Dovolená s moderním fotrem

Dominik Landsman, autor populárních Deníčků moderního fotra, ve svých knížkách vyčerpávajícím způsobem vysvětlil, že mateřská dovolená není žádná dovolená. V nové knize čtenář zjistí, že ani s letní dovolenou to není žádné terno, zvlášť když máte malé dítě a manželka vás místo na každoroční chalupu donutí jet do Bulharska k moři. A kdyby jen to! Nataša, druhá polovina rodičovského páru, se chopila pera a knížku za Dominika napsala. Výsledkem je nejen dovolenkové vyprávění, ve kterém se pozná každý, ale i odhalení několika utajovaných skutečností z intimního života moderního fotra. Necenzurováno!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/37_/378119/dovolena-s-modernim-fotrem-T5s-378119.jpg 3.9106
Humor, Romány, Literatura česká
Vydáno:, Ikar (ČR)

Kniha Dovolená s moderním fotrem

Krizovakri

Velmi lehká a milá kniha, kterou si zpříjemníte tak 5 večeru, jelikož je děj velmi dynamický a rychle čtivý. V pár momentech si asi každá vdaná žena řekne ,,to je jak u nás" a zároveň si uvědomí hrozné aspekty českého turisty. Knihu jsem četla po knize o 700 stránkách, takže pro mě byla ideální odpočinkovou volbou. Určitě není poslední od této manželské dvojice .

Radka1911

Krátká, humorná, dovolenková, odpočinková knížka. Od autora má první a moc mne pobavila.

ondras666

Po knize jsem sáhl snad z důvodu, že jsem četl všechny předchozí. A asi jsem čekal něco jiného. Úplně si nejsem jistý, zda autor knihu psal sám nebo zda ji tedy psala jeho žena. Každopádně je v textu vidět změna, ale ne tak velká. Jen autor se snaží sám ze sebe udělat naprostého sociála a "burana", což není vtipné.
A opravdu rozvádět velikost přirození páně Landsmana, fakt není nutné číst víc než jednou.
Po této knize vím, že další už číst nechci. Umění není v tom napsat milion knih, ale v tom umět přestat v pravý čas.

Adelix

Deníček moderního fotra mě často rozesmál až k slzám, ale toto - tento typ humoru (táta otloukánek) asi není můj šálek kávy. Nepochopila jsem přesně, kdo je autorem, ale jakoby to opravdu psal někdo jiný, kdo se sice snaží, ale mně to přišlo umělé a trochu šroubované.

Fanny-nka

Moderní fotr opět nezklamal, jeho humor mám prostě ráda. Líbí se mi, jak dokáže naprosto běžné události popsat takovým stylem, že se prostě nemůžete ubránit smíchu, ani v přeplněném vlakovém kupéčku. Takže bacha při čtení pod lavicí, nebo na přednášce. ????

čef

Znechucen a v depresi jsem odložil nedočtenou knihu Radky Třeštíkové "To prší moře" a vydal se raději k moři s rodinou moderního fotra. No a to byla jiná káva! Za chvíli jsem se usmíval a za další už chechtal, jak výstižně a s vtipem dokáže autor zachytit vztahy mezi mužským a ženským elementem naší doby. Také popisy chování Čechů u moře sedí - jsou opravdu hutné, pravdivé a k smíchu. Naštěstí však je to bez trapného moralizování - toho máme u nás už beztoho dost. Ne, že byste tuto radu potřebovali, ale čtěte a pobavíte se.

roso.mak

Landsman se tentokrát pustil do toho, co dělá Čechy Čechy. Ponožky do sandálů, spálená záda a řízek zabalený v igelitce. A nebude chybět ani Čeněk, i když ten se zdá být výjimečně hodný.

Marketplace

Knihu jsem přečetl za 4 dny. Loni jsme byli na dovolené v Bulharsku, tak jsem mohl srovnávat. Autorův humor se mi docela líbí. Dobré bylo, že se kniha neodehrává kolem Čeňka, ale spíše kolem Jindřicha a je psaná z pohedu Nataši.