Denisa_a Denisa_a komentáře u knih

Hortenziová zahrada Hortenziová zahrada Marie Lamballe (p)

Tak moc jsem se na knížku těšila a byla jsem docela zklamaná.
Mám ráda příběhy z druhé světové války. Tady jsem to zase viděla z jiné strany, za což jsem vděčná.
V knize se promítaly příběhy z roku 2011 a kolem roku 1940. Ten z 2011 mě teda vůbec neoslovil, přišel mi nudný. Líbila se mi jen část s dopisy.
Příběh druhý mě bavil více. Ale bylo to takové "nemastné neslané". Hodně mě mrzel ten konec, to jsem nečekala. Sema i Maelle to s láskou neměli jednoduché a bylo mi z toho smutno.

17.03.2019 2 z 5

Omega Omega Jasinda Wilder

Krásné zakončení krásné série. Napětím jsem ani nedýchala a knihu si naprosto užila. Jen mě pak mrzelo, že už je konec :-(

17.03.2019 5 z 5

Beta Beta Jasinda Wilder

Hodně dlouho se mi nestalo, abych knížku přečetla za den.
Děj je vám jasný od začátku do konce a vše co si předpovíte, vám vyjde. ALE - čte se to tak dobře!
Jakože WOW. Stránky mi ubíhaly pod rukama jedna za druhou. Hrozně mi sednul styl psaní. Romantika, erotika a napětí. S hlavními hrdiny soucítíte a prožívate s nimi jejich trable.
Jediné co mi vadilo, je, jak si Val s Kyrie pořád říkali "miluji tě". Ze začátku fajn, ale pak už mi to lezlo na nervy :-)
A také jsem byla ráda za kapitoly z pohledu Valentina.

10.03.2019 5 z 5

Alfa Alfa Jasinda Wilder

Taková ta klasika. On je dokonalý,bohatý ale má svá tajemství. Ona úplně obyčejná holka.
Ale tohle se četlo vážně hodně dobře. Stránky mi mizely pod rukama. Chvílemi trošku přitažené za vlasy (a to doslova :-) ale moooc hezké počtení.
To, co mi přišlo na začátku divné, se na konci krásně vyřešilo.

05.03.2019 4 z 5

Víš, že mi chybíš? Víš, že mi chybíš? Estelle Maskame

Krásné zakončení. Tenhle díl se mi líbil asi nejvíce. Četla jsem a už mi zbývalo jen 50 stránek a já si uvědomila, že nechci, aby to skončilo :-(
Těším se na vyprávění z pohledu Tylera.

02.03.2019 5 z 5

První konec První konec Lauren James

Já jsem docela zklamaná. Nějak jsem se vůbec nemohla začíst. Přečetla jsem jí, ale moc mě neuchvátila.

26.02.2019 2 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou Gayle Forman

I když je to hodně krutá a smutná knížka, mě moc nesedla. Ani dobrý, ani špatný. Nedokážu napsat důvod proč. Asi jsem jen čekala víc. Neurazí, nenadchne.

23.02.2019 3 z 5

Než přišla bouře Než přišla bouře Susea McGearhart

Líbila se mi, ale ne až tolik abych z ní byla nadšená. Nedokázala jsem se do toho vcítit a prožívat to vše s autorkou.
Za mě takový průměr. Možná to bylo tím, že je v knize hodně slovíček z oboru. Sice je na konci slovníček ale stejně...
Fotky knize dodávají své kouzlo. Autorka je pro mě hrdinka.

23.02.2019 3 z 5

Krutá krása Krutá krása Rosamund Hodge

Mě se kniha líbila hodně. Moc se mi i líbí ty příběhy od Bohů. Taková zvláštní knížka. Ale tak zvláštní až je krásná.
Jen teda ty jména těch Bohů. Zkracovala jsem si je. A taky ten konec. Na mě byl hodně zmatený a musela jsem si ho přečíst 2x abych ho pořádně pochopila.
Dala bych 5 hvězdiček, ale za ten konec jednu ubírám.

19.02.2019 4 z 5

Terapie sdílením Terapie sdílením Ester Geislerová

Nějak nevím, co si o tom myslet. Zasmála jsem se 2x. Ještě že jsem si jí jen půjčila z knihovny jinak bych byla zklamaná kdybych do ní investovala peníze.

