erousek007 erousek007 komentáře u knih

Will Will Mark Manson

Neskutečná dávka štěstí, byla třeba, aby se z rapera stala filmová hvězda. Píle, odhodlání a disciplína sice budují kariéru, ale neutvářejí vizi milovaného otce.
Také si myslím, že by kniha mohla být o dobrých 200 stránek tenší. Will si vylévá srdíčko a plácá játra neustále dokola nad těmi samými věcmi. Pro mně nejzajímavější pasáže byly historky z natáčení. Dovedete si představit, že místo Willa hraje v Mizerech Edie Murphy?? :-)

05.01.2023 3 z 5

Z kostí a inkoustu Z kostí a inkoustu Rachel Caine (p)

Vědění je vším. Vědění je moc. Knihovna nejenom vědění uchovává, ale i rozhoduje o tom, kdo a co bude vědět. A všichni ti, kdo narušují nebo ohrožují zaběhnuté pořádky musí zmizet.

05.01.2023 5 z 5

Bohyně Bohyně Josephine Angelini

Bohove Olympu sestoupili na Zemi. Na scenu vchazi Valecnik, Hrdina, Stit, Milenec a Tyran. A Moiri si chystaji v mikrovlnce popcor, aby jim z te prichystane podivane nic neuteklo.

06.01.2022 4 z 5

Sucho Sucho Neal Shusterman

Pozor! Takove sucho az se za strankama prasi!!!

05.01.2022 5 z 5

Nůž Nůž Jo Nesbø

Od zacatku primo tusite, co se stane. Pak nahly zvrtat, nasledovany neee. To fakt nee, jako vazne. Nuz vas proste dostane.

08.10.2021 5 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Lazar nema cim prekvapit. Autori zde opet hraji na stupnovani desu s Jurka Waltera, ktery vstal z mrtvych. Ale to co drive fungovalo velmi dobre, je ted pouze ohrane a pritazene za pacesy. Nemluve o Jurkovych superschopnosti, jejich kryptonitem je prave Joona. Na pravidelne ctenare tedle serie ceka pouze zklamani a po sto strankach zjisti, ze ctou uz vlastne jenom z povinnosti....

03.05.2021 2 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Matky. Dcery. Nevdecnice. Nevernice. Milenky. Duvernice. Nestastnice. Zlodejky i pritelkyne. Zeny, kterym osud nenadelil, tak jak by si predstavovaly. Co provedly sami sobe, a za co mohla netecnost jejich blizkych? Ironie ci realita bezneho zivota...

14.04.2021 4 z 5

Skála Skála Peter May

Thriller temny a desivy jako bourlive skotske more za zimni noci, jak slibuje obalka knihy, tady rozhodne necekjete. Autor vyuzil chabou detektivni zapletku, aby si placal jatra. Spis nez detektivka je todle netradicni cestopisne vypraveni.

28.04.2019 odpad!

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

az nejak moc nahod...

08.04.2019 4 z 5

Prohnilé město Prohnilé město Leigh Bardugo

Poradny nares nepredvidatelneho dobrodruzstvi.

02.04.2019 5 z 5

Políbená ledem Políbená ledem Amanda Hocking

Jako nenarocna odechovka dobry, ale jinak pribeh neni nicim prekvapivy...

16.03.2019 3 z 5

Drsný spasitel Drsný spasitel Miroslav Žamboch

Jine a neokoukane. Prvnich 50 stranek jsem si zvykala, ale pak jsem se od knizky nemohla odtrhnout. Akorat zaver mi prisel docela uspechan. V provnani s tim jak si autor celou dobu se svym hrdinou pohrava, tak v zaveru mu sebere vsechnu zabavu.

03.03.2019 4 z 5

Kniha hřbitova Kniha hřbitova Neil Gaiman

Reknete si parade, dalsi knizka na doboru noc, ale rozhodne nedoporuciji cist pred spanim. Z pribehu mi behal mraz po zadech a to jsem si cetla v preplnene a vyhrate kavarne.

14.02.2019 5 z 5

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

Krkavec shromazdil svych pet vran. Ted se jen dostat do nejstrezenejsiho vezeni na nepratelskem uzemi, zachranit nepostradatelneho vedce, vratit se domu a schrabnout odmenu. Avsak cesta do Ledoveho palace je velmi dlouha a kazdy ptacek si nese sve vlastni temne vezeni minulosti, jenz ptacky svira mnohem dusiveji nez opravdove mrize z nepropustne oceli.

03.02.2019 5 z 5

Krvavé pohraničí Krvavé pohraničí Vladimír Šlechta

Parada

24.01.2019 5 z 5

Říše milosti Říše milosti Jørgen Brekke

Caste Preskakovani mezi ruznym casovym obdobim ba stoletim me jenom rozptylovalo....
dale by me zajimalo jak byla myslena narazka na Nesba a jeho Harryho Hola. Ze by kluci meli mezi sebou nejake neshody????????????????????????

Jinak ocenuji autorova doporuceni ohledne hledani viniku v detektivkach

20.01.2019

Píseň krve Píseň krve Anthony Ryan

Píseň krve mě zaujala hned svou první kapitolou

03.01.2019 5 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Sice sedmý případ Harryho Hola, ale první detektivka od Nesba, která se mi opravdu líbila.

03.01.2019 5 z 5