Didi15 Didi15 komentáře u knih

Chlorid sodný Chlorid sodný Jussi Adler-Olsen

Opět brilantní:) tato čtveřice vyšetřovatelů je parádní a skvěle baví , plus navíc skvělý příběh, takže co víc si přát:) Snad jen další díl :D

27.06.2022 5 z 5

Vražedná mysl Vražedná mysl Angela Marsons

Jedna z nejlepších detektivních sérií, spisovatelka píše svižně a všechno parádně utíká . Vždy rychle a perfektně napsáno . Je fajn, že člověk nemusí čekat na další díl tak dlouho . Takže nyní co ? No samozřejmě těšit se na další díl:)

20.06.2022 5 z 5

Psí život Psí život Jeff Kinney (p)

To jsem se zas zasmála , přesně jako kdybych viděla syna-pokojový typ:D

15.06.2022 5 z 5

Iluze Iluze Camilla Läckberg

Velice příjemný a čtivý příběh . Rozhodně se budu těšit na další díl , jediné co mi trošku vadilo , je chování postav v některých situacích, ale to zkousnu :)

13.06.2022 5 z 5

Stín ve dveřích Stín ve dveřích Tim Weaver

Opět skvělé , trochu jiný a přitom typický Raker . Nejvíc mě zaujal příběh z metra ,to bylo mrazivé . Takže nyní se už jenom těším na další díl.:)

08.06.2022 5 z 5

Kdo seje vítr Kdo seje vítr Hans Rosenfeldt (p)

No a kdy že bude další díl? Nutně ho potřebuju :)Tohle je fakt parádní série, kterou bych mohla číst pořád .

20.05.2022 5 z 5

Noční brána Noční brána Peter May

Mám pro Maye slabost , takže musím hodnotit vysoko. Ačkoliv se mi některé díly líbily více , pořád je to skvělá četba a tuhle sérii mám opravdu ráda.

18.05.2022 5 z 5

Šedá jako popel Šedá jako popel Ursula Poznanski

Parádní příběh, také mě to bavilo více než první díl. Hřbitovní prostředí mi přijde super, jen tak dál a jsem zvědavá na třetí díl.

16.05.2022 5 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Skvělá kniha a vůbec nechápu, jak se na Ukrajině může válčit.

16.05.2022 5 z 5

Dokonalá tma Dokonalá tma Helen Fields

Dokonalé série :)

09.05.2022 5 z 5

Opět skvělé , nic víc dodávat nemusím :) Snad jen , že se těším na další :)

09.05.2022 5 z 5

Nikdy Nikdy Ken Follett

Za mě dost čtivé , nejvíc mě bavily kapitoly , které se zaměřovaly na Abdula a Kiah . Nejsem zastánce politického čtení, ale toto mě bavilo a Follet je zcela jistě talent .

02.05.2022 4 z 5

Lov Lov Bernard Minier

Jsem fanouškem této série. Tato kniha byla zajímavá a opět jak jinak čtivá , ale ten závěr byl na mě nějaký rychlý a až nudný . Takže o jednu hvězdu musím dát méně.

21.04.2022 4 z 5

40 dní pěšky do Jeruzaléma 40 dní pěšky do Jeruzaléma Ladislav Zibura

vtipné a zajímavé, víc nemám co dodat . Rozhodně si přečtu i zbytek :)

12.04.2022

Dlouho jsem se u knihy tak nepobavila , smála jsem se téměř na každé straně . Moc se mi to líbilo , kdo chce oddych a zasmát se u knihy, ten ať si to přečte :)

29.03.2022 5 z 5

Svatba duchů Svatba duchů Peter May

Škoda jen , že je to tak krátké ....:)

27.03.2022 5 z 5

Léto vlků Léto vlků Hans Rosenfeldt (p)

Tak já nevím, moc jsem se na to těšila , ale nakonec jsem to četla moc dlouho , nemohla jsem se nějak začíst. Přitom námět byl skvělý , prostě mi to nějak nesedlo . Asi to nebyl Bergmann no:)

27.03.2022 3 z 5

Prorokova smrt Prorokova smrt Håkan Östlundh

Příjemné čtení , ale čekala jsem nějaké větší vyvrcholení . Předchozí díly mě bavily o něco více . No , škoda.

15.02.2022 4 z 5

Tanec v ohni Tanec v ohni Graham Masterton

Tuto sérii miluju , je to poutavé a tajemné , moc se těším na další díl . Jsou prostě díla, které si nemůžete nechat ujít . :)

03.02.2022 5 z 5

Nebezpečná hra Nebezpečná hra Camilla Läckberg

Nejradši mám sérii s Erickou , ale i tak to byla výživná a zajímavá jednohubka na hodinku .

03.02.2022 5 z 5