Políbená ledem

Ve velkolepých síních křišťálového paláce se skrývá tajemství, které hrozí zničit celé království… Bryn Avenová se odmítá vzdát snu sloužit království, které miluje. Tento sen ji teď přivede do úplně nového světa… a třpytivého paláce Skojarů. Národ Skojarů potřebuje ochránit před tím samým brutálním nepřítelem, který ohrožuje Kanince, a Bryn jim chce pomoci. Sama je poloviční Skojarka a tohle je pro ni šance zjistit něco o svém ztraceném dědictví. Na Bryninu misi dohlíží její šéf Ridley Dresden, ale když jejich nepopiratelná přitažlivost nabere žhavé obrátky, jejich vztah dostane úplně jiný rozměr – na který není ani jeden z nich připraven. Jak se ti dva noří hlouběji do světa Skojarů, začínají odhalovat dlouho skrývané tajemství. Brzy vyjde najevo temná pravda o Brynině vlastním milovaném Kaninském království a zcela změní její postavení v něm… a ohrozí všechny, které miluje....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/334792/polibena-ledem-G0Z-334792.jpg 4.1278

Kroniky Kaninu 2.

Literatura světová, Fantasy, Dívčí romány
Vydáno · CooBoo

Ice Kissed · 2015

Kniha Políbená ledem

Elize

Stejně boží jako první díl! Četlo se to doslova samo a hned se hodlám vrhnout na pokračování. Zápletka sice není nijak složitá a děj je psaný jednoduše, ale je to čtivé, napínavé a nechybí ani ta romantika. Možná bych jí tam dala kapku víc a jsem neskutečně ráda, že se to mezi Bryn a Ridleym posunulo, už mě rozčilovalo, jak se v tom plácali :D. Rozhodně mě kniha nadchla a taky hodně překvapila. Doporučuji!

viki77

Mě se moc líbil i druhý díl. Je to napínavé a jdu se vrhnout na třetí jsem zvědavá jak to dopadne.

Paja_Reine

Druhý díl měl přibližně stejnou kvalitu jako ten první. Něco se mi líbilo, něco se mi nelíbilo. Zkrátka pěkný průměr.
Oceňuji však určité tajemno, lépe řečeno všechny záhady, které byly nějak propojené, avšak čtenář nic nevěděl. Tedy alespoň já jsem si to nedokázala spojit. Samozřejmostí poté taky byl Konstantin Black hrající v knize podstatnou roli. A i přes všechny nedostatky v knize to byla jedna z mých nejoblíbenějších postav.
Konec mě upřímně překvapil a navnadil na další díl.
Shrnula bych to tedy jako příjemnou průměrnou četbu.

Čtenářka602

Nádherná kniha, prostě perfekt.... Nic co bych vytkla, leda možná chování vladařů... Doufám, že Bryn bude Ridleym

erousek007

Jako nenarocna odechovka dobry, ale jinak pribeh neni nicim prekvapivy...

annes

Tak jako trochu pomalejší rozjezd, ale pak se to četlo samo. Kdykoliv byla volná chvíle kniha šla tam kam já..vážně začínám přemýšlet o zakoupení této trilogie..po posledním díle se rozmyslím jestli se pustit i do dalších knih z toho světa ;-)

Nisshoku

Práve dočítané... No. A.... čakala som čosi trošičku lepšie, nejaký poriadny rozjazd, ale ten začal až v druhej polovici knihy a ku koncu sa mi to už naozaj páčilo! Hneď nadväzujem ďalším dielom a dúfam že posledný diel trilógie ma náležite odmení za moju trpezlivosť a že bude presne tak skvelý ako očakávam!
Pozor SPOILER!!!!
(Ja som proste od začiatku vedela že Kasper umrie, odkedy išiel prvýkrát s Bryn do Skojarského zámku, úplne som to tušila... xD)

Calla2002

První díl se mi líbil, moc, ale tohle je podle mě o něco slabší. Trošku mi vadilo, že se příběh skoro pořád odehrává u Kaninů v paláci a je v podstatě jasné, že ty stráže a Kennet jsou ty špatný, prostě...už to nebylo tak napínavé, ale stejně jsem to zhltla za jeden den, stejně jako první díl xd co se mi na tom ale opravdu líbí je, že pořád nevím, s kým nakonec skončí xd jestli bude s Konstantinem nebo Ridleyem xd možná se do toho připlete ještě někdo, co já vím xd a taky mě strašně mrzelo, že tam umřel Kasper, strašná škoda! Asi bych nechala někoho umřít, jako spisovatelka, je to skoro povinnost, ale asi bych nenechala umřít manžela její nejlepší kamarádky a už vůbec ne, když je těhotná, to mi opravdu vadilo.
Přemýšlela jsem, jestli nedat jenom tři hvězdičky, na pět to sice nemá, ale na tři to není, takže myslím, že čtyři se na to dokonale hodí :)
Uvidím, jaký bude další díl, až se vydám do knihovny pro třetí, snad to bude na těch pět ;)

TIP: Máte rádi Databázi knih?

trollové romantika

Amanda Hocking