Denisa_a Denisa_a komentáře u knih

Vánoční zázrak Vánoční zázrak Jay Asher

Tohle bylo tak hezký! Málo lidí, jednoduchý děj, láska a vánoční stromečky. Totální oddechovka při které se nemusí přemýšlet. Určitě doporučuji. A k smrti nenávidím otevřené konce. Tady sice je, ale končí to tak krásně, že se ten zázrak dá jednoduše domyslet :-)

19.12.2018 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

No, dostala mě, né že né. Jen jsem trochu zmatená z toho konce a nejsem si jistá, jestli jsem ho dobře pochopila. Ale jinak vše super, hrozně čtivá a konec napínavý.

09.12.2018 4 z 5

Oba na konci zemřou Oba na konci zemřou Adam Silvera

Ó. Můj. Bože. To bylo skvělý ❤️ Trochu víc morbidní na můj vkus ale zase něco nového. Super nápad. Hlavně autor má můj respekt, že jeden den dokázal napsat na tolik stran. Už od prvních stránek jsem si zamilovala styl psaní. Hltala jsem každou kapitolu. Jen mě mrzí ten konec. Nechci spoilerovat, ale vážně jsem si myslela, že se to ukončí v posteli... Jo a při čtení jsem si projížděla uvedený instagram a brečela u těch fotek. Miluju tu knížku. Pluto ❤️
Tohle je přesně ten tip knihy, kterou musím nejdříve vstřebat, než se pustím do další..

26.11.2018 5 z 5

Ztracené Ztracené Eva Urbaníková

Uf, to teda bylo něco. Tuhle tématiku čtu ráda/nerada ale tohle mi dalo zabrat. Navíc když je to podle skutečné události. Místy mi úplně padala brada. Některých žen mi bylo opravdu hodně líto. Ale komu není rady...
A teď si musím jít přečíst román se šťastným koncem :-)

14.11.2018 5 z 5

Ve tvých očích Ve tvých očích Nicholas Sparks

Tahle knížka byla moje prvotina od tohoto autora a už teď vím, že chci všechny jeho knížky. Hrozně mi "sednul'' styl jeho psaní a humor který se schovává mezi řádky. Tohle byla romantika jako blázen spojená s detektivní/kriminální zápletkou. I když tyto dva žánry nemusím, tady mi to vůbec nevadilo. Jsem z knížky nadšená ❤️

28.10.2018 5 z 5

Život bez tebe Život bez tebe Katie Marsh

City. Láska. Nenávist. Takhle procítěnou knihu jsem hodně dlouho nečetla. Byla přenádherná. Navíc jsou v knížce dopisy které psala matka Zoe po celý život. To je tak krásné ❤️ tolik krásných myšlenek...

14.10.2018 5 z 5

Arabská žena Arabská žena Tanya Valko

Uf, to teda byli nervy! Hlavně ten konec, napětím jsem ani nedýchala. Chudák holka, tolik si toho musela prožít. Kdyby nebyla tolik naivní ani se to nemuselo stát. Ale když je člověk zamilovaný, vidí věci jinak. Určitě si přečtu další díly. Ten konec mě k tomu úplně navnadil. Až slza ukápla ❤️

07.10.2018 4 z 5

Koruna Koruna Kiera Cass

Tak tohle mě bavilo hodně. V předchozím díle mi byla Eadlyn nesympatická ale to se pak změnilo a já se do dalšího dílu vrhla ras dva. Úplně jsem tušila že si vybere toho, koho si vybrala. Krásná pohádka se šťastným koncem ❤️

28.09.2018 5 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

Tak moc jsem se na pokračování těšila a Eadlyn mi byla docela nesympatická, mrška jedna, To se potom ke konci změnilo a do druhého dílu jsem hupsla ras dva.

28.09.2018 4 z 5

Láska v Provenci Láska v Provenci Bridget Asher (p)

Anotace a obálka mě nalákala. Příběh už pro mě nic moc. Přistihla jsem se, jak přeskakuji řádky. Oddechovka bez přemýšlení. Na mě až moc nudná, příběh mdlý.

28.09.2018 2 z 5

Zakázaná oáza Zakázaná oáza Choga Regina Egbeme

Tento díl se mi líbil méně než ten první. Ale i tak si určitě přečtu díl závěrečný.

28.09.2018 3 z 5

Za zlatými mřížemi Za zlatými mřížemi Choga Regina Egbeme

Píšu tenhle komentář se slzou v oku a hned se vrhnu na další díl. Ze začátku nic moc ale pak se to rozjelo a knížka nešla odložit. Moc se mi líbil začátek a konec. Jak Choga vyprávěla svůj příběh sestře ❤️

04.09.2018 4 z 5

První První Kiera Cass

Tohle bylo přenádherný. Já ten příběh miluju. Lepší než druhý díl. Tohle bylo akční, pořád se něco dělo a nutilo číst dál. Přečetla jsem na 2x. Nějak rychle to uteklo... :-(

29.08.2018 5 z 5

Vábení pouště Vábení pouště Helen A. Rosburg

Příjemná romantická oddechovka z prostředí beduínů.

19.08.2018 3 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Tak moc jsem se na Ženu v okně těšila a tak dlouho mi trvalo než jsem jí dočetla. Ze začátku mě to moc nebavilo. Bavilo mě třeba posledních 70 stran kdy se to rozjelo a já se nemohla odtrhnout. Ale na to že má 350 stránek...

09.08.2018 3 z 5

Amira z harému Amira z harému Soheir Khashoggi

Četla se mi velice dobře. Čtu tuhle tématiku ''ráda'' ale občas u toho chytám nervy. Jako u téhle knížky. Ještě že to dopadlo, jak to dopadlo. Amira je pro mě hrdinka.

30.07.2018 4 z 5

Elita Elita Kiera Cass

MILUJU ♥ Přečetla jsem za chvíli a nemůžu se dočkat až se vrhnu na další díl. Je to skvělý.

25.07.2018 5 z 5

Živote, díky aneb každý má svého anděla Živote, díky aneb každý má svého anděla Helena Vrábková

Mě moc kniha neuchvátila. Čekala jsem motivační knihu a spíš to na mě působilo jako deník, či vyprávění vzpomínek. Autorka působí jako moc milá a příjemná dáma.

25.07.2018 2 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

WOW! Přečetla jsem jí na 2x jak moc se mi líbila. Hlavní hrdinka mi byla moc sympatická svým chováním a i princ. Přesně tak jak mi bylo jasné už od začátku o čem knížka bude, tak je mi úplně jasné jak to bude pokračovat. Ale nevadí. I tak si už letím do knihovny pro další díl :-)

07.07.2018 5 z 5

Víš, že tě potřebuju? Víš, že tě potřebuju? Estelle Maskame

Úplně jsem od začátku tušila, že to dopadne, jak to dopadne. Že si přečtu poslední dvě stránky a budu nedočkavá do srpna než vyjde další díl. Ze začátku se mi to líbilo hodně, potom mě to chvíli docela nudilo. Ale pak se tam stalo co se stalo a já se zase nemohla odtrhnout od čtení ♥

Jo a mimochodem... Závěrečný díl vychází na moje narozeniny. Co víc si knihomolka může přát :-)

02.07.2018 4 z 5