ElisR1

Stoprocentní matkyStoprocentní matkyAimee Molloy

Stoprocentní matky jsou velmi vydařenou knihou, do které se začtete od první stránky a nebudete ji moct odložit, dokud ji nedočtete, takže můj verdikt je - určitě si tento příběh nenechte ujít.

01.01.2020

Temnější tvář magieTemnější tvář magieVictoria Schwab

Tak tahle kniha nebyl tak úplně můj šálek kávy. Sice autorka vymyslela celkem originální svět s podivuhodnou magií, ale mně v knize chyběla nějaká výraznější akce. Jedná se o klasický boj dobra se zlem, který ničím nepřekvapí ani neurazí, za mě průměr.

01.01.2018

Záchranná pouť: Jeden muž, třicet tisíc psů a cesta poslední naděje dlouhá milion milZáchranná pouť: Jeden muž, třicet tisíc psů a cesta poslední naděje dlouhá milion milPeter Zheutlin

Zajímavá kniha. Chytne za srdce i poučí. Doporučuji k přečtení.

13.11.2016

Všemi dary obdarovanáVšemi dary obdarovanáM. Carey (pseudonym)

Nakonec se z knihy vyklubalo příjemné překvapení. Sice jsem si chvíli musela zvykat na styl, kterým je kniha napsaná, ale celkově ji můžu jedině doporučit.

08.11.2016

Vážka v jantaruVážka v jantaruDiana Gabaldon

Cizinka se mi líbila o něco víc, ale i tohle bylo skvělé čtení.

03.11.2016

Predátor - VpádPredátor - VpádTim Lebbon

Nakonec to nebyla tak špatná kniha, i když začátek má trošku pomalejší.

18.10.2016

Křišťálový mečKřišťálový mečVictoria Aveyard

Vzhledem k tomu, že mě příliš neokouzlil ani první díl, tak jsem k pokračování přistupovala poněkud skepticky, ale i přesto bych Křišťálový meč označila za průměr.

13.10.2016

Hluboký hrobHluboký hrobSteve Robinson

Naprosto bezvadná kniha, která mě mile překvapila. Netušila jsem, že mě Menin příběh tak strhne. Doporučuji.

27.09.2016

Kde ženy vládnouKde ženy vládnouKateřina Karásková

Velmi zajímavá kniha, nečekala jsem, že mě tolik chytne.

Kouzelný náramekKouzelný náramekViola Shipman

Skvělá oddechová kniha, která pobaví a donutí k zamyšlení.

TulákTulákPeter Newman

Kniha má nádhernou obálku, ale obsahově pro mě byla obrovským zklamáním. Vůbec mě nebavila.

25.09.2016

Proč jsme se rozešliProč jsme se rozešliDaniel Handler

Uff, tak tohle pro mě bylo hodně velké zklamání. Měla jsem potíže to vůbec dočíst.

06.09.2016

PlaygroundPlaygroundLars Kepler

Začátek byl sice trochu pomalejší, ale pak se to rozjelo a já se už nemohla odtrhnout, takže za mě - skvělá kniha, která stojí za přečtení.

04.09.2016

LeoLeoMia Sheridan

Tak tohle pro mě bylo velké zklamání. Nezáživný děj, vyprávění v přítomném čase a spousta popisů o tom, co hlavní hrdinka právě dělá...

02.09.2016

Zlato Arkony IIZlato Arkony IIJuraj Červenák

Ještě lepší, než předchozí část. Můžu jedině doporučit, byla to skvělá kniha.

30.08.2016

Dvůr trnů a růžíDvůr trnů a růžíSarah J. Maas

Ze Skleněného trůnu jsem moc nadšená nebyla, ale tohle mě vážně dostalo. Doporučuji.

25.08.2016

Ohnivý dotykOhnivý dotykPatricia Briggs

Opět skvělý díl, který chytne a nepustí.

10.08.2016

SochařSochařScott McCloud

Mně se to líbilo, hlavně závěr.

09.08.2016

Prozření Mary DyerovéProzření Mary DyerovéMichelle Hodkin

Tajemná kniha, která se velmi dobře čte. Trochu mi připomínala Nocte

05.08.2016

Ódinovo dítěÓdinovo dítěSiri Pettersen

Příjemné čtení, které obsahuje příliš mnoho popisů, ale jinak je skvělé.

05.08.2016

Ross Poldark - Návrat domůRoss Poldark - Návrat domůWinston Graham

Od knihy jsem čekala hodně, vzhledem ke všem nadšeným recenzím, ale nakonec jsem byla jenom zklamaná.

20.07.2016

Běsnící světloBěsnící světloEstelle Laure

Nádherná obálka a povedený příběh, co víc si od knihy přát?

16.07.2016

Co všechno mě naučila kniha Jíst, meditovat, milovatCo všechno mě naučila kniha Jíst, meditovat, milovatElizabeth Gilbert

Zajímavá kniha plná zajímavých příběhů.

14.07.2016

Girl Online - Na turnéGirl Online - Na turnéZoe Sugg

Mnohem lepší, než předchozí díl. Ideální oddychové čtení na léto.

11.07.2016

DceraDceraKiera Cass

Byla jsem docela zklamaná, nedozvěděla jsem se nic nového, snad jen to, že Eadlyn je ještě otravnější, než America a to už je co říct.

08.07.2016

Jíst, meditovat, milovatJíst, meditovat, milovatElizabeth Gilbert

Rozhodně zajímavá kniha.

07.07.2016

Důvod dýchatDůvod dýchatRebecca Donovan

Nebyla to úplně špatná kniha, měla čtivé, zajímavé téma a ten konec skvěle naláká na další díl.

30.06.2016

Dvojí kousnutíDvojí kousnutíChloe Neill

Zatím asi nejlepší díl. Autorka se hodně polepšila v akční stránce a víc informací o kožoměncích jsem akorát uvítala.

27.06.2016

BrennerováBrennerováWolf Haas

Za nejvtipnější detektivku bych to neoznačila, ale kniha se četla dobře.

23.06.2016

Zlato ArkonyZlato ArkonyJuraj Červenák

Bezva kniha, čte se naprosto sama.

22.06.2016