Dovolená s moderním fotrem

Dovolená s moderním fotrem https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/378119/bmid_dovolena-s-modernim-fotrem-T5s-378119.jpg 4 325 84

Dominik Landsman, autor populárních Deníčků moderního fotra, ve svých knížkách vyčerpávajícím způsobem vysvětlil, že mateřská dovolená není žádná dovolená. V nové knize čtenář zjistí, že ani s letní dovolenou to není žádné terno, zvlášť když máte malé dítě a manželka vás místo na každoroční chalupu donutí jet do Bulharska k moři. A kdyby jen to! Nataša, druhá polovina rodičovského páru, se chopila pera a knížku za Dominika napsala. Výsledkem je nejen dovolenkové vyprávění, ve kterém se pozná každý, ale i odhalení několika utajovaných skutečností z intimního života moderního fotra. Necenzurováno!... celý text

chomic_pisek
13.04.2022 3 z 5

Rodina Landsmanových nikdy nezklame, ať už vypráví Jindřich nebo Nataša, i když méně obvyklý pohled Nataši mi přijde vtipnější. Asi protože z něj občas slyším vlastní ženu. Příběhy z dovolené pobavily, ale nebylo to tak, že bych se celou dobu popadal za břicho. Asi je to tím, že jsem úplně všem zážitků z dovolené v Bulharsku neporozuměl. My dovolenou u moře nepotřebujeme a jezdíme každý rok k (mým) rodičům na chalupu.

Aranel15
09.04.2022 4 z 5

Myslím, že kniha z pohledu Nataši je mnohem zábavnější než všechny Deníčky moderního fotra.

Pitbullka
09.04.2022 2 z 5

Noo, tak tohle za mě ne. Asi nejsem úplně cílovka pro tento druh literatury. Ale přijde mi to občas hnané moc na sílu, takový trapnohumor bez nějaké další přidané hodnoty.

jana1941
05.12.2021 4 z 5

Tahle kniha je oproti předchozím autorovým asi nejslabší, ale i tak pobavila. Od knihy nic nečekám, jen trochu pobavení, tak vím, že nezklame. Je to prostě jednoduché odpočinkové čtení.

Kalper
24.10.2021 3 z 5

Dovolená s moderním fotrem je velmi lehkým čtením vyprávěným z pohledu ženy, která donutí svého muže, jehož vykresluje jako asociálního autistu neschopného se o cokoliv postarat, koupit zájezd k moři. Je to příběh plný přepálených historek o strastech manželského páru s dítětem na dovolené, které doprovází klišé o Češích s ponožkami v sandálech. Bavil jsem se, i když tomu humoru občas čouhá sláma z bot. Knížka je to útlá, takže skončí dřív, než to začne být na obtíž.

Jarka_rybář
10.09.2021 3 z 5

Hmmm. Dovolená byla vcelku vtipný poslech. Natašin humor mi ale někdy dost nesedl. Přišel mi mnohem hloupější a a krutější než ten jejího muže. Místy to ale bylo prima.

Medvědářka
02.08.2021 4 z 5

Pohodovka na jedno odpoledne. Posloucháno jako audiokniha, kdy jsem se celou dobu usmívala a občas řvala smíchem. Hárací kalhotky vedou :-D

KájaKoxík
20.07.2021 5 z 5

(SPOILER) Jo tak tohle jo :)

Velmi mě bavilo otočení rolí, a tedy vyprávění ze strany Nataši.
Velmi dobře jsou popsány situace, které znají asi všichni. Ať už od žen, či od mužů a to nejen na dovolené.

Jediné, co jsem si celou dobu říkala, bylo: Proč když přebalovala kufry, kontrolovala jejich obsah a byla schopná vytáhnou slipové plavky, se nepodivila nad tím, že žádný kufr neobsahuje boty do vody???

