Dovolená s moderním fotrem

Dominik Landsman, autor populárních Deníčků moderního fotra, ve svých knížkách vyčerpávajícím způsobem vysvětlil, že mateřská dovolená není žádná dovolená. V nové knize čtenář zjistí, že ani s letní dovolenou to není žádné terno, zvlášť když máte malé dítě a manželka vás místo na každoroční chalupu donutí jet do Bulharska k moři. A kdyby jen to! Nataša, druhá polovina rodičovského páru, se chopila pera a knížku za Dominika napsala. Výsledkem je nejen dovolenkové vyprávění, ve kterém se pozná každý, ale i odhalení několika utajovaných skutečností z intimního života moderního fotra. Necenzurováno!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/378119/big_dovolena-s-modernim-fotrem-T5s-378119.jpg 3.8272

Kniha Dovolená s moderním fotrem

EvaD
21. lednaodpad!

Pasáž o uklízečce, která vypadala tak, že si nezasloužila ženský rod, protože byla prostě jenom TO, jsem ještě zvládla. Pasáž o tom, že některý muži se zmůžou jenom na vytahanou padesátnici, mou četbu ukončila. Dominik Landsman je debil.

tabaluga

Kniha mne moc bavila, okamžitě jsem si vzpomněla na naší dovolenou u moře:-) a když to tak člověk četl, bylo to téměř to samé. Vede mne to tedy k zamyšlení, jestli opravdu stojí za to cestovat takové dálky a zažívat tam identické situace pořád dokola:-D zlatá dovolená na chatě:-D

JancaMia
14.12.2022

Knihu jsem přečetla poměrně rychla, byla jako dárek k objednávce (sama bych si nekoupila) . Čtení na jedno odpoledne , nebo na dovolenou. Nic převratného , stále dokola opakující se totéž co v předchozích dílech .

Didi15
08.12.2022

Nečekaně jsem se dostala k této knize a docela jsem se zasmála , je to čtení na oddych a zábavu .

petra_slunicko
22.11.2022

Pro oddech... a úsměv na rtech

Naďa2411
17.10.2022

Ale jo, takový pokus napodobit manžela. Za mne již poslední díl, hodně se oba opakují...už nic nového.

anetinkalan
14.08.2022

Za mě taková fakt oddechovka. Při některých scénách jsem se celkem smála. Asi také proto, že jsem v tom viděla sebe a přítele. Ale občas to bylo moc nucené a z některých scén jsem měla vyloženě depku.

NymphMaeve
04.07.2022

Ke knize "moderního fotra" jsem přišla jako slepý k houslím - dostala jsem ji jako pozornost v práci a i když se mi příčilo nezačít prvním dílem, pustila jsem se do toho. A jsem moc ráda. Kniha je oddechová až dovolenková, plná sarkasmu a ironie, tak jak to mám ráda. Pobavila jsem se a občas se skutečně nahlas smála. Je to přesně ten žánr, který nemá sice hluboké myšlenky, ale je plný vtipu a nadsázky. Užila jsem si dovolenou s Jindřichem, Natašou i Čendou. Vyprávění z pohledu Nataši bylo taky příjemné překvapení. Určitě na dovolenou plánuju i další díly a doufám, že se u nich pobavím stejně.