Tvrdohlavá sestřička

Uplynulo už deset let od chvíle, kdy Carolynin bratr Mack záhadně zmizel. Každý rok na Den matek telefonuje domů. Ujistí matku, že se má dobře, ale při jejích horečných dotazech mlčí a brzy zase zavěsí. Co ho k tomu vede a jaké tajemství skrývá? Carolyn přes podivné varování začne po bratrovi pátrat na vlastní pěst. Usilovné hledání ji přivede do světa nečekaných nebezpečí a bludného kruhu nezodpovězených otázek....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/64_/6489/tvrdohlava-sestricka-R6y-6489.jpg 492
Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Alpress

Where Are You Now? (2008)

Kniha Tvrdohlavá sestřička

zdenaR

Tuto knihu jsem četla již před několika lety a vzhledem k tomu, že si na ni již moc nevzpomínám, asi patřila z mého pohledu k těm slabším.
Přesto jsou knihy autorky velmi čtivé .-)))

Len2očka
30.10.2017

Autorku mám ráda,její knížky jsou poutavé,některé se mi líbí více,jiné méně.

alnahu
25.05.2017

Docela slušná detektivka.

EvikU.
07.04.2017

Vraha dopředu nepoznám skoro nikdy. Knihy se ale tak dobře čtou.

radus
19.12.2016

Knížka se mi líbila, byla zajímavá až do konce, i když se dal pachatel předpokládat. Dávám čtyři hvězdičky, protože to byla po delší době kniha, u které jsem se nenudila.

Kateřina1011
13.04.2016

Taky se musím přidat k těm, které knížka nudila. Hlavní hrdinka mi byla nesympatická. No, prokousala jsem se až do konce. Výsledek byl, až na tu drobnou kličku, velmi předvídatelný. Příjemné překvapení by bylo právě to, kdyby to skončilo jinak.

ritz
02.02.2016

Tato kniha mě trochu zklamala, nemohla jsem se začíst, pletly se mi postavy a konec mi přišel úplně zmatený. Tak snad ta další, kterou si od autorky přečtu, mi sedne lépe.

lenkavildomcova
12.11.2015

Začátek byl pro mě trochu nudný, měla jsem problém zorientovat se kdo je kdo. Druhá půlka už super a konec překvapivý.