Dadula118 Dadula118 komentáře u knih

Dvůr mrazu a hvězd Dvůr mrazu a hvězd Sarah J. Maas

Musím napsat,že jsem se hrozně ráda vrátila na Zimní dvůr.Krásně napsané.Těším se na další knihy

02.12.2018 5 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Teda za mě nic moc.od půlky už mě to přestalo bavit a do čtení jsem se musela nutit.Podle mě,je to jeho nejslabší kniha

27.10.2018 3 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

opět skvělá kniha od autorky.Výborně napsané,nemohla jsem se odtrhnout.prostě to nešlo

20.10.2018 5 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Výborný, výborný, výborný.skvele jsem se bavila,chvilkami i rehtala nahlas.fakt výborný .To moravské nářečì příběhu hodně pomohlo.

27.09.2018 5 z 5

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

dlouho jsem nemohla v téhle knížce najít něco...ale je to tam... dozrálo to,našla jsem to a jsem hoodněě zvedavá na pokračování.

04.08.2018 4 z 5

Štěstí pro lidi Štěstí pro lidi P. Z. Reizin

no rozhodně téma na zamyšlení..... prvních 100 stránek jsem se nemohla začíst,ale pak už se nešlo odtrhnout.Hvězdičku uberu jen za težší text.

22.07.2018 4 z 5

k této knížce mám jediné...... výborný,výborný,výborný.....:-D Jen tak dál Ladislave:-D jdu na Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzii

15.07.2018 5 z 5

Co neodvál ani čas Co neodvál ani čas Hana Marie Körnerová (p)

Je mě ctí,že můžu napsat první hodnocení.
Moc ráda čtu o tom,jak lidé žili,žíjí v jiných zemích,ale tohle pro mě byla "novinka"
Příběh ze země,ve které žiju,ale z doby,kterou jsem jako malá vnímala jinak,dětsky.
Doba socialismu se prolínala s dobou(skoro současnou)
Život tří žen,jejich lásky,starosti....
Za mě pět hvězdiček a autorce děkuji za krásnou knihu a těším se na další:-)

09.06.2018 5 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Musím teda říct,že to byla jízda.Druhý díl,byl lepší,ale třetí taky super.Už se fakt těším na čtvrtý díl(který prý autorka ještě nedopsala:-()
Já prostě tenhle únik do světa víl,čarodějů a různých bytostí miluju:-D

20.05.2018 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

tak tohle byl fičák:-) nemohla jsem se odtrhnout a musela číst a číst.Podobně jako u Manželé odvedle,jsem čekala na konci nějakou kulišárnu a byla tam.....
skvělé,jsem zvědavá na další knihu.

08.04.2018 5 z 5

Panský dům Panský dům Anne Jacobs

"Večery pod lampou" Knížka,od které nečekejte nějaké drámo.Spíše klidnější příběh.

05.04.2018 4 z 5

Zlomení andělé Zlomení andělé Gemma Liviero

Hodně silné čtení.

29.03.2018 5 z 5

Vzdálená řeka Vzdálená řeka Barbara Wood

Dávám pět hvězdiček.Mě autorka opět nezklamala.Krásně napsaný příběh jedné rodiny po jedno staletí.Pro mě je to paní spisovatelka a už se těším na další knížku.

21.03.2018 5 z 5

Na lovu Na lovu Meagan Spooner

Za mě teda škoda papíru...Dvě hvězdičky dávám za nápad.Ale přišlo mě to nedotažené,povrchní.

21.02.2018 2 z 5

Ginny Napořád Ginny Napořád Benjamin Ludwig

Hodně emotivní knížka,dlouho mě zůstane v hlavě....

03.02.2018 5 z 5

Faja Faja Petra Stehlíková

ježíš,kdy bude další díl?nutně ho potřebuju:-(
výborná knížka,skvěle napsaná,prostě )úžasný..

28.01.2018 5 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

CHci třetí díl............ úplně parádní knížka,přečteno jedním dechem ,nemohla jsem se urvat.Druhý díl je určitě lepší jak první,jsem opravdu zvědavá na třetí....

02.01.2018 5 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Určitě zajímavý námět,příběh.jen mě to chvilkama nebavilo,na mě tam bylo moc okecávání a přišlo mě to trochu zmatené,ale i tak dávám čtyři hvězdičky a přečtu si další díl,protože mě zajímá,co bude dál.....

26.12.2017 4 z 5

Jiskra v popelu Jiskra v popelu Sabaa Tahir

Přečteno jedním dechem.parádní příběh,má to hlavu,patu.Promyšlené detaily,postavy,Jsem opravdu zvědavá,jak bude příběh pokračovat.

03.11.2017 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

to zase byl nával emocí a citů.... krásně napsané,zhltla jsem to na jeden zátah.

04.10.2017 4 z 5