Magie krve

Kate Danielsová se „stará“ o paranormální problémy, jež nikdo jiný nechce řešit, zvlášť pokud se týkají společnosti kožoměnců v Atlantě. Když ji povolají k prošetření rvačky v Ocelovém oři, baru na hranicích mezi územím kožoměnců a nekromantů, rychle zjišťuje, že se ve městě objevil nový hráč. Starý tisícovky let, a co víc, bojoval v nesčetných válkách po boku jejího otce. Kdo ví, jestli tenhle protivník nebude moc velké sousto i pro Kate a Currana, Pána šelem. Protože tentokrát bude muset Kate čelit vlastní rodině…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/136607/magie-krve-136607.jpg 4.7408

Kate Daniels 4.

Horory, Fantasy, Dívčí romány
Vydáno · Fantom Print

Magic Bleeds · 2010

Kniha Magie krve

makynka911
30.10.2018

Poutavá série o nevšední dvojici, město, kde se může stát cokoliv a můžete potkat i to, o čem jste si do té doby byli jistí, že neexistuje.

Tento díl byl pro mě přelomový. Díly se mi líbily, tento díl byl skvělý, ale na další díl už se prostě necítím. Možná někdy :)

Shaki
28.10.2018

Opět podařeným díl, ve kterém Kate a její rodinu poznaváme lépe. Krom toho, že se spousta věcí konečně vyjasní, nastanou nové otázky. Četlo se to jedním dechem, protože řádky jsou proloženy jak skvělým humorem, napětím, tak spoustou poučných informací. Klobouk dolů.

Lethania
03.07.2018

Po minulém dílu jsem si myslela, že pokračování nedosáhne takových kvalit jako třetí díl, ale to jsem se spletla. Téměř na každé stránce byla akce a parádní černý humor hlavní hrdinky Kate. Kniha má ode mě i malé plus za to, že milostná linka nepřevládá (narozdíl od některých urban fantasy sérií).

kklepkaa
01.03.2018

Opět jsem se bavila... sarkastická Kate je skvělá a společně s Curranem mě pořádně ani nenechají vyspat. Opravdu návyková série. Jsem ráda, že milostná linka nepřevládá, takhle je to přesně akorát. Tenhle díl mi přišel o trochu slabší než předchozí a asi si i teď musím dát od Kate menší oraz a po 4 knihách si taky přečíst trochu něco jiného :-)

Turante
12.02.2018

Opět super příběh, nemohla jsem se odtrhnout. Prostě Kate a Currana miluju

Jimm1
07.12.2017

Série je čtivá, oddychová a velmi nenáročná. V tomto dílu jsem byl poněkud zklamán. Začátek vcelku povědomí z předchozích dílů. Kate se vyhýbá pánovi šelem, protože ho bytostně nesnáší. Když došlo na rádoby postelovou pasáž, musel jsem si dát pod čtečku hrnek s čajem. Tolik sladkého medu co mi odkapalo, stačilo na oslazení pěti litrů. Tolik do sebe ani Kate nedostala od magického doktora Doolitla. Takže se dostáváme do sekce červená knihovna. Jsem zvědav jak to bude pokračovat. Pokud se to nezmění, sérii odložím ad akta k ledu. A přitom to mělo takový náboj a skvělou myšlenku.

paprika75
21.11.2017

Za mně dobrý. Stále je to trochu předvídatelné, vtipné, napínavé ... tentokrát i trocha romantiky byla. Na mně to funguje. Těším se na další díly. 4*

aneta147
19.09.2017

Ani nevím proč, ale tahle kniha mě zaujala skoro stejně jako 3 díl je v tom kousek humoru, není to preplacane láskyplnou hovadinami. A celkové se spisovatelce povedla fantastická série.