Enolain Enolain komentáře u knih

Vlku zaslíbená Vlku zaslíbená Hannah Whitten

Tak tohle byla naprosta pecka,od prvni stranky az do te posledni..a ted jen cekat na druhy dil...ach... dej pekne odsejpal,zadne hlucha mista, zamilujete se vsechny postavy a chcete cist a jen cist..

06.10.2023 5 z 5

Jáma Jáma C. J. Tudor

Pecka..precteno za 2 dny.. dej pekne odsejpa a zadne hluche mista..

17.09.2023 5 z 5

Tady, teď a tehdy Tady, teď a tehdy Mike Chen

No pro me to teda byla pekna nuda..kdyby to byla jen pujcena kniha,tak ji hned na zacatku utnu..radeji si najdete lepsi knihu

25.08.2023 2 z 5

Příběh Arthura Truluva Příběh Arthura Truluva Elizabeth Berg

Tak ja tady budu asik jedina..'Ale klidne se to muze stat..a mozna i stalo...a ne jednou ;P ....krasny a dojemny pribeh, i slza na konci ukapla..a ne jedna... 12 z 10

31.05.2023 5 z 5

Hospodyně Hospodyně Natalie Barelli

Tak tohle byla pekna ptakovina..nechapu to hodnoceni tady...fakt ne

07.01.2023 2 z 5

Druhá šance Druhá šance Adam Pýcha

Za me teda pekna pecka...chytlo me to od prvni kapitoly a pekne to odsejpalo.. nevite co bude na dalsim radku.. pekne originalni tema..

31.12.2022 5 z 5

Poslední příliv Poslední příliv Sandrine Collette

Nechapu tak slabe hodnoceni..za me to bylo paradni cteni, od zacatku az do konce..a kdybych nemusela chodit spat a do prace,tak to prectu v kuse ;)

19.11.2022 5 z 5

Snílci Snílci Karen Thompson Walker

Tak tohle byla ztrata casu.. takove neslane nemastne.. radeji si vyberte jinou knihu..

02.11.2022 2 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Tak za me velka nuda,fakt teda...skoda

25.09.2022 2 z 5

Zpěv drozda Zpěv drozda Walter Tevis

90%?? Vazne? Za co?? To si radeji prectete tyto knihy.. Ktere vas vtahnou do deje a budete pri nich neco citit... Ne jako tahle.. Ztrata casu... Moje tipy na uzasne knizky..
* Sucho - Shusterman
*Pisek - Hugh Howey
*Silo a jeho dalsi 2 diky - Hugh Howey

26.06.2022 2 z 5

Písek Písek Hugh Howey

Tohle byla pecka.. I kdyz to ma maly hodnoceni za me bomba.. Konec by mohl byt sice vice obsahlejsi... Ale treba bude pokracovani, kde se dozvime vice veci, o trhline, i Violet... Prosim at je dalsi dil..

16.12.2021 5 z 5

Zima čarodějnice Zima čarodějnice Katherine Arden

Tak tohle byla poradna pecka.. Od zacatku do konce. Prvni dil se pomalu rozjizdel, dvojka se vetsinou odehravala v Rusi a ne trosku chybely stare sily.. Ale trojka to vse dohnala a vystfelila do visky.. Krasna trilogie..

04.06.2021 5 z 5

Medvěd a Slavík Medvěd a Slavík Katherine Arden

Prvni polovina knizky je takova makova.. Vydrzte.. Potom se to rozjede a je to parada. Ja ji od pulky primo hltala a to sem ji chtela na zacatku hodnekrat odlozit. Ted hura na druhy a tredi dil, kde to snad pojede uz od cataku. Hezky prijemne pohadkove cteni s nadechem magie..

19.05.2021 4 z 5

Jsme poslední Jsme poslední Hanna Jameson

Zacatek zajimavy, pak takove nijake.. Nic moc se nedelo a ke konci se to zase o trosku pohlo... Kdyby to bylo vic dotazene, teoreticky si tam autor mohl vymyslet co chtel.. Chtelo to vic vyuzit priletitosti..

26.04.2021 3 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Druha knizka od tehle autorky a oproti Manzelum od vedle tohle se cestlo samo od sebe.. Napinave az do posledni kapitoly.

20.04.2021 3 z 5

Bez šance Bez šance Neal Shusterman

Tak tohle bylo hodne dobre.. Trosku jine nez jsem ocekavala... Ale doporucuji.. Napinave od zacatku do konce... A kapitola 61..na tu cekate celou dobu a strachujete se ze ji tam nedaj ????

10.04.2021 5 z 5

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

Tak ja zase vybocuji z rady.. ???? Knizka super, vsechny hrdiny sem si oblibila.. Dej zajimavy, pekne to odsejpa, ale nejak me to nevtahlo.. Mohlo to byt vice fantazy. Proste me to az tak neudrelo. Ale prebal to ma krasny.. to se musi nechat.

23.03.2021 4 z 5

Horečka Horečka Deon Meyer

Jo, tak tohle by bylo docela klido pido realny.. To teda jo.. Trosku jiny, nez sem cekla.. Ale zas takova ztrata casu to teda nebyla ;)

04.03.2021 4 z 5

Dvojníci Dvojníci Rebecca Hanover

Zajimavy napad na dej.. Pulka knizky me celkem bavila, ale nemelo to 'stavu".. Neco mi tam chybelo.. A ten konec, takovy.. Hmm.. Druhy dil si rozhodne neprectu..

22.02.2021 3 z 5

Osudová volba Osudová volba Chris Beakey

Kniha mile prekvapila.. Precteno na 3 dny.. Pekne to odsejpalo. Vsechny postavy a jejich pribeh byl zajimavy a byla jsem napjata jak to dopadne.

17.02.2021 5 z 5