ciniminisek ciniminisek komentáře u knih

Vykoupení Vykoupení Lauren Kate

Kniha čtivá,pěkný příběh,dojemný i slza ukápla. Dávám 5 hvězdiček za příběh,za napsání,za emoce jaké kniha u mě vyvolala.ALE konec mě velmi zklamal, dopadlo to happy endem a jsem za to ráda, ale takhle to být nemělo.

První kniha, která mě donutila napsat spoiler !!!

SPOILER!!!!!!!!! Ne, ne a ještě jednou NE. Proč proboha se 6 tisíc let (možná víc ) nostalgicky za něčím honí a když to mají tak o to přijdou? Nic si nepamatují, neví o sobě, že je mu povědomá? Co to má jako být. Několik jejích smrtí musel přetrpět aby mohl být konečně s ní a teď ani neví kdo to je? Teď je smrt nakonec už navždy rozdělí ? Nelíbí se mi konec, je krásný, romantický a dojemný, ale takhle to už od první knížky dopadnou nemělo. Jsem velmi zklamaná. Franceska s učitelem= manželé, jsou spolu i v nebi, Shelby a Miles=jsou spolu , proč oni museli jít touto cestou? Nelíbí se mi zakončení a jsem vážně naštvaná. Teď lituji, že jsem si knihu zakoupila. Epilog?? Co to jako mělo být ? Dvě hlavní postavy, které se táhnou ve 4 dílech a oni jsou na konci na prvním rande? Co je s Camem? To nikdo neví. Kdo byl jeho nastávající co Lucinda se snažila zjistit po celý díl? Proč to Lucindu k němu tak táhlo? Strašně nevyjasněných věcí. O dalším díle se nepíše, jen nějaký dodatkový, který mimochodem taky nechápu. Valentýnské vydání? To raději vydání jen o Camovi. Jsem strašně nespokojená, nechápu to, naštvaná na Lucy a Daniela, na jejich rozhodnutí, na sebe, že jsem to četla a na Lauren Kate jak divně to zakončila. Vážně nechápu.

24.11.2012 5 z 5

Zlatá lilie Zlatá lilie Richelle Mead

Krásné pokračování.Konec velmi smutný. Jsem ráda za přítomnost i když menší Dimitriho. Velmi mě mrzí jakou tam měl roli , jak byl očerňován. Chápu,že je to jiná série skde jsou jiný hlavní hrdinové, ale stále mi tam duo Dimitri Rose chybí. Ráda bych se dozvěděla co je s Lisou a Christianem. Adrian je perfektní, u knížky jsem se smála,bála a byla plná napětí.Měla jsem tam i boj a Dimitriho v něm. Jsem spokojená :-)Na první sérii to určitě nemá, ale příběh je pěkný,čtivý a určitě si přečtu ráda další díly.

22.11.2012 5 z 5

Delirium Delirium Lauren Oliver

Velmi smutné,velmi emotivní. Konec je takový,že i kdyby se vám knížka nelíbila, musíte si další díl prostě přečíst. Krásný příběh. Jednu hvězdičku odebírám za to, že, jsem se prvních 100 musela do příběhu nutit, dlouhé a nudné vysvětlování, popisování, to není nic pro mě. Jinak hodnotím kladně a v knihách v tomto "duchu" (Hunger games,Dokonalý pár,Divergence) je na předních příčkách.

20.11.2012 3 z 5

Smrt u archanděla Smrt u archanděla Petra Neomillnerová

Nejslabší díl této série.Jsem ráda za menší "porážku" Dyreho.Tima mi je líto,doufám,že se sním v dalším díle opět setkáme.

13.11.2012 3 z 5

Kletba lovce duchů Kletba lovce duchů Joseph Delaney

Kniha mě nenadchla,ani se mi nějak extra nelíbila.Není to odpad ale žádný zázrak také ne.Přebal taky nic moc.Já mohu říci,že se k ní určitě už nevrátím.

20.10.2012 2 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Nic tak dobrého jsem dlouho nečetla.Velmi se mi kniha a její obsah líbil.Přebal je moc pěkný.Hlavní hrdinku jsem si oblíbila,to se moc často nestává.Připomíná mi to sérii Hunger games a Dokonalý pár.Z těchto tří knih jasně Divergence vede.Zase příjemná změna od všeho fantasy co nás dnes zahlcuje a mi je dobrovolně a rádi čteme :-).Druhý díl si určitě nenechám ujít.Mohu vřele doporučit,řekla bych,že zklamaní nebudete.Za mě 5 hvězdiček!

13.10.2012 5 z 5

Drakie Drakie Sophie Jordan

Pěkná knížka nebezpečná,zakázaná láska,to já ráda.Byli chvíle,kdy se kniha táhla ale to nemění nic na tom,že jsem se do ní "zažrala".Dva hlavní hrdiny jsem si velmi oblíbila,to tak často nebývá.Sestru s matkou bych vyhodila z auta po cestě.Řekla bych,že v druhém díle nám matka poodhalí i nějaké to tajemství.Velmi se těším na další díl a za obálku dávám hvězdičku navíc.

