Denča23 Denča23 komentáře u knih

Království hříšných Království hříšných Kerri Maniscalco

No musí se přiznat, že taky patřím k těm, co kniha neoslovila.
Přijde mi, že tam stále byly pouze domněnky a na konec vlastně nic moc nevíme.
Asi by to byl fajn příběh, kdyby to bylo lépe zpracované, určitě by to pak nadchlo více....

11.10.2022 2 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Za mě super a rozhodně doporučuji.
Nic zdlouhavého, pěkně napsaný. Přečteno za jeden den. Doufám, že další knihy budou podobné :)

06.01.2023 5 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Druhý díl naplnil mé očekávání o 100% lepší než první..pecka! :)
Tamlinovi nafackovat!!... ten mě opravdu zklamal.
Je to suprově napsané, děj úplně vtáhne...... Přečteno jedním dechem.
Další díl mi přijde za týden, doufám, že si neukousu všechny nehty nervozitou a nedočkáním.. :D

04.10.2022 5 z 5

Krvavé ostří Krvavé ostří Sarah J. Maas

Knihu jsem četla asi po roce, co jsem dočetla sérii Skleněný trůn.. tento svět mě nikdy neomrzí. Opravdu uvažuji po přečtení nad tím, že se vrhnu na Skleněný trůn znovu.

"Jsem Celaena Sardothien a nebudu se bát."

Perfektní povídky, jen mě mrzí, že tam nebylo nic z Endovieru.

03.10.2022 5 z 5

Říše upíra Říše upíra Jay Kristoff

Bomba, už aby bylo pokračování :)

29.09.2022 5 z 5

Probuzení Probuzení Lisa Jane Smith

Jelikož jsem viděla seriál, myslela jsem si, že mě kniha nebude bavit, nastesti opak je pravdou jelikož seriál je docela dost odlišný. Akorát jsem zklamaná, že tahle Elena je blondýna ::( ale ne konci knihy jsem si ji také už trochu oblíbila. Hurá na další díl!

12.01.2019 4 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Smutný drsný příběh. Pěkně napsané. Také nedoporučuji číst slabším povahám.

Vykoupená Vykoupená Kristin Cast

Celou tuto sérii jsem přečetla jedním dechem, nedokázala jsem se od knih odtrhnout. I když mě někdy štvalo, že se skoro celou knihu nic nedělo a vyvrcholilo se to až na konci na pár stránkách, ale i tak to bylo velice pěkné čtení. Skvělý nápad autorku velice obdivuji. A nemůžu udělat nic jiného, než Školu noci doporučit.

Dotek jako led Dotek jako led Jennifer L. Armentrout

Druhý díl úplně super. Ale ten konec ? Tak napínavé :(

18.04.2023 5 z 5

Světlo a stíny Světlo a stíny Leigh Bardugo

Po dočtení do kterého jsem se musela spíš nutit, mám opravdu smíšené pocity. Kniha mě začala trochu bavit až kolem dvousté stránce.
Příběh to je určitě zajímavý, ale rozhodně bych vynechala spoustu zbytečností.... Když se konečně něco začalo dít byl konec. Tak nějak nevím, zda se vůbec pustím do dalšího dílu....

04.10.2022 2 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Nejdříve se mi do čtení moc nechtělo. Popis mě nezaujal.
Nakonec jsem dočetla vše co jsem měla rozečtené a rozhodla jsem se dát knize šanci a vůbec nechápu, jak jsem mohla být tak blbá, že jsem ji nepřečetla hned. :D
Rozhodně doporučuji všem co váhají.
Knihu jsem měla za dva dny přečtenou a už čekám, kdy mi domů dorazí zbytek dílů.

29.09.2022 5 z 5

Ztracený svět v podzemí Ztracený svět v podzemí Roderick Gordon

Tuto knihu jsem četla ve 14 letech a velice mě nadchla. Chystám se ji číst znovu. Neobyčejný příběh. Doporučuji.

21.02.2019 4 z 5

To To Stephen King

No teda to byla jízda, ještě teď mám z něčeho husí kůži. Jelikož jsem teda viděla film, tak jsem věděla do čeho jdu. A za mě bomba i když musím přiznat, že některé části byly moc zdlouhavé a zbytečné jinak ale paráda.

Moje první knížka od Kinga a rozhodně jsem s ním ještě neskončila .

16.12.2022 4 z 5

Hra o trůny 1 Hra o trůny 1 George R. R. Martin

Za mě super, ale musím se přiznat, že kdybych si nepamatovala skoro všechny postavy ze seriálu, měla bych v tom asi guláš.
Příběh mě ale baví a je to dobře napsané :)

30.10.2022 5 z 5

Zášť Zášť Lisa Jane Smith

Tento díl byl o něco lepší než ten předešlý, ale ten konec jsem nečekala. Jsem zvědavá co bude v dalším. A i teď jsem ráda že seriál je jiný než knihy, jako by to byly dva rozdílné příbehy těch samých lidí.

16.01.2019 3 z 5

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Jeena z mých oblíbených knih už od 7. třídy základní školy. Přečetlou ji mám několikrát . :)

05.01.2019 4 z 5

Otrocká krása Otrocká krása Ilka Pacovská

Jeden z nejlepších dílů této série :) napínavý a strašidelný

Ostrov zasvěcení Ostrov zasvěcení Ilka Pacovská

Moc nesouhlasím s ostatními že první díl patřil k nejslabším. Mě se teda libil. Je pěkně napsaný jak utíkali z dětského domova a na ostrově zasvěcení se mi to moc líbilo. :)

03.01.2019 5 z 5

Lev, čarodějnice a skříň Lev, čarodějnice a skříň C. S. Lewis (p)

Krásné napsaná kniha s napínavým originálním příběhem. Doporučuji přečíst všechny knihy ze série :)

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Až na ten konec, kdy se konečně začalo něco dít. Mě to moc nebavilo. :/

15.03.2023 3 z 5