Ticho

Třetí díl navazující na romány Zavržený a Crescendo. Nedorozumění mezi Patchem a Norou je zažehnáno. Společně překonali tajemství svázaná s Patchovou temnou minulostí, smířili dva dosud nesmiřitelné světy a čelili bolestným zkouškám víry a naděje, to vše pro lásku, která má sílu překonat hranice mezi nebem a zemí. Patch a Nora, vyzbrojeni pouze svou bezpodmínečnou důvěrou v toho druhého, se vrhají do zoufalého boje a pokoušejí se zastavit zločince, který má moc navždy zničit vše, o co se snažili, dokonce i jejich vzájemnou lásku....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/93_/93386/big_nora-greyova-ticho-BZN-93386.jpg 4.3901

Zavržený 3.

Romány, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , Egmont (ČR)

Silence, 2011

Kniha Ticho

anibeni

Po slabém druhém díle jsem váhala, zda číst dál.. Ale udělala jsem dobře, protože tohle byl zatím nejlepší díl série.

Damonka18

V tomhle díle jsem se dočkala víc akce. I když to nebylo zrovna nejlepší díl ze série. Konec bych trochu změnila, ale jinak to vcelku ušlo.

Majuš333
19.06.2021

Zbožňujem prvé časti série, keď sa hlavní hrdinovia stretnú a začne to medzi nimi iskriť... Keďže Ticho bolo celkom ako zopakovať si Zavrženého, takže u mňa spokojnosť :)

"Je tu už jenom jedna věc, kterou vím jistě." Obrátil se ke mně. Oči měl úplně černé. "Ta, že bych pro tebe udělal cokoliv, i kdyby to znamenalo jít proti mým instinktům a mojí povaze. Vzdal bych se kvůli tobĕ všeho, i mojí duše. Jestli tohle není láska, tak je to to nejlepší, co ti můžu dát."

Zesamsun
15.11.2020

První díl byl lepší, ale i tak druhý je také plný napětí. Je to prostě čtivé!

rajcatko
24.07.2020

Nevím proč, ale tohle bylo překvapivě lepší než jednička i dvojka.

tynka65
22.07.2020

Hlavní hrdina nikde a díky Nořině ztrátě paměti se opakuje druhý díl, takže čte člověk vlastně to samé podruhé dokola... Tohle bylo fiasko, do dalšího dílu už nejdu.

Bibionyka
15.07.2020

Jednoznačně můj nejoblíbenější díl.

06.06.2020

Další skvělý díl plný akce a napětí.