Enolain Enolain komentáře u knih

Upálená zaživa Upálená zaživa Souad

Tohle by mela byt povinna cetba, nebo si clovek uvedomi mnoho veci,a je rad, ze je tam kde je. Velice zazivne cteni, od ktereho se budete tezko odtrhavat ;) Prvni pulka knizky je nejvice zazivna... Pokud mate radi drsnejsi, pravdive zivotni pribehy, urcite nebudete litovat investovaneho casu.

27.11.2011 5 z 5

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Precteno za 24 hodin :) knizka je tenoucka, takze zadny problem. Dej velmi pusobivy.. v knizce neni nic k tomu aby jste se 'baly", leda ze by jste byli uplni poserove;]

21.11.2011 3 z 5

Mělké sibiřské hroby Mělké sibiřské hroby Michael Krupa

Pravdivych pribehu o 2.svetove valce jsem precetla desitky, ale tenhle me moc do deje nevtahl. Stezi jsem docetla.

19.11.2011 2 z 5

Dítě číslo 44 Dítě číslo 44 Tom Rob Smith

Knizka vas opravdu vtahne a nepusti. Bez zadnyh zbytecnosti a nudnych kecu;] Doporucuji.

09.11.2011 4 z 5

Pod kupolí Pod kupolí Stephen King

Pro me moc dlouha knizka. A hodne postav (nekdy jsem byla s jmenama ulne mino) ale jinak celkem dobry;D Ale cetla jsem od Kinga uz mnohe lepsi....

31.10.2011 3 z 5

Nemesis Nemesis Jo Nesbø

Pani... ta knizka ma ale hvezdicek.... bohuzel ja nemohu ohodnotit, nebo jsme knizku po 150 strance vzdala.... proste mi to prislo strasne nudne a nezazivne.... nevim co vas tak ohromilo ;) ale lepe pro vas...pro me to byl jen ztraceny cas.

27.09.2011

Osvícení Osvícení Stephen King

Moje druha kniha od Kinga.. prvni byla Hrbitov zviratek... ktera me sice trochu nadchla, ale tahle knizka...paaani ... naprosto perfektni.. vazne se trosku budete bat a cist a cist a cist , tesit se az knizku doctete a budete vedet jak to dopadne... a kdyz uz nastane posledni stranka, tak jste naopak nastvani, nebo je opravdu konec. Urcite 100% doporucuji. A ted kdyz mam konecne docneno se muzu podivat na film .... snad me nezklame... nebot knizka nasadila ladku dost vysoko...

16.09.2011 5 z 5

Noc, kdy jsem měla zemřít Noc, kdy jsem měla zemřít Veronika Černucká

Nejak nam to hodnoceni klesa dolu... bohuzel aji ja musim pridat malo hvezdicek. Alespon jsem diky teto knizce zjistila, ze nemam rada povidky. Je to pro me moc rychle... ani se poradne nezactete a je konec. Opravdu je nejlepe cist jednu denne, jinak vam to prijde nudne a porad dokola to same. No nic... jdeme o knizku dale.. zatim prvni spatna knizna na vase doporuceni, snad uz se to opakovat nebude panstvo =]

26.07.2011 2 z 5

Krvavé jahody Krvavé jahody Jiří S. Kupka (p)

Moje prvni knizka na valecne tema. Velice zajimave a citove cteni. Diky teto knizce jsem si uvedomila, jake mam stesti, ze jsem mela normalni, stastne detsvi a ziju svobodny zivot. ;] Velice obdivuju lidi ze cele to utrpeni fyzicky a hlavne psychicky vydrzeli.

