Dovolená s moderním fotrem

Dominik Landsman, autor populárních Deníčků moderního fotra, ve svých knížkách vyčerpávajícím způsobem vysvětlil, že mateřská dovolená není žádná dovolená. V nové knize čtenář zjistí, že ani s letní dovolenou to není žádné terno, zvlášť když máte malé dítě a manželka vás místo na každoroční chalupu donutí jet do Bulharska k moři. A kdyby jen to! Nataša, druhá polovina rodičovského páru, se chopila pera a knížku za Dominika napsala. Výsledkem je nejen dovolenkové vyprávění, ve kterém se pozná každý, ale i odhalení několika utajovaných skutečností z intimního života moderního fotra. Necenzurováno!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/378119/big_dovolena-s-modernim-fotrem-T5s-378119.jpg 3.8218

Kniha Dovolená s moderním fotrem

Kalper

Dovolená s moderním fotrem je velmi lehkým čtením vyprávěným z pohledu ženy, která donutí svého muže, jehož vykresluje jako asociálního autistu neschopného se o cokoliv postarat, koupit zájezd k moři. Je to příběh plný přepálených historek o strastech manželského páru s dítětem na dovolené, které doprovází klišé o Češích s ponožkami v sandálech. Bavil jsem se, i když tomu humoru občas čouhá sláma z bot. Knížka je to útlá, takže skončí dřív, než to začne být na obtíž.

Jarka_rybář

Hmmm. Dovolená byla vcelku vtipný poslech. Natašin humor mi ale někdy dost nesedl. Přišel mi mnohem hloupější a a krutější než ten jejího muže. Místy to ale bylo prima.

Medvědářka

Pohodovka na jedno odpoledne. Posloucháno jako audiokniha, kdy jsem se celou dobu usmívala a občas řvala smíchem. Hárací kalhotky vedou :-D

KájaKoxík

(+ SPOILER) Jo tak tohle jo :)

Velmi mě bavilo otočení rolí, a tedy vyprávění ze strany Nataši.
Velmi dobře jsou popsány situace, které znají asi všichni. Ať už od žen, či od mužů a to nejen na dovolené.

Jediné, co jsem si celou dobu říkala, bylo: Proč když přebalovala kufry, kontrolovala jejich obsah a byla schopná vytáhnou slipové plavky, se nepodivila nad tím, že žádný kufr neobsahuje boty do vody???

No a z "háracích" kalhotek jsem totálně odpadla já i muž. A jelikož to mám stejně jako Nataša a o svých dnech nosím jiný střih spodního prádla, i u nás se jim od té doby neřekne jinak :)

WaN635

Líbilo se mi to, přečteno na jeden zátah v letadle :)

essidaven

Tak toto mě moc nenadchlo. Neznám předešlé knihy z této série, ale tato nebyla nic moc. Poslouchala jsem v audioverzi, jako nenáročná literatura k procházkám s kočárkem se to dalo, v knižní podobě bych asi měla problém s dočtením. Vlastně to není vtipné ani humorné, ale tak trochu na hraně trapnosti. Klasické klišé, kdy si manželka stěžuje na chlapa. Kdyby měla doma takového neschopného blbečka, jak popisuje, myslím, že by s ním dlouho nevydržela. Chápu, že je to psané s nadsázkou, ale tohle nebylo zábavné, ale spíše otravné.
Souhlasím s komentářem _Michelle_.

ElikaS

Vždy když se potřebuji odreagovat a pobavit, je sázkou na jistotu, sáhnout po knížkách Dominika Landsmana. Jeho styl psaní mě opravdu baví. A jeho „vztahový humor“ je ještě lepší než původní deníčky. Takže knížka splnila přesně to, co jsem od ní očekávala a skvěle jsem se bavila

AlbionFoxyFox

Jednohubka na deštivé majové odpoledne. Začátek byl chvílemi až nudný, skutečně nahlas jsem se zasmála až ke konci. Za všech knih moderního fotra mě asi bavila nejméně.