ElisR1 ElisR1 komentáře u knih

Ted Bundy, vrah po mém boku Ted Bundy, vrah po mém boku Ann Rule

Ted Bundy, vrah po mém boku je velmi zdařilou knihou, která vás chytne a nepustí, dokud ji nedočtete, protože příběh Teda Bundyho je svým způsobem fascinující a zároveň může sloužit i jako varování, že by se ženy měly mít na pozoru i před sympaticky působícími cizinci.
Příběh od autorky Anny Rule nesmí chybět v žádné knihovně fanouška opravdových zločinů nebo milovníků příběhů podle skutečných událostí. Ale rozhodně osloví i širší veřejnost.

Více v recenzi.

20.07.2022 5 z 5

Hluboký hrob Hluboký hrob Steve Robinson

Naprosto bezvadná kniha, která mě mile překvapila. Netušila jsem, že mě Menin příběh tak strhne. Doporučuji.

27.09.2016 5 z 5

Všude kolem černý les Všude kolem černý les Ruth Ware (p)

Naprosto skvělá kniha, která strhne už od první stránky.

14.05.2016 5 z 5

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Po letech čtu tuhle knihu znovu a je pořád stejně skvělá, jak si ji pamatuji. Takže opět mohu jedině doporučit :)

10.01.2016 5 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

Hodně čtivá kniha, která vám nedovolí přestat číst, dokud nejste na konci.

14.08.2015 5 z 5

Rozvaliny Gorlanu Rozvaliny Gorlanu John Flanagan

Tohle byla kniha mého dětství a teď, když jsem si k ní opět našla cestu, tak ani tentokrát nezklamala. Willův příběh zaujme hned od začátku. Dokonce si myslím, že John Flanagan vytvořil něco tak skvělého, že by se mladší generace mohly chtít stát hraničáři místo upíry.
Hraničářův učeň rozhodně stojí za přečtení.

05.07.2014 5 z 5

Proč jsme se rozešli Proč jsme se rozešli Daniel Handler

Uff, tak tohle pro mě bylo hodně velké zklamání. Měla jsem potíže to vůbec dočíst.

06.09.2016 2 z 5

Bez šance Bez šance Neal Shusterman

Na to, jak je kniha hodně vychvalovaná, jsem čekala mnohem víc. Byl to spíš takový lepší průměr.

15.05.2016 3 z 5

Jiskra v popelu Jiskra v popelu Sabaa Tahir

Naprosto dokonalá kniha, ke které se budu velmi ráda vracet. Vlastně už po dočtení knihy jsem měla chuť se do ní pustit znova... Ale to čekání na další díl bude opravdu dlouhé.

06.03.2016 5 z 5

Záchranná pouť: Jeden muž, třicet tisíc psů a cesta poslední naděje dlouhá milion mil Záchranná pouť: Jeden muž, třicet tisíc psů a cesta poslední naděje dlouhá milion mil Peter Zheutlin

Zajímavá kniha. Chytne za srdce i poučí. Doporučuji k přečtení.

13.11.2016 4 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Mně se kniha líbila, četla se dobře a děj taky nebyl nijak špatný. Pár chybiček to mělo, to ano, ale přesto jsem spokojená.

20.06.2016 5 z 5

Učiněná katastrofa Učiněná katastrofa Jamie McGuire

Tak tohle bylo zklamání. Z prvního dílu jsem byla nadšená, ale tohle bylo jako přes kopírák.

16.06.2016 3 z 5

Všechno, úplně všechno Všechno, úplně všechno Nicola Yoon

Tahle kniha byla milým překvapením, čekala jsem nějakou přeslazenou romanťárnu, ale zdání klame. Rozhodně doporučuji k přečtení.

15.04.2016 5 z 5

Rudá královna Rudá královna Victoria Aveyard

Od knihy jsem čekala víc, vzhledem k tomu, jaký rozruch vyvolala. Převážně to byla směsice jiných děl (HG, Selekce, Skleněný trůn), takže nic originálního, ale pokud vám to nevadí, tak doporučuji knihu vyzkoušet.

29.12.2015 3 z 5

Babička pozdravuje a omlouvá se Babička pozdravuje a omlouvá se Fredrik Backman

Naprosto skvělá kniha, která pobaví, ale i rozesmutní. Rozhodně se chystám i na další knihy tohoto autora.

30.06.2015 5 z 5

Modrá jako safír Modrá jako safír Kerstin Gier

Druhý díl opět nezklamal. Obzvlášť Xemerius si zaslouží palec nahoru. Nemám co vytknout, snad jen to, že už mi do konce série zbývá pouze jeden díl.

03.05.2014 5 z 5

Ticho Ticho Becca Fitzpatrick

Tenhle díl se mi líbil víc, než předešlý. Zápletka byla dobře vymyšlená, našla jsem si postavy, které jsem měla ráda i ty, co jsem nenáviděla. Rozhodně jsem zvědavá na další díl.

03.05.2014 5 z 5

Rytíř mnoha srdcí Rytíř mnoha srdcí Kinley MacGregor (p)

U téhle knihy jsem se výborně bavila. Tvrdohlavá Maggie se snaží ukončit krvavou mstu po svém a vtipné dialogy bratrů, tomu se prostě nedá odolat.

05.04.2014 5 z 5

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

Abych pravdu řekla, celou knihu jsem přemýšlela nad koncem. Jak to dopadne? Koho si Katnnis vybere? Nakonec mohu s klidem prohlásit, že s koncem jsem spokojená. Až na několik mých oblíbenců, kteří zemřou.
Podle mě je celá série povedená a nelituji, že jsem si ji přečetla.

29.11.2013 5 z 5

Stoprocentní matky Stoprocentní matky Aimee Molloy

Stoprocentní matky jsou velmi vydařenou knihou, do které se začtete od první stránky a nebudete ji moct odložit, dokud ji nedočtete, takže můj verdikt je - určitě si tento příběh nenechte ujít.

01.01.2020 5 z 5