20.09.2012 5 z 5

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

Tento díl se mi líbil nejméně.Dávám velmi slabé 4 hvězdičky.Konec,byl pro mě,velkým zklamáním.Ne tím co se odehrálo v minulosti i nadcházejících 20ti letech,ale tím,jak byl konec napsán.Ten dle mého autorka trošku nezvládla.V jednom mě ale tenhle díl utvrdil,v tom,co jsem si myslela už od prvního dílu.Že hlavní hrdinka je sobec bez vlastního názoru.Jak trilogie dobře začala,tak špatně skončila.Jediné co mohu kladného k této knize říct,je to,že jsem se od ní nedokázala odtrhnout.To,co si autor přeje,se splnilo.Jaké z toho mám pocity,je už vedlejší a že jsou rozporuplné.Příběh dobrý,ale celkový dojem už takové hodnocení ode mě nedostává.Z dobrého nápadu,vzniklo několik rychlokvaškových stránek,aby byl čtenář co nejdříve uspokojen.nejdříve,ale ne,nejlépe.Čtyři hvězdičky za upoutání mé pozornosti a soucítění s některými postavami.

Pro čtenáře co rádi vyjadřují své emoce,do komentářů.
CHÁPU,ŽE SE POTŘEBUJETE Z KNIHY VYPSAT,ALE UVĚDOMTE SI,ŽE HODNOCENÍ A KOMENTÁŘE JSOU OD TOHO,ABY ČLOVĚK ZJISTIL,JAK SI KNIHA STOJÍ U LIDÍ.ZDA SE VYPLATÍ JI ČÍST,ZDA SE DO NÍ POUŠTĚT.NE ABYCH PO DVOU PŘÍSPĚVCÍCH,ZJISTILA PŮLKU DĚJE NEBO JMÉNA LIDÍ,KTEŘÍ ZEMŘOU,ČI CO ZASÁDNÍHO HLAVNÍ HRDINKA PODPOŘILA.

17.09.2012 4 z 5

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Nádherná knížka.Vyvolala ve mě tolik emocí,až jsem se divila.Určitě lepší než první.Za její ukončení bych vraždila,do dalšího dílu se dávám okamžitě.Dávám 5 hvězdiček,kdybych ale mohla,dám jich klidně 50.

16.09.2012 5 z 5

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Kniha se mi velmi líbila.Pár věcí bych pozměnila, ale celkový příběh mě velmi zaujal a jsem lačná po jejím pokračování.Chybělo více emočních scén,sama hlavní hrdinka mi přišla sebestředná a hloupá,i když to tak asi není.Uvidíme v dalším díle.Dávám silnější 4 hvězdičky a uvidíme zda se další díl emočně rozjede.

15.09.2012 4 z 5

Deník mezi životem a smrtí III. - Žiju! Deník mezi životem a smrtí III. - Žiju! Helena Růžičková

Nevím zda komentovat,či ne.Helenku jsem zbožňovala.Její smrt je velká ztráta.Stále se ale držela nad věcí.Ostatně to v knihách o nemoci psaných dokázala.

13.09.2012 5 z 5

Deník mezi životem a smrtí II. - Pokus o návrat Deník mezi životem a smrtí II. - Pokus o návrat Helena Růžičková

13.09.2012

Deník mezi životem a smrtí - Můj boj s rakovinou Deník mezi životem a smrtí - Můj boj s rakovinou Helena Růžičková

13.09.2012

Krvavý karneval Krvavý karneval Melissa de la Cruz

Velmi zajímavé,samé odtajňování a příběh je propletený ještě víc v prvním dílu.Lepší jak díl předchozí,doporučuji!

13.09.2012 4 z 5

Modrá krev Modrá krev Melissa de la Cruz

Kniha se mi velmi líbila.Po celé čtení jsem se dozvídala nové a nové tajemství.Tak to má být.Láska Shuyler mě trochu zklamala,mám svého favorita.Ještě,že nemá "vybráno" :-D Do dalšího dílu jdu ihned.

12.09.2012 4 z 5

Čarodějka Issy Čarodějka Issy Melvin Burgess

Dobrá oddychovka.Nic extra,znovu bych si jí nepřečetla,ale také přečtení nelituji.

11.09.2012 1 z 5

Prokletý dům Prokletý dům Rachel Caine (p)

Kniha se mi líbila,dobře a rychle se četla.Ráda si další díl počkám.Konec mě zklamal,takové napětí a čekat bůh ví jak dlouho na další díl??No potěš.....

11.09.2012 4 z 5

Chvíle před koncem Chvíle před koncem Lauren Oliver

Pěkné čtení.Konec jsem si představovala jinak.Bohužel ne každý příběh končí "happy endem" i když,pro Sam to skončilo tak jak mělo.Zajímala by mě část,co dělají a říkají její kamarádky a Kent.To už se nedozvíme.

10.09.2012 4 z 5

V objetí temnoty V objetí temnoty Alexandra Ivy

Tak jsem si myslela,že na Danteho a Styxe jiná knížka od této spisovatelky mít nebude,jak jsem se zmýlila.Kniha se pěkně čte,samá dospělá láska,sex,napětí i akce.Doporučuji!Tak jako vždy knížku od Ivyové.

07.09.2012 5 z 5

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Tak přesně u téhle knížky jsem udělala och!!Přesně je to typ knihy,kdy čtete,stránkujete a strašně se divíte,že už jste na konci a není nic ke čtení dál.Strašně se těším na další díl.
Hlavní hrdinku jsem si oblíbila,tak jako její kamarádku.Charlotte mi nesedí a asi i nikdy nesedne.Prostě láska jako všude jinde.Velká láska-žárlivá bývalka.
Jediné co mi čtení znepříjemňovalo bylo to,že byla velmi podobná jména v rodině.Musela jsem si párkrát jméno přečíst aby mi dotrklo,o kom,že je vlastně řeč.

05.09.2012 5 z 5