Slíbila jsi, že budeš žít i za mě

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Když je vám třicet, nejste připraveni na to, že přijdete o svou nejlepší kamarádku. Molly je však nucena čelit přesně této tragédii, když její přítelkyně Marie po pouhých několika měsících zemře na vážnou nemoc. Dívka si od Molly těsně před smrtí vyžádá slib: bude žít naplno, za ně za obě. Trvá na tom, a tak Molly souhlasí. Jak ale začít? Dát vale práci servírky? Rozejít se s Germainem? Jistě, je to účetní a nosí papuče, ale je hodný… Když Molly pouhých pár dní po kamarádčině pohřbu obdrží záhadný balíček s dvanácti Mariinými dopisy, pochopí, že ji její slib zavede mnohem dále, než si představovala......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/426980/slibila-jsi-ze-budes-zit-i-za-me-AWB-426980.jpg 4.189
Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Kontrast
Orig. název

Tu as promis que tu vivrais pour moi, 2017

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (33)

Kniha Slíbila jsi, že budeš žít i za mě

Přidat komentář
Zuzu12345
17. února

Kniha se mě dotkla asi o to víc (jak vtipem, tak smutkem), díky tomu, že moje nejlepší kamarádka by byla schopná něčeho dost podobného :)

Enolain
15. února

Takova oddychovka, prijemne cteni.. Trosku predvidatelny, ale kdo ma porad co vymejste, ze jo? ;) celkem tenka knizka, takze to bylo za 2 dny precteny.


vera4669
14. února

Kniha se mi moc líbila, na pláč to sice není, ale na zamyšlení určitě ano, přečetla jsem za pár hodin a kniha mě chytla za srdíčko :)

lucie2371
27. ledna

Moc milá kniha u které si i pobrečíte ať už smutkem či dojetím ❤️

jahnovaz
15. ledna

(+ SPOILER) Knihu jsem si pořídila z dlouhé chvíle a rozhodně to nebyla chyba. Od začátku je dojemná. Úžasný příběh Molly, která plní poslední přání své kamarádky a díky tomu si vybuduje lepší život. Jen konec bych čekala víc obsáhlý, ale i tak to je perfektní kniha.

klarinka9974
03. ledna

Chtěla jsem něco nenáročného, od čeho nebudu očekávat mnoho a hlavně na konci knihy nebudu zklamaná. A popravdě, tato kniha mě příjemně překvapila a ani bych se nezlobila kdyby měla o pár kapitol navíc. Málo kdo má takovou kamarádku, pro kterou by udělal cokoliv a pouto Molly k Marušce bylo silný i po její smrti. Líbil se mi celý příběh, úžasné kapitoly plné překvapení a změn. A hlavně kniha je tak skvěle napsaná má krátké, stručné kapitoly, že vás to rozhodně nebude nudit. Chtělo by to více takových pohodových knih.

Erzetka
02. ledna

Slíbila jsi, že budeš žít i za mě...kdo z nás má takového přítele/přítelkyni v životě? Pro spousty čtenářů může jít jen o klasickou "limonádu". Možná je to tím co nyní prožívám, nicméně mě se ta kniha dotkla přesně tam, kde se dotknout má, a to u srdce. V běžném životě takové přátelství často nevídám ani o něm neslýchám. A ruku na srdce, občas potřebujeme popostrčit všichni do jednoho.

Peace
30.12.2020

"Musíš žít naplno. Musíš se smát, milovat, tančit, dojímat se, upadnout, ale zase vstát, zkrátka nikdy to nevzdat, nikdy."

Oddechovka, od které jsem asi čekala větší hloubku, vzhledem k anotaci.
I tak to ale bylo fajn počtení.

1

Štítky

psychologické romány romantika

Autor knihy

Caréne Ponte
francouzská, 1980

Podobné knihy

všech 5 podobných

Kniha Slíbila jsi, že budeš žít i za mě je v

Právě čtených2x
Přečtených122x
Čtenářské výzvě36x
Doporučených2x
Knihotéce159x
Chystám se číst142x
Chci si koupit37x