu!
Doporučuji a další knihu této autorky si moc ráda přečtu.

28.03.2020 5 z 5

Medvědín Medvědín Fredrik Backman

Nádherná knížka a určitě není jen o hokeji, komu by to případně vadilo. Je jiná než předešlé autorovy knihy, ale opět senzační.
Doporučuji!

15.05.2018 5 z 5

Levandulová zahrada Levandulová zahrada Lucinda Riley

Krásná kniha, mám ráda střídání časových rovin v příbězích, a tady se mně líbily obě stejně. Pátrání po starém tajemství, romantika i napětí. Moc ráda si od autorky ještě něco přečtu.

25.03.2018 5 z 5

Geniální přítelkyně Geniální přítelkyně Elena Ferrante

Já budu patřit k té menšině čtenářů, kterou kniha nijak neoslnila. Těžko jsem se začítala a příběh mě začal bavit až tak v poslední třetině. Další díl si asi nechám ujít.

11.03.2018 3 z 5

Záměna Záměna Caro Martini

Pokud někdy budete potřebovat spravit náladu, pusťte se do čtení této knížky a nebudete litovat!! Již dlouho jsem se u čtení tak nenasmála.

26.10.2019 5 z 5

Smrtící byznys Smrtící byznys Hana Hindráková

Autorka si vybrala náročné a pro mě šokující téma. Kniha se čte lehce, ale je vám z ní těžko u srdce.

24.11.2018 5 z 5

Postel, hospoda, kostel Postel, hospoda, kostel Zbigniew Czendlik

Pěkná knížka plná chytrých myšlenek, vtipu a nadhledu. Přála bych si více takových lidí s tímto pohledem na víru.

08.05.2018 4 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Opět vynikající thriller, kdo má rád tento žánr, kniha by ho neměla míjet. Já určitě doporučuji !

16.07.2017 5 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Příjemná, romantická oddechovka s vtipnými momenty a sympatickou dvojicí. Závěr mě trošku překvapil, ale on ten život není pořád sluníčkový.

24.05.2017 4 z 5

Hortenziová zahrada Hortenziová zahrada Marie Lamballe (p)

Já se přidám k těm zklamaným čtenářkám. Na knihu jsem se velmi těšila, příběhy vyprávěné ve dvou časových rovinách mám ráda, ale tohle byla nuda a jak je zde již zmíněno studené, bez emocí. Jedna * za obálku, druhá za snahu.

22.03.2019 2 z 5

Konec léta Konec léta Anders de la Motte

Nebylo to špatné, kniha se četla dobře a téma je dostatečně děsivé. Další díl, pokud vyjde, si přečtu.

20.11.2018 4 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Další povedený a napínavý díl ze série. Kim je sympatická postava a já se budu těšit na další setkání s ní.

29.10.2018 5 z 5

Půlnoční růže Půlnoční růže Lucinda Riley

Další krásná kniha mé oblíbené autorky. Barvitě napsaný příběh, ve kterém se prolíná současnost s minulostí, musí potěšit každou romantickou dušičku. Doporučuji!

19.09.2018 5 z 5