Enolain Enolain komentáře u knih

Slíbila jsi, že budeš žít i za mě Slíbila jsi, že budeš žít i za mě Caréne Ponte

Takova oddychovka, prijemne cteni.. Trosku predvidatelny, ale kdo ma porad co vymejste, ze jo? ;) celkem tenka knizka, takze to bylo za 2 dny precteny.

15.02.2021 5 z 5

S láskou tě nenávidím S láskou tě nenávidím Jo Watson

Naprosto nechapu takovy vysoky hodnoceni... Fakt ne.. Mozna kdyby mi bylo 15,tak by se mi kniha libila.. Za me az moc priskrcene za vlasy.. Hl. Hrdinka je takova 'trapka" ze tohle si zenske pohlavi fakt nezaslouzilo.. tohle fakt nee

11.02.2021 1 z 5

Faja Faja Petra Stehlíková

Ach.. Naprosto uchvacujici druhy dil.. Stejne uzasny jak prvni... Ted uz jen vydrzet a cekat do dubna na zaverecnou knihu... Sem vazne napjata a cela zvedava jak se to vse rozplete.. Naprosta pecka, vazne.. Cte se jesnim dechem, zadne zbytecne stranky.. Pekne to odsejpa DOPORUCUJI.

11.02.2021 5 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Wow.. To byla teda jizda.. Kdybych mohla, tak ani nejim, nespim a jenom ctu a ctu. Pribeh pekne odsejpa, nevite co bude na dalsi strance. Vazne krasne vas to vtahne do deje. Hlavni postavy mi pekne prirostli k srdci.. A vite co je nejlepsi? Ze pribeh nekonci.. Pred chvili jsem docetla a hned jdou koupit druhy dil.. Vazne me to vtahlo.. Doporucuji vsemi 10 :)

05.02.2021 5 z 5

Na lovu Na lovu Meagan Spooner

Pohadkove zpracovani, ktere me celkem bavilo i ve svych 35letech :) cetlo se lehce a prijemne.. Atmosvera primo zapada k zime, kde si jen pohodlne sednou, prikrit se dekou, v jedne rucee teply caj a v druhe ruce knihu..

29.01.2021 4 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Knizku sem si koupila podle doporuceni lidi tady.. Kazdy psal jake paradni psycho.. Thiller jak vysity.. Pro me velke zklamani, nechapu jak muze mit kniha takove hodnoceni.. Hodne predvidatelna, thiller 0% jedine se mi libila posledni kapitola..

21.01.2021 3 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Tak ja ti Vam nevim.. Dobre napsane, cteni odsejpa.. Precteno za 2 dny.. Ale nejak me to nevtahlo.. Necitila sem zadne emoce.. A to vetsinou precim pri prvni capine..

17.01.2021 4 z 5

Dívka zvaná Lyra Dívka zvaná Lyra Cecelia Ahern

Po delsi dobe, knizka ktera me vtahla.. Jednochuchy pribeh, ktery se krasne a rychle cte, bez zbytecnych reci.. Precteno za 5 dni. :)

15.01.2021 5 z 5

Nemusíš! Nemusíš! Dagmar Digma Čechová

Takovy neslany, nemastny.. Moc jsem s hrdinkama nesouznila, malo emoci a sem rada te uz to mam zasebou. Skoda casu

08.01.2021 2 z 5

Pláž v Chorvatsku Pláž v Chorvatsku Julie Caplin

Precteno za 3 dny.. Kdybych nechodila do orace, nevencila, nespala.. Tak bych to orecegla jednim tahem ???? hezky, romanticky a zabavny pribeh. Kniha pekne odsejpa a nema zbytecna mista.. Pekna oddychovka.. Urcite si prectu vice knih od auzorky.

29.12.2020 5 z 5

Šílené výčitky Šílené výčitky Liane Moriarty

Hmm.. Zatim jeji nejslabsi kniha.. Ze zacatku se to tvari o buhvi jake tajemstvi nejde.. Polovina knizky o nicem a pak prijde to 'tajemstvi" .. Slaby dej, slaba zapletka.. Az par poslednich kapitol to stalo za to, trochu emoci..

27.12.2020 3 z 5

Poslední výročí Poslední výročí Liane Moriarty

Lehke a prijemne cteni... Rekla bych ze jeji trosku slabsi knizka.. Ale i tak sem mela stale usmev na tvari a hlavne jste vubec nevedeli co se bude dit.

14.12.2020 5 z 5

Máš mě v krvi Máš mě v krvi Elizabeth Norebäck

Uplne sklamani... Kdybych se tady v komentarik nedocetla, ze knizka se v polovine rozjede, tak bych ji skoncila pred pulkou... Jenze knizka se nerozjela, dobra, mozna trosku krivdim... Rozjela, ale byla tak nudna a predvidatelna, zadne napeti.. NEDOPORUCUJI.. Je tolik uzasnych knizek, je tahle je opravdu ztrata casu.. A nechapu to hodnoce..

08.12.2020 2 z 5

My proti vám My proti vám Fredrik Backman

Medvedim je pro me az za Babickou a Olim. My proti vam,.. Na zacatku trochu moc politiky a malo 'medvedech" ale ten konec... Fuha..takova citova smrst nebyla v zadne z jeho knizek.. Az mi kapali slzy na knizku... Miluju jeho lidsky styl.. ????

28.11.2020 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

Prvni pulka knihy byla zajimava a celkem vtipna.. Obe hlavni postavy prijemne. Druha pulka uz klasika.. Kde presne vite co se stane.. jak se rika 'neurazi, nenadchne"

11.11.2020 2 z 5

Dalsi jeho knizka, kterou jsem cetla s knedlikem v krku a se slzama na tvari.. Dojemne, krasne...

17.10.2020 5 z 5

Spad Spad František Kotleta (p)

..neurazi..nenadchne..takovy prumer....nema to smrnc...

13.06.2018 3 z 5

Tři přání Tři přání Liane Moriarty

Na zacatku jsem se nemohla zacist..sestry se mi pletly :) ale od 120 stranky uz se cetlo paradne...dost vtipnych situaci... takove oddychove, prijemne a lehke cteni...

06.01.2018 3 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Tak tahle knika me uplne pohltila..byla jsme jak posedla, musela jsem kazdou chvili cist dokud jsem nedocetla... ale fakt nevim proc...cetla jsme uz lepsi..zajimavejsi..napinavejsi...vlastne to je takova oddychovka... urcite prectu autorcinny ostatni knizky...jsem na ne zvedava :)

21.12.2017 5 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Skoda..velka skoda..napad se slepou divkou a zazracnym kaminkem, mohla to byt tak zajimava kniha... a takle prd.. knizka je psama v pomalem tempu...coz mi ani nevadilo..tesila jsme se na setkani hlavnich hrdinu..a? To me hodne sklamalo...i ten konec me zklamal... knizka je takova nijaka... bez stavy, bez napjeti, bez dotazenych veci....

05.12.2017 3 z 5