Didi15 Didi15 komentáře u knih

Eragon Eragon Christopher Paolini

Tak toto je takový mix Pána prstenů, Hraničářova učně a Harryho Pottera , proto je jasný , že mě to bavilo :D Je to velice milé , zábavné a napínavé čtení . Nyní se už těším prostě jen na další díl.

29.12.2022 5 z 5

Deset tisíc životů Deset tisíc životů Michael Poore

Námět na knihu byl velice zajímavý , ale podle mě to nebylo dotažené. První půlka knihy mě zaujala a bavila , druhou půlkou jsem se již pouze prokousávala . Je to škoda.

29.12.2022 2 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Dávám za tři hvězdy s porovnáním s knihami které čtu, pokud bych tuto knihu hodnotila pouze jako duchařinku , tak dávám plný počet . Je to dobře a čtivě napsané a opravdu jsem byla napjatá , jak to dopadne. Dům byl vykreslen tak dobře, že si ho člověk naprosto dokázal představit, jako by tam byl.

19.12.2022 3 z 5

Parte Parte Čou Chao-chuej (p)

Vůbec to nebylo špatné , rozhodovala jsem se , zda dám tři nebo čtyři hvězdy . Nakonec jsem musela slevit na ty tři s porovnáním, co čtu jinak . Příběh fajn, akorát čínská jména se prostě pletou , někdy jsem se ztrácela , o kom je vlastně řeč. Kniha mě ovšem celkem bavila a rozhodně si pak přečtu další díl.

16.12.2022 3 z 5

Dovolená s moderním fotrem Dovolená s moderním fotrem Dominik Landsman

Nečekaně jsem se dostala k této knize a docela jsem se zasmála , je to čtení na oddych a zábavu .

08.12.2022 4 z 5

Poslední, kdo zůstal Poslední, kdo zůstal Riley Sager (p)

Skvělá a čtivá kniha , líbily se mi dvě časové linie .

06.12.2022 5 z 5

Musím tě zradit Musím tě zradit Ruta Sepetys

Knihy jako v Šedých tónech nebo Mlčící fontány se mi líbily o krapet více , skoro jsem nedýchala . U této knihy se mi nedostávalo dechu až úplně na konci, ale jinak je to další parádní kniha , která nám čtivě přiblížila dějiny . Moc jsem toho o Rumunsku nevěděla , takže jsem docela zírala, a ten jejich palác.....panejo..

05.12.2022 4 z 5

Warcross Warcross Marie Lu

Dostala jsem knihu zdarma ke své objednávce knih a byla jsem překvapená, jak super ta kniha je. Tento žánr moc nečtu , ale toto mě chytilo , takže je naprosto jasné , že jdu na další díl:)

28.11.2022 5 z 5

Lucia Lucia Bernard Minier

První díly se Servazem byly prostě nejlepší . Nepíšu, že by tato kniha byla nějak špatná , četla se dobře , děj byl zajímavý , ale prostě tomu něco chybělo . Vraha jsem tak trochu odhadla už na začátku . Ale i tak kniha stojí za přečtení, ztráta času to není :)

25.11.2022 4 z 5

Bouře Bouře Kristina Ohlsson

Četlo se velmi rychle a příjemně . Vypadá to na další super krimi sérii. Prostředí naprosto parádní a i když vraha a celkový děj rozuzlíte celkem brzo , dle mého, tak ani tak to neubírá knize na kráse. Uvidíme ,co další díl.

21.11.2022 5 z 5

Pavouk Pavouk Lars Kepler

Kepler s Linnou je jistota , jakmile se kniha objeví na pultech, musím ji mít . Nedalo se odtrhnout , protože nutně potřebujete vědět, jak to všechno dopadne. Opět skvělý a temný příběh .

18.11.2022 5 z 5

Katova dcera a prokletí moru Katova dcera a prokletí moru Oliver Pötzsch

Opět parádní díl, doufám, že se dočkáme dalšího .:)

15.11.2022 5 z 5

Katova dcera a Rada dvanácti Katova dcera a Rada dvanácti Oliver Pötzsch

Jak už jsem psala u jiného dílu, čím další díl, tím lepší díl. Četla jsem jedním dechem a prostě Kuislovic rodinu miluju , nedá se jinak . Parádní příběh , hned vás do oka netrkne ,kdo má co za lubem , takže paráda . Moc se těším na osmý díl.

12.11.2022 5 z 5

Katova dcera a hra se smrtí Katova dcera a hra se smrtí Oliver Pötzsch

Čím vyšší díl, tím lepší příběh , zdá se:) Mám moc ráda tuhle sérii, v tomto díle se mi líbilo prostředí, příběh parádní . Navíc je velmi fajn průvodce autora na konci knihy, kde se dozvíme i něco ze současnosti nebo tipy na výlety,

07.11.2022 5 z 5

Katova dcera a ďábel z Bamberku Katova dcera a ďábel z Bamberku Oliver Pötzsch

Každý další díl je lepší a lepší a také se zdá delší :D Mám tuhle sérii moc ráda a Kuislovi jsou prostě sympatická rodina, takže se nedá nic dělat.:)

30.10.2022 5 z 5

Katova dcera a čaroděj Katova dcera a čaroděj Oliver Pötzsch

(SPOILER) Další super díl s oblíbenými postavami, opravdu solidní krimi ze 17.století. Bylo mi líto katovy manželky a nyní jsem zvědavá , jaký příběh si na nás vymyslel autor v dalším díle .

24.10.2022 5 z 5

Katova dcera a král žebráků Katova dcera a král žebráků Oliver Pötzsch

Další díl a opět skvělý příběh a ke slovu se už více dostává i Magdalena . Tahle série je boží a Kuisla nejde nemilovat :)

17.10.2022 5 z 5

Katova dcera a černý mnich Katova dcera a černý mnich Oliver Pötzsch

Já jsem se do této série naprosto zamilovala a víc k tomu nemusím nic dodávat:)

10.10.2022 5 z 5

Katova dcera Katova dcera Oliver Pötzsch

Moc pěkné dílko , těším se na další díly. V komentáři níže je napsáno, že by se to mohlo jmenovat Kat , což souhlasím. Uvidíme zda v dalších dílech bude mít katova dcera větší slovo :)

04.10.2022 5 z 5

Volané číslo existuje Volané číslo existuje Milan Tesař

Dostala jsem knihu jako dárek ke své objednávce , nic jsem neočekávala, ale nakonec jsem byla docela mile překvapena. Nápad skvělý , i když mě víc bavily příběhy ty vně telefonu. U některých jsem se zasmála a některé byly docela smutné. Do půlky mně kniha opravdu bavila , pak druhá půlka méně a ani nevím, čím to bylo ...proto dávám za tři, ale jinak povedené dílko.

29.09.2022 3 z 5