ciniminisek ciniminisek komentáře u knih

Druhá šance Druhá šance Lisa Jane Smith

Udržovací díl. Nudný, ničím nezajímaví. Už bych celou sérii ukončila.

07.02.2013 2 z 5

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Přiznám se, že jsem od této knihy očekávala víc. Více emocí, více vcítění do postav(y). Musím uznat, že nápad to je geniální, úplně něco jiného,než doposud vše publikované. Bohužel bylo vše zbytečně protahováno, vše do detailu vysvětleno, ale někdy to bylo zbytečné. Ubrat knize 100-150 stran a jsem spokojená. Bavit mě začalo až posledních 100 stran. Hvězdičku přidávám za dobrou tečku na konci. Dnes je vzácnost mít konec dle svých představ. Co mohu říct je, že se velmi se těším na film, zajímá mě jeho zpracování.

02.02.2013 4 z 5

Lví hříva Lví hříva Shelly Laurenston

Zajímavá kniha. Trošku mě zarazilo i naštvalo zároveň, že jsou dva příběhy v jednom. Ale skvělé postelové scény to vše vynahradily. :-D

31.01.2013 4 z 5

Anna krví oděná Anna krví oděná Kendare Blake

Zase něco nového, kniha mě nenudila, ale taky úplně nenadchla. Mohla jsem se od ní odtrhnout, ale zároveň jsem potřebovala vědět co bude dál. proto dávám zlatou střední cestu. Myslím, že knize hodně ublížilo to, že byla velmi medializovaná a člověk pak od toho očekává velmi mnoho.

29.01.2013 3 z 5

Miluji tě, Beth Cooperová Miluji tě, Beth Cooperová Larry Doyle

Nic mi na tom vtipného nepřišlo. Kdyby se odstranil text s názvy filmů a hlavně několika písní, kniha by měla o 50 stránek méně a to by bohatě stačilo. Ke knize se určitě nevrátím.

28.01.2013 1 z 5

Jednou nohou v hrobě Jednou nohou v hrobě Jeaniene Frost

Další super série, tento díl byl ještě lepší, než díl předchozí. Pěkně napsané, výborné postavy i příběh.

27.01.2013 5 z 5

Na půl cesty do hrobu Na půl cesty do hrobu Jeaniene Frost

Zase jsem narazila na skvělou sérii. Mohu doporučit. Od první stránky do poslední se vážně nenudíte.

25.01.2013 5 z 5

Střípky duší Střípky duší Mary Lindsey

Pěkně začínající série. Líbilo se mi to, těším se na pokračování.

24.01.2013 4 z 5

Magie krve Magie krve Ilona Andrews

Série nabývá na síle, díl od dílu se lepší. Spisovatelka to už má v ruce. Výborný díl, výborná série.

23.01.2013 5 z 5

Magie útočí Magie útočí Ilona Andrews

Opět výborný díl, z celé série nejlepší.

22.01.2013 5 z 5

Magie spaluje Magie spaluje Ilona Andrews

Další skvělý díl. Přemýšlela jsem jen o třech hvězdičkách, ale posledních 10 kapitol mě do děje vážně vtáhnul a konec byl vynikající.

21.01.2013 4 z 5

Magie mrtvých Magie mrtvých Ilona Andrews

Ze začátku nudný, zdlouhavý. Pak se příběh pomalu rozjížděl a na konci knihy jsem byla vážně nadšená. Vtipné vsuvky byly úžasné. Věřím, že celá série se mi bude moc líbit.

