Noc, kdy jsem měla zemřít

Proč žena probuzená z kómatu vzpomíná na mrtvé? Kdo vraždil pro peníze, když všichni dědicové zemřeli? Co udělá žena neprávem odsouzená za vraždu manžela? Proč v trojúhelníku žena a dva muži umírá ona? Kdo se snaží zlikvidovat nevhodného ženicha? Co když je alibi až příliš dokonalé? - Tyto i další neobvyklé případy řeší hlavní hrdina v souboru devatenácti klasických detektivek. A rozuzlení jsou doslova šokující......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/66_/66132/big_noc-kdy-jsem-mela-zemrit-gdb-66132.jpg 2.938

Kniha Noc, kdy jsem měla zemřít

postrach

Kniha povidek me tolik nezaujala....

kolacky

Podivné povídky propojené podezřelým pánem pohřebního politikaření.

dagmar5477
25.04.2019

Za mě zatím autorčina nejslabší kniha.

Evida
15.03.2019

Obávám se, že jsem asi vůbec obsahu knihy neporozuměla. Bohužel jsem knihu odložila hned po přečení několika prvních stránek.

triatlet
26.07.2018odpad!

Kdo má v oblibě turecké telenovely, pravděpodobně bude z exotických rádobydetektivních příběhů nadšený.
Soubor působí, jako by autorka zadala studentům slohovou práci na téma "detektivní příběh" - uspěje ten, kdo poruší aspoň jedno z desatera pátera Knoxe, použije exotická jména a prostředí; časová rovina není podstatná, pro charakteristiku postav stačí "černovlasý muž s orlím nosem".
Brak.

olívoil
17.07.2018

Zajímavé detektivní příběhy se šokujícími rozuzleními. Dobře čtivá.

anája
01.08.2016

Mě se tedy kniha velice líbila,nechápu proč tady někdo píše ,že nedoporučuje číst.Každému se líbí něco jiného.První povídka byla trošku moc zapletená,ale u všech dalších jsem žasla nad rozuzleními i nad těmi nápady ,protože každá povídka byla jiná.Líbí se mi právě i ten styl psaný jako kdyby ve starší době,vůbec jsem to nečekala a kniha pro mě byla příjemným překvapením,protože v dnešní době je spousta nových detektivek tak nudných,že ani nestojí za přečtení.

Patlalca
23.06.2014

Také mě moc nezaujalo, většinou se dal děj předvídat.