Dragonian Dragonian komentáře u knih

Prokletá věž Prokletá věž Michaela Merglová

První kniha autorky, kterou jsem četl. Jsem velice mile překvapen její úrovní. Je velice poutavě napsaná a nechybí napětí, zvraty a logika. Nejslabší stránkou knihy je její obálka...

07.06.2021 5 z 5

Proč číst fantasy, jak to, že zvířata v knížkách mluví, a odkdy se Američané bojí draků Proč číst fantasy, jak to, že zvířata v knížkách mluví, a odkdy se Američané bojí draků Ursula K. Le Guin

Opravdu stojí nejen za přečtení, ale i za zamyšlení. Hlavně dát číst lidem, kteří neholdují fantastice.

11.05.2021 5 z 5

Showman Killer Showman Killer Alejandro Jodorowsky

Velice výživné, zábavné, bizarní. Pobavilo mě, zasmál jsem se a rád si tuto šílenou jízdu zopakuji. SHOOOOOOOW!

10.05.2021 5 z 5

V ledovém sevření V ledovém sevření Jakub Mařík

Vynikající pokračování osudů posádky UTSS Salamis. Četlo se samo. Tohle je budoucnost české sci-fi!

03.05.2021 5 z 5

Příslib krve Příslib krve Brian McClellan

Byl jsem naprosto nadšený. Originální fungování magie, dějové zvraty, politické pletky. Tohle opravdu stojí za přečtení.

20.04.2021 5 z 5

Zabíječ trolů Zabíječ trolů William King

Úplně nenadchlo. Asi jsem na to už starý. Číst ji 20 let zpátky, tak bych byl nadšený.

20.03.2021 3 z 5

Valkýry Valkýry Robert Fabian

Trochu jiný Fabián než jsem zvyklý. Ale je to skvělá akční jízda. V některých částech jsem ani nedýchal.

10.03.2021 5 z 5

Načmáranec Načmáranec Serge Lehman

Poetický, magický a pohádkový příběh. Plný napětí a rychlého otáčení stran, jak to bude. Škoda uspěechaného a “odbytého” konce.

01.03.2021 4 z 5

Conan z Cimmerie. Svazek II Conan z Cimmerie. Svazek II Luc Brunschwig

Velice zdařilé adaptace Conanovských povídek. Rychlé, svižné a hlavně to grafické zpracování a formát.

19.02.2021 5 z 5

Osvícení Osvícení Stephen King

Skvost! Mrazivá atmosféra a skvěle napsáno. King je prostě král hororu.

18.02.2021 5 z 5

Amanda Amanda Kristýna Sněgoňová

Skvělé, úžasné, napínavé a vripné. Drihý díl lepší než první. Nemůžu se dočkat pokračování.

20.01.2021 5 z 5

Vzdor osudu, část druhá Vzdor osudu, část druhá Jeff Lemire

Naprosto brilatní! Celá série je úžasná.

09.01.2021 5 z 5

Operace Thümmel Operace Thümmel František Kotleta (p)

Jako úvod do celé série velmi povedené. Těším se na další díly.

31.12.2020 4 z 5

Dvě holky, jeden tank Dvě holky, jeden tank Alan Martin

Opravdu šílené a zábavné čtení. Tankům a čaji zdar!

21.12.2020 4 z 5

Město v oblacích Město v oblacích Kristýna Sněgoňová

Naprosto skvělé čtení. Stránky jsem hltal, co to šlo. Rozhodně nezůstanu jenom u této knihy a musím si od autorky přečíst i její další knihy.

12.11.2020 5 z 5

Klika byla vysoko Klika byla vysoko Roman Szpuk

Skoro až meditativní čtení. Život není vždy úplně jednoduchý a zde jsme toho přímými účastníky.

19.10.2020 5 z 5

Poslední z nevinných Poslední z nevinných Ed Brubaker

Naprosto úžasný, dechberoucí komiks. Skvěle vystavěné příběhy s nečekanými konci.

28.08.2020 5 z 5

Vzdor osudu, část první Vzdor osudu, část první Jeff Lemire

Rozjelo se to parádně, už se těším na další díl. Pro mě velice milé překvapení.

04.08.2020 5 z 5

Mrtvý lotr Mrtvý lotr Pavel Korněv

Velica průměrná fantasy. Chtěl jsem vyzkoušet hlavně proto, že jde o nový žánr LitRPG. Ale nějak mě to nechytlo a přislo mi to spíše díky tomu nudné.

04.08.2020 3 z 5

Berserk 1 Berserk 1 Kentaró Miura

Je skvělé, že tato legendární manga pro dospělé vyšla i u nás. Nemůžu se dočkat dalších dílů. Rozhodně doporučuji. Temná fantasy, jak má být.

31.07.2020 5 z 5