20.01.2013 4 z 5

Železná dcera Železná dcera Julie Kagawa

Druhý díl byl o poznání lepší než ten první. Bohužel jsem se zdlouhavému vysvětlování a popisování opět nevyhnula. Tento díl mě dokonce i zasáhl. Konec otevřený ale přesto pěkný. Jen toho Puka nějak nemohu vydejchat. Snad se to ještě vyřeší. :-(

18.01.2013 4 z 5

Proměna Proměna Nancy Lindsay Jones Holder

Dobrý nápad, příšerně napsaný. Třičtvrtě knihy jsem se nudila a nutila dále číst, že se to teprve rozjede. Když se tak stalo, tak jsem zjistila, že je konec. Navíc je to tak hloupě ukončený, že si nemohu myslet nic jiného, než, že je to prostě reklamní tah, jak z lidí vytáhnout další peníze, aby si zakoupil druhý díl. Já si ho samozřejmě koupím. Jsem člověk zvědavý a navíc, co připisuji k dobru jsem si oblíbila hlavní postavy. Nejvíce mě zajímá jak dopadne Cordelie, "milostný" trojúhelník a samozřejmě co Kat je a kdo jí kousl. Musím ještě podotknout, že obálka je příšerná. Dám hvězdičku navíc, za to, že je to první dílko těchto spisovatelek. Jsem velmi zvědavá na pokračování.

16.01.2013 3 z 5

Znamení vlka Znamení vlka M. T. Majar (p)

Naprosto skvělá knížka. Výborně napsaná, pěkná obálka, hardback, široká, přesto lehká. Není lepená ale šitá, jsem spokojená. Co se týče příběhu jsem maximálně spokojená. V prvním pár kapitolách mi chyběli nějaké emoce, pak jsem se jich ale nabažila dosyta. Příběh je velmi podobný se sérií Mercy Thompson. Velmi se mi líbila, kdybych nepřečetla epilog, tak by mi stačil pouze tento díl. Doporučuji.

15.01.2013 5 z 5

Navždy Navždy Lada Jánská

Pěkná kniha s dobrým obsahem. Zatím jsem si oblíbila jen jednoho českého autora na toto téma a L. Jánská je další na řadě. Líbil se mi obsah, příběh i styl psaní, obálka a tvrdá vazba. Knihu mohu určitě doporučit. Sladce naivní a přitom neprotivná Lily a úžasný přitom pěkně šmejdský Alex :-D výborná kombinace. Rozhodovala jsem se mezi 4 a 5 hvězdičkami ale za tu krásnou obálku dávám bodů určitě nejvíc. Pokud bude někdy další pokračování, určitě jdu do něj, tak jako do knih této spisovatelky.

14.01.2013 5 z 5

Proměněna za soumraku Proměněna za soumraku C. C. Hunter (p)

Výborný díl, troufám s říct, že nejlepší. Nemůžu se dočkat dalšího dílu, je stále tolik otázek bez odpovědí. Moc se těším jak to vše dopadne. Nejen náš milostný trojúhelník.

13.01.2013 5 z 5

Útěk Útěk Sophie Jordan

Musím říct, že mě tento díl zklamal. Očekávala jsem od toho tedy víc. Převážně byl děj nudný, světlé stránky byli, když byla Jacinda s Cassianem nebo Willem. Ovšem poslední kapitola mě pohltila a docela jsem koukala, že to byla poslední stránka. Velmi dobrý tah na ukončení, člověk bude mít potřebu se pustit do třetího dílu. O proti prvnímu dílu který se mi líbil mnohem víc, dávám slabé 3 hvězdičky.

12.01.2013 3 z 5

Modrá jako safír Modrá jako safír Kerstin Gier

Pěkný díl, lepší než předchozí. Konec je takový, že si další díl musíte přečíst i kdyby jste nechtěli. V knize je málo překvapení, je tam dost předvídatelných situací, ale příběhu to kupodivu neškodí. Velmi se mi líbily, do příběhu vsazený vtipný "hlášky" nejen nového kamaráda ducha- démona. Dávám plný počet bodů. Obálka je zvláštní, pěkná a ojedinělá.

11.01.2013 5 z 5

Bitva o Hex Hall Bitva o Hex Hall Rachel Hawkins

Nejlepší díl ze všech. V příběhu bylo napsáno přesně to, co od knih vyžaduji. Dokonalí konec, výborné hlavní postavy. Příběh doporučuji a autorce děkuji za krásnou sérii.

09.01.2013 5 z 5