No a z "háracích" kalhotek jsem totálně odpadla já i muž. A jelikož to mám stejně jako Nataša a o svých dnech nosím jiný střih spodního prádla, i u nás se jim od té doby neřekne jinak :)

WaN635
06.07.2021 5 z 5

Líbilo se mi to, přečteno na jeden zátah v letadle :)

essidaven
02.06.2021 2 z 5

Tak toto mě moc nenadchlo. Neznám předešlé knihy z této série, ale tato nebyla nic moc. Poslouchala jsem v audioverzi, jako nenáročná literatura k procházkám s kočárkem se to dalo, v knižní podobě bych asi měla problém s dočtením. Vlastně to není vtipné ani humorné, ale tak trochu na hraně trapnosti. Klasické klišé, kdy si manželka stěžuje na chlapa. Kdyby měla doma takového neschopného blbečka, jak popisuje, myslím, že by s ním dlouho nevydržela. Chápu, že je to psané s nadsázkou, ale tohle nebylo zábavné, ale spíše otravné.
Souhlasím s komentářem _Michelle_.

ElikaS
15.05.2021 5 z 5

Vždy když se potřebuji odreagovat a pobavit, je sázkou na jistotu, sáhnout po knížkách Dominika Landsmana. Jeho styl psaní mě opravdu baví. A jeho „vztahový humor“ je ještě lepší než původní deníčky. Takže knížka splnila přesně to, co jsem od ní očekávala a skvěle jsem se bavila

AlbionFoxyFox
02.05.2021 3 z 5

Jednohubka na deštivé majové odpoledne. Začátek byl chvílemi až nudný, skutečně nahlas jsem se zasmála až ke konci. Za všech knih moderního fotra mě asi bavila nejméně.

heliiinka
16.12.2020 5 z 5

Rozhodně mě bavilo víc psaní autorovy manželky :D Mně osobně více sedl její humor a líbilo se mi, že to nebylo tak nadsazené a vtípky vytažené do extrémů. Parkrát jsem se nahlas zasmála v tramvaji. Moc odpočinková kniha.

Evina74
23.11.2020 3 z 5

Kniha tentokrát poslouchaná jako audiokniha, moc pěkně namluvená Co říct, pobavila jsem se, zažili jsme to všichni.

ANATS
04.06.2020 5 z 5

Zde není co psát, vše už je napsáno v předešlých komentářích.
Ztotožňuji se s těmi, kteří dali 4 nebo 5 hvězdiček. Já kdybych mohla dám klidně šest hvězdiček :)
I když jsem to přelouskala za jedno odpoledne, velmi příjemně mě tato knížka pobavila, rozesmála, opravdu zlepší náladu.
Mě se prostě doooost líbila :)))))

_Michelle_
04.06.2020 3 z 5

Místy celkem trapné, místy lehce vtipné. Takto bych charakterizovala obsah knihy. Text je samozřejmě formulován s velkou nadsázkou, a takto je k němu potřeba přistupovat, ale i tak jsou mnohé popisované skutečnosti prostě za hranou. Pokud by vypravěčka Nataša měla za manžela skutečně takového nepoužitelného kreténa (za použitý slovní obrat se omlouvám, ale vhodnější označení prostě není), tak by už dávno šustila rozvodovými papíry. O některých mužích lze mít jisté pochybnosti, ale předpokládám, že takový blbeček, jakým je Jindřich, ve skutečnosti ani neexistuje. Co dodat? Snad jen to, že někdy méně znamená více.

tuyen
21.04.2020 5 z 5

Tato kniha je podle mého názoru opravdu povedená. Není co se týče děje složitá na přemýšlení a místy mě i dost pobavila. Určitě doporučuji pokud hledáte nějakou oddechovou knihu.

Mikanadeta
07.04.2020 5 z 5

Po přečtení všech deníčků jsem měla trochu strach z této knihy, ale Dominik opět nezklamal. Smíchy jsem si jednou až vzbudila dítě u kojení :-D super čtení třeba zrovna na tu dovolenou.

Knihomolka506
16.02.2020 1 z 5

Jako k zasmání super , ale taky nic moc.. četla jsem ji asi proto tak dlouho, že jsem chtěla už číst nějakou jinou knihu. ne, že by mě nebavila, ale to byl takový suchý humor... Byla to moje první knížka od autora a chtěla bych si přečíst taky další. Možná budou lepší než tady ta. Kdoví...

Alex.rrr
14.01.2020 3 z 5

Jako oddechovka super, ale po deníčcích to ztrácí na vtipu a je to takové umělejší. Trochu mi to připomínalo podobu Účastníků zájezdu. Ano, Češi jsou na dovolených groteskní, ale asi se z toho dalo vytěžit více. Neurazí, nenadchne.