Chuť na hřích přehled

Chuť na hřích https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/145319/bmid_chut-na-hrich-Bll-145319.jpg 4 41 41

Proč lidé vraždí? Někdo se chce zbavit manželky, někdo touží zdědit zámek a šlechtický titul a jiný musí pomstít křivdu starou desítky let. Masový vrah zakládá sbírku lidských uší, sadistický pedofil má nutkavou potřebu ubližovat a nájemní zabijáci dělají jen svou práci.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Chuť na hřích. Přihlašte se a napište ho.

kolacky
15.05.2021 3 z 5

Potřetí povídky propojené podezřelými podivnými postavami páchajícími pochybné počiny.

myryjam
21.11.2019 4 z 5

slušné detektivní povídky

trudoš
26.09.2019 2 z 5

Takový Zdeněk Troška v literatuře, aniž bych to myslel nějak zle. Největší problém jsem měl s tím, jak nesmyslně Veronika Černucká využívá cizokrajné lokality, ačkoli tuzemské prostředí by jí sedlo mnohem lépe. Podobně je tomu i s profesemi a reáliemi, jež záměrně uzpůsobuje vlastním představám, takže autenticita tiše pláče ve svěrací kazajce kdesi v zapomenuté místnůstce okresního blázince. Od toho se odvíjí nucené podbízení se pointě, s níž jako by autorka přišla vždy až na poslední chvíli, pročež zdlouhavý úvod a náznaky vedlejších linií zpětně postrádají smysl. Navíc všechno přesmíru kombinuje, častokrát až zbytečně a paradoxně očekávatelně. Je to jako vyprávět vtip, zamotat se do něj a pak se smát dřív, než přijde vyvrcholení. Na její obranu musím říci, že sem tam překvapí, ale čistě jen tou závěrečnou finesou, než celkovým vyzněním. U mě nejvíc zabodovala povídkou Expert na vraždy, vygradovaným kraťasem, který zbytečně nikam nezabředává. Jen toho nesmyslu na konci byla škoda.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Chuť na hřích v seznamech