14.02.2019 1 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kelly Oram

Z prvního dílu jsem byla úplně nadšená. Tak jsem samozřejmě zatoužila i po pokračování. Velká chyba. Vůbec mě to nebavilo. Nejdříve jsem přeskakovala řádky, později bohužel kapitoly. TO, na co všichni čtenáři čekali, stejně nepřišlo. Škoda, příběh mohl být zakončen tak krásně v prvním dílu...

13.02.2019 2 z 5

Nyxia Nyxia Scott Reintgen

Vždy když čtu knihu, tak si sama předvídám děj a v duchu si říkám, co se asi tak stane. A tady jsem se asi 10x spletla. Příběh vás okamžitě vtáhne do děje. Žádné okecávání a autor jde hned na věc! Sotva se začtete, urovnáte si vše v hlavě a začnou absolutně nepředvídatelné zvraty a vy se nemůžete odtrhnout. Říkáte si ještě jednu kapitolu a ještě jednu... A pak je konec knihy. Vy máte pusu dokořán a další díl vychází až na podzim. Tak co to je :-D Ba ne, ta knížka je opravdu skvělá. Pro milovníky sci-fi románu jak vyšitá. Jen nteda nevím, jak vydržím čekat na další díl... :-(

11.02.2019 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Líbila se mi hodně. Nejvíce se mi líbil první a poslední pohled. To, jak jsou všechny postavy propojené je úžasný.
Chudák Hana. Celý život o ničem. Prožila si toho tolik... Na konci jsem plakala, přišlo mi to strašně líto navíc když vím, že se tohle ve válce opravdu dělo. Ale i jsem se u konce trochu zasmála, to s těmi jehlicemi mě pobavilo. Jsem strašně vděčná, v jaké době žiju.
Při čtení mě bolelo srdce..

08.02.2019 5 z 5

Slzy prodaných dívek Slzy prodaných dívek Monika Wurm

Knížku jsem hltala. Doslova mě uchvátila. Každý moment jsem s Malayou prožívala. I když jsem věděla, že je příběh vymyšlený. Protože si myslím, že se tohle ve skutečnosti opravdu ještě děje. Ale po druhé polovině knížky se začalo dít až moc náhod najednou. A to šlo už vidět, jak je příběh vymyšlený.. Hodně moc "náhod" najednou, to mi vadilo.

02.02.2019 4 z 5

Cena mého života Cena mého života Tina Okpara

Měla jsem jí přečtenou za jeden delší večer. Četlo se to samo. Tak vás to vtáhne do děje, že si říkáte ješte jednu kapitolu a ještě jednu... A už je konec knihy. Chudák Tina, prošla si skutečným peklem. Její adoptivní rodiče? Jedním slovem: zrůdy!

20.01.2019 5 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kiera Cass

PŘENÁDHERNÉ zakončení celé série ❤️ já k tomu ani nemám co dodat. Dokonalost na závěr. Až slza dojetím ukápla.

07.01.2019 5 z 5

Provdaná proti své vůli Provdaná proti své vůli Lajla

Drsný příběh. Lajla mi byla už od začátku hodně sympatická. Takový "rebel". Chvílemi jsem se u knihy i smála a říkala si "jo, jen jim to nandej!"
Četlo se to velmi dobře. Díky bohu, že byla chytrá a nenechala si život zkazit úplně. Líbilo se mi, jak byla ke konci mazaná.
Jen nechápu, jak po tom všem mohla mít pořád ráda svého otce...

06.01.2019 5 z 5

Cinder & Ella Cinder & Ella Kelly Oram

Tak tahle kniha je moje TOP1 za rok 2018 ❤️ Jsem z ní totálně nadšená. Styl psaní. Pohledy obou postav. Úžasný příběh a jako ten konec? Slzy jako hrachy. Hned si musím obstarat další díl ❤️ Já tyhle sladký románky mi-lu-ju

31.12.2018 5 z 5

Ve jménu cti Ve jménu cti Sarbdžít Kaur Athval (p)

Podle skutečné události. Tohle byla vážně síla. Chápu, jak je člověk od mala vychováván k jejich víře, tak že nic jiného nezná. Ale že je ta víra tak silná, že úplně v klidu spáchají vraždu, to je neuvěřitelný. A co řekne jejich maminka, je svatý... :-/

29.12.2018 4 z 5

Polibek v New Yorku Polibek v New Yorku Catherine Rider

Moc hezká vánoční oddechovka. Nic není přitažené za vlasy. Do jisté míry docela reálné. A hodně se dá předpokládat konec. Četla se hezky, nemusí se u toho přemýšlet.

23.12.2018 4 z 5