ciniminisek ciniminisek komentáře u knih

Prvák Prvák Douglas Rees

Knížka se mi líbila,určitě si druhý díl přečtu.Zase trošku změna,upíři měnící se ve vlky.Bylo to pěkný a v určitých chvílích i vtipný.Dávám starou, dobrou,střední cestu.

29.07.2012 3 z 5

Říční znamení Říční znamení Patricia Briggs

Tenhle díl mi přišel nejslabší,to ale nemění nic na tom,že jsem ho docela zhltla za pár dní.Moc se těším na další díl.Jsem zvědavá co Mercy zase provede.

28.07.2012 5 z 5

Stříbrná relikvie Stříbrná relikvie Patricia Briggs

Snad nejhezčí díl!!

26.07.2012 5 z 5

Zkřížené hnáty Zkřížené hnáty Patricia Briggs

Výborná série,nemůžu se dočkat až se začtu do dalšího dílu!!

24.07.2012 5 z 5

Železný polibek Železný polibek Patricia Briggs

Moc pěkný díl,hodně emotivní,aspoň pro mě.Má to štastný i když přeci jen smutný konec.Jsem vážně zvědavá na další díly.Co se týče výběru "druha" jsem s Mercy za jedno :-D

20.07.2012 5 z 5

Krevní pouto Krevní pouto Patricia Briggs

Druhý díl se mi líbil víc než první.Mercedes co opravuje vw jsem si dost oblíbila.Hned se pouštím do třetího dílu.

19.07.2012 5 z 5

Měsíční píseň Měsíční píseň Patricia Briggs

Pěkně nám to začíná,jsem zvědavá na další díly.Vtipná,nebojácná Mercy se mi líbí a jsem zvědavá který z chlápků to nakonec bude.

15.07.2012 5 z 5

Chuť temnoty Chuť temnoty Alexandra Ivy

Jako vždy se mi knížka od této spisovatelky líbila.Doporučuji!

14.07.2012 5 z 5

Temný anděl Temný anděl Meredith Ann Pierce

Já nevím co si myslet.Určitě se mi kniha líbila,ale můj šálek kávy to není.Do dalšího dílu se zatím nehrnu.

08.07.2012 2 z 5

Krásné zlo Krásné zlo Rebecca James

Pěkná relaxace při změně žánru.Kniha se mi líbila od začátku do konce.Brala bych možná jiný konec ale i s tímhle jsem spokojená.Zaporák mi přišel vážně ujetý.

07.07.2012 5 z 5

Odhalená temnota Odhalená temnota Alexandra Ivy

Znovu jsem se přesvědčila,že knihy od této autorky mě vždy pobaví a zaplní čas.Opět erotika,napětí,strach,krásní upíří,odhodlaná hlavní hrdinka a nakonec šťastný konec..Mohu všechny knihy této autorky doporučit.

07.07.2012 5 z 5

Prokletý maturiťák Prokletý maturiťák Stephenie Meyer

No čekala jsem od toho víc.Nejvíc se mi líbila asi povídka Likvidátorčina dcera.Kytička na ruku mě zklamala,chtěla jsem jiný konec.No znovu si to určitě nepřečtu.

03.07.2012 2 z 5

Andělé se smějí čím dál víc Andělé se smějí čím dál víc Thomas Brezina

Nevím co si myslet.Celou dobu jsem se do čtení musela nutit ale konec mě nutí číst další díl,přesně jako u prvního dílu.Líbí se mi vzrůstající láska ale na 13ti letou dívku mi to přijde přehnaný.Nejspíš další díl nebudu číst hned ale i tak se nechám překvapit tak se to bude vyvíjet dál.

03.07.2012 3 z 5

Probuzená Probuzená Kristin Cast

Zajímaví díl.LO něco slabší než předchozí ale stále pěkný.Hned jdu na devátý díl.

01.07.2012 5 z 5

Zásvětí Zásvětí Alexandra Adornetto

Začátek nic extra,ale ak to chytlo rychlý a dobrý spád.Jsem vážně zvědavá na třetí díl.

28.06.2012 4 z 5

Vyhořelá Vyhořelá Kristin Cast

Přiznám se,že ze začátku jsem se musela do čtení nutit,ale po pár kapitolách mě příběh tak vtáhl do sebe,že jsem nemohla přestat.Líbila se mi jak pasáž Stevie Ray tak i Starka.Zoe až ke konci.Heath je frajer a Stark to samé.Škoda,že to existuje jen v knížkách :-D Mohu 100% doporučit a hned skáču na další díl.

26.06.2012 5 z 5

Pokoušená Pokoušená Kristin Cast

Opět je tento díl lepší než všechny před ním.Líbilo se mi,že je psaný z pohledu více postav.Konec velmi smutný.Jdu hned číst pokračování,jak se to vše vyvine.

25.06.2012 5 z 5

Pronásledovaná Pronásledovaná Kristin Cast

Tenhle díl se mi líbil snad ze všech nejvíc.Jak jsem psala u předchozího dílu,s každým novým dílem je příběh lepší a lepší.Dávám 100%.

24.06.2012 5 z 5

Nezkrotná Nezkrotná Kristin Cast

Moc pěkná série,knihy jsou díl od dílu lepší a to moc často nebývá.Doporučuji!

23.06.2012 4 z 5

Líbat anděly je nebezpečné Líbat anděly je nebezpečné Thomas Brezina

Nevím co si o tom myslet.Určitě to bylo legrační,pubertálně legrační.Byla chvíle kdy jsem se nutila to dočíst ale teď by mě vážně zajímalo pokračování.Dávám ta 50/50.

21.06.2012 3 z 5