Didi15 Didi15 komentáře u knih

Katova dcera a ďábel z Bamberku Katova dcera a ďábel z Bamberku Oliver Pötzsch

Každý další díl je lepší a lepší a také se zdá delší :D Mám tuhle sérii moc ráda a Kuislovi jsou prostě sympatická rodina, takže se nedá nic dělat.:)

30.10.2022 5 z 5

Katova dcera a čaroděj Katova dcera a čaroděj Oliver Pötzsch

(SPOILER) Další super díl s oblíbenými postavami, opravdu solidní krimi ze 17.století. Bylo mi líto katovy manželky a nyní jsem zvědavá , jaký příběh si na nás vymyslel autor v dalším díle .

24.10.2022 5 z 5

Katova dcera a král žebráků Katova dcera a král žebráků Oliver Pötzsch

Další díl a opět skvělý příběh a ke slovu se už více dostává i Magdalena . Tahle série je boží a Kuisla nejde nemilovat :)

17.10.2022 5 z 5

Katova dcera a černý mnich Katova dcera a černý mnich Oliver Pötzsch

Já jsem se do této série naprosto zamilovala a víc k tomu nemusím nic dodávat:)

10.10.2022 5 z 5

Katova dcera Katova dcera Oliver Pötzsch

Moc pěkné dílko , těším se na další díly. V komentáři níže je napsáno, že by se to mohlo jmenovat Kat , což souhlasím. Uvidíme zda v dalších dílech bude mít katova dcera větší slovo :)

04.10.2022 5 z 5

Volané číslo existuje Volané číslo existuje Milan Tesař

Dostala jsem knihu jako dárek ke své objednávce , nic jsem neočekávala, ale nakonec jsem byla docela mile překvapena. Nápad skvělý , i když mě víc bavily příběhy ty vně telefonu. U některých jsem se zasmála a některé byly docela smutné. Do půlky mně kniha opravdu bavila , pak druhá půlka méně a ani nevím, čím to bylo ...proto dávám za tři, ale jinak povedené dílko.

29.09.2022 3 z 5

Poslední hřebík Poslední hřebík Stefan Ahnhem

Důstojné zakončení série s Riskem, četlo se jedna báseň. Jsem zvědavá, co autor zamýšlí dál . Ale tato série je opravdu bezvadná.

27.09.2022 5 z 5

Slib Slib Sharon J. Bolton

Opět skvělá kniha , je tedy pravda , že kniha je lepší z první půlky . To je velice zajímavý děj, pak už taky tak nějak tušíte , jak to přibližně asi dopadne . Ale i tak je to parádní thriller.

23.09.2022 5 z 5

Krysí ostrov a jiné povídky Krysí ostrov a jiné povídky Jo Nesbø

Musím jen za čtyři hvězdy, protože je Harry je Harry a to nic od Nesba asi nepřekoná . Ale povídky to byly zajímavé , i když jsem skoro vždy odhadla jak zřejmě skončí . Nejvíc se mi líbila asi povídka Černý jezdec . Kéž by ještě vyšel Harry Hole někdy :)

19.09.2022 4 z 5

Vepsáno krví vlastního srdce Vepsáno krví vlastního srdce Diana Gabaldon

Miluju bichle :) Za mě jeden nejlépe čtených dílů . Samozřejmě se nemohu dočkat dalšího , je to úchvatná série.

19.09.2022 5 z 5

Paměť kostí Paměť kostí Diana Gabaldon

Dokoukáte seriál a musíte prostě vědět, co zhruba bude dál :) takže skvělý , je to parádní čtení , obzvlášť co se týče dějové linie Clair a Jamier nebo Brianny a Rogera . Okamžitě jdu na další díl.

05.09.2022 5 z 5

Píseň mrtvých Píseň mrtvých Graham Masterton

Opět nejsem zklamaná , super příběh , i když jsem od půle věděla, kdo v tom asi má prsty. Skvělé prostředí a Katie mám ráda , takže se samozřejmě těším na další díl . Určitě stojí za přečtení .

24.08.2022 5 z 5

Hrobník Hrobník Oliver Pötzsch

Moje první setkání s tímto autorem a jsem nadšená , moc se mi kniha líbila . Tudíž zřejmě dočtu i nějaké předešlé knihy a tady se budu těšit na další díl.

22.08.2022 5 z 5

Zrada Zrada Joelle Charbonneau

První díl mě bavil o něco více , takže uvidíme ,jaký bude třetí díl .

19.08.2022 3 z 5

Neklidná krev Neklidná krev Robert Galbraith (p)

Rowlingová je opravdu Paní spisovatelka, tolik stránek a žádná nuda. Musela jsem číst a číst a číst a to jsem si přísahala, že si to budu šetřit , ale nešlo to. Na této sérii mě baví úplně všechno a doufám, že nebudu muset čekat na další díl tak dlouho. Tato kniha má pouze jedinou vadu a to je, že nemá o dalších 900 stránek víc:)))))

15.08.2022 5 z 5

Říkejte mi Win Říkejte mi Win Harlan Coben

Jo, Coben, to je jistota a srdcovka:) Win je super , baví mě , takže se moc těším na další díl.

15.08.2022 5 z 5

Dvojník Dvojník Brian Freeman

Mám ráda knihy od Freemana, takže jsem se těšila i na tuto. Bavila mě o krapítek méně než série s Frostem. Ale bylo to zajímavé a čekala jsem jaký bude závěr. A nakonec to pěkně vysvětlilo a klidně by se to obešlo i bez Karlyno vidění :)

01.08.2022 4 z 5

Zkouška Zkouška Joelle Charbonneau

Ano, jak je několikrát zmíněno v komentářích je to hodně podobné stylu Hunger games či Labyrintu, ale i tak je to zajímavý příběh, který stojí za to si přečíst . Určitě si přečtu i další díly.

27.07.2022 4 z 5

Hodná a zlobivá holka Hodná a zlobivá holka Michael Robotham

Opět skvělé čtení od tohoto autora , jsem moc ráda, že jsem na něj narazila.

22.07.2022 5 z 5

Řekni lituji Řekni lituji Michael Robotham

Tak tohle byla opravdu radost, nechápu, že jsem na tohoto autora narazila až teď. Budu muset vše napravit a tuhle knihu vřele doporučuji:)

18.07.2022 5 z 5