Magie spaluje

Jelikož se Kate Danielsová živí odstraňováním nepořádku, který s sebou přináší magie, má docela přehled o rizicích vlastního povolání. Vlny paranormální energie obvykle zaplavují město a zase ustupují, podobné mořskému příboji. Ale jednou za sedm let nastane čas erupce, kdy se magie utrhne ze řetězu. A tentokrát se Kate bude muset poprat s problémem nevídaných rozměrů. Doslova božských....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/85_/85078/magie-spaluje-Svo-85078.jpg 4.5434

Kate Daniels (2.)

Horory, Fantasy, Dívčí romány
Vydáno:, Fantom Print

Magic Burns (2008)

Kniha Magie spaluje

protokol
15. červenceodpad!

jednotku som nejak prežil ale dvojka 3/4 nuda až odpor ku knihe ako može byť niekto tak dementný ako hlavná hrdinka a tie ostatné postavi ďalší obyvatelia cvokhauzu no chcel som isť aj na 3 knihu ale nie radsej to skončím kým sa nezcvoknem aj ja
a nepriatelia nato aký boli chitrí pri ukrití kotla tak boli hlúpi pri záverečnom boji

Leona91

Tak tímto dílem jsem sérii absolutně propadla. Brano byl úžasným oživením knihy jen ten konec se mi nelíbil. Hlášky mezi Curanem a Kate mě vždy pobaví. Všechny postavy jsou skvělé. Hajzlík Red mi pil řádně krev. Konečně dostali víc prostoru mé oblíbené boudy s kterými se člověk nikdy nenudí.

makynka911
30.10.2018

Poutavá série o nevšední dvojici, město, kde se může stát cokoliv a můžete potkat i to, o čem jste si do té doby byli jistí, že neexistuje.

Druhý díl opět dobrý. Nejvíc se mi líbil boj Brana s Curranem, občas jsem to víc přála Branovi. Na konci mi ho bylo dosti líto. Každopádně opět skvělé, čtivé a dramatické :)

Shaki
26.10.2018

Druhý díl mě opět nezklamal. Řekla bych, že byl ještě zajímavější. Bran byl takové oživení. Osobnosti postav se tu dále vyvíjí. I téma božstva bylo poučné. Takže mi nezbývá nic jiného, než se vrhnout na další díl.

Lethania
03.07.2018

Další díl mě nezklamal. Kate mě, společně s Curranen, neskutečně bavila. Parádní závěrečné vyvrcholení celé knihy se mi hodně zamlouvali. Kate prostě není žádná slečinka, ale dokáže se o sebe postarat (a o všechny ostatní). Doporučuji.

BarkaS
03.03.2018

Odpočinková četba do mhd, ale trochu mě překvapuje to vysoké hodnocení. Kdyby autoři přidali příběhu na úkor masakrování nepřátel, asi bych to ocenila víc. Curran je boží a Kate taky docela ujde, oblíbila jsem si i Julii, ale už asi ani nebudu kupovat pokračování.

kklepkaa
27.02.2018

Ze začátku jsem měla trochu problém se začíst, ale musím říct, že tahle série si mě získala a naštěstí jsem k tomu přišla, když už je spoustu dílu vydaných... jupí jajej :-D Naprosto oddechová četba, která mě dokáže odpoutat od realilty.

Turante
04.01.2018

Kniha se mi moc líbila, jsem fanynka těchto knih, kdy je hlavní hrdinka samostatná, ale zároveň občas potřebuje trošku pomoci ;-) A miluju kožoměnce, upíry a jiné nadpřirozené bytosti. Mám tak další oblíbenou sérii, kterou si musím koupit do své knihovničky. :-)