19.07.2011 5 z 5

Květy z půdy Květy z půdy Virginia Cleo Andrews

Uzasna knizka. Jedna z mala knizek co jsem cetla na doporuceni od mamky. Bohuzel jsem cetla jen tento dil, zbytek me jeste ceka. ;] Doporucuji

13.07.2011 5 z 5

Útěk od ďábla Útěk od ďábla Sara Davies

Velice ctiva knizka. Precteno za dva dny. Kniha je psana formou vypraveni, coz ja moc nerada. Dej je velice smutny, az se sami sebe ptate proc? proc si toho tolik musela prozit? Je az uctihodne, ze po tom vsem si Sara poradila a zije ted rodinny zivot ve kterem jsou ji deti vsim. Kdo rad takove tipy knizek, urcite doporucuji.

( Muj tip na dalsi knizku: http://www.databazeknih.cz/knihy/nikdo-te-nema-rad-30565 )

13.07.2011 4 z 5

Nic nebude jako dřív Nic nebude jako dřív Karin Slaughter

Pro me kniha nic moc.... celkem nudna.... zadne napinave sceny, zadna akce..... proste ctete a tesite se az ji doctete.. a myslite si.... snad priste vezmu do ruky neco lepsiho..

08.05.2011 2 z 5

Tvrdohlavá sestřička Tvrdohlavá sestřička Mary Higgins Clark

Knihu jsem dostala na Vanoce.... teda Jezisku.. tys mi dal ;] knizka je strasne nudna... vubec se tam nic nedeje... do cteni sem se musela uplne nutit, at muzu zacist cist neco zajimavejsiho.... opravdu jen ztrata casu..

29.04.2011 odpad!

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Knihu jsem si vzala na Trip of Spain ... a misto pozorovani spanelske krajiny jsem byla celou dobu primo zazrana do teto knihy. Kniha vas vtahne od prvni stranky a ctete a ctete. Druha cast knihy byla o neco mene zajimavejsi jak prvni, ale aj tak uzasna kniha, ktera vas chytne a nepusti. Doporucuju

18.04.2011 5 z 5

Těla na prodej Těla na prodej Martina Cole

Bohuzel, ale posledni knizky jsou strasne nudne..... Autorka se stale opakuje, nektere pasaze jsou stale a stale dokola..... (jak kate mikluje Patrika, jak Patrik miluje Kate..bla bla bla..byla pro nej nejlepsi v zivote...) Knizku jsem jen z donuceni docetla ;)

18.04.2011 2 z 5

Zapomeňte, že jste měli dceru Zapomeňte, že jste měli dceru Sandra Gregory

Urcite to muselo byt strasne to vsechno prozit.... Ale kniha byla pro me nudna... a od treti kapitoly (kde autorka posisuje jakse ve vezeni citila, jine vezne a jejich osudy, pravidla vsech vezeni ve kterych byla... stale a stale to same dokola... takze sem se tesila az knizku konecne doctu ;)

08.03.2011 2 z 5

Maniak Maniak Martina Cole

Tuto knihu jsem cetla jako prvni od Martiny Cole... a od te doby jsme precetla vsechny... Maniak je pro me nejlepsi . Bohuzel musim rict ze Martina Cole ma vsechny knizky na jedno a to same prdo... slapky, drogy, prostituce.... porad to same dokola s hrdinkou v hlavni roli.... skoda.. ale aj presto ctu dal ;)

22.02.2011 4 z 5

Nikdy o tom nemluv Nikdy o tom nemluv Kathy O’Beirne

Kniha je psana formou vypraveni, coz nemam moc v oblibje;) ale i pres to jsem to stihla precist za velmi kratkou dobu. Kniha vas uplne vtahne.. Obsah knihy je silny a nehorazne smutny az neuveritelny ze se to pravdu delo a jeste tak nedavno...
Doporucuji... tem kdo ma rad takove tipy knizek....

Pro me o neco silnejsi nez Nikdy o tom nemluv je knizka od Judy Westwater - Nikdo tě nemá rád.

22.02.2011 5 z 5

Nikdo tě nemá rád Nikdo tě nemá rád Judy Westwater

Primo uzasna knizka.... cte se jednim dechem..... zatim nejlepsi kniha co jsem cetla z teho tematiky.

22.02.2011 